Resident Evil: Resistance

dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Resident Evil: Resistance

Post autor: dark_throne »

chyba szykuje sie niezbyt ciekawa mutacja dead by daylight

https://www.youtube.com/watch?v=KRI7IA5N0NU

premiera w 2020
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Szkoda miejsca na serwerze dla tego tytułu...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Project Resistance

Post autor: WESKER-DL »

Wyszła Beta i słuch nagle o grze zaginął, słabo
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Cóż, nie rozumem Capcomu, dlaczego psuje markę takimi grami, tym bardziej, że ostatnimi czasy MOCNO ocieplili klimat takimi tytułami jak RE7 czy RE2.
Bo wydać grę by "coś" wydać to jak sam napisałeś - słabe...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Project Resistance

Post autor: PSKING »

Szykuje się Re8 oraz REmake3, i ja jak najbardziej rozumiem że tym...produktem chcą dorobić na przyszłe legendy, ale mimo tego mam z tym ogromny problem. Jak narazie w żaden sposób nie widzę w tym Residenta. Co z tego że użyto ASSETY z Re2, skoro nic w tym nie ma z klimatu całej serii. Nawet ja po pierwszym ujrzeniu tego wątpliwego dzieła zakrzyknąłem w duchu...DEAD BY DAYLIGHT, mimo że sam nie miałem okazji w to zagrać! Można mówić co się chce, ale nawet w celowniczkach(przynajmniej z WII) było czuć że jest to Re, jakkolwiek słabe by nie było ORC to mogłem zrozumieć że jest to Re, i o takim Umbrella Corps się nie wypowiem, bo zwyczajnie nie grałem, ale tam przynajmniej usunięto człon Re(choć UC i tak bardziej przypomina Re). Jest taki kanał jak InkRibbon na YT, którego prowadzący dość dobrze podsumował problem gry. Grasz czterema młodymi, dobrze wyglądającymi jednostkami, gdzie nawet mózgowiec to typowa ,,sexi nerd girl'', co jest strasznie nienaturalne, zwłaszcza przy takiej rozgrywce. To coś co Outbreak, pomimo swoich słabości robił naprawdę dobrze, przedstawiając postaci i świat w wiarygodny sposób. Taki multiplayerowy Re byłby czymś interesującym. No ale cóż...jako epilog powiem że opinie po becie niby nie były najgorsze.To mnie najbardziej martwi w obecnym Capcomie, może i z dużymi tytułami nie zawodzą raz, za razem, ale gdy przychodzi pracować nad takim pobocznym Re, to mają totalnie gdzieś czy to będzie fajne. Ja wiem, jutubowy rodzaj rozgrywki, więc coś tam się sprzeda, ale czy naprawdę bardziej opłacalnie jest wydać taką nijaką produkcje która kokosów zapewne poraz kolejny nie zarobi, czy może ciekawiej by było wydać coś choć trochę bardziej kreatywnego?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

My, fani, mniejsi czy więksi, patrzymy na ten tytuł inaczej niż korporacja jaką jest Capcom.
Nie zawsze każdy produkt wydany na rynek MUSI być hitem. Potrzebna jest równowaga. Czasem trzeba wydać "crap", który wpłynie na graczy raczej rozczarowująco, wręcz zniechęcająco. Po co? Po to, aby kolejny, zdecydowanie lepszy tytuł był takim tchnieniem wypasu, pokazaniem że padłem ale powstałem. Lecą świetne recenzje, ludzie widzą odkupienie i wszyscy są happy, sprzedaż wysoka i wszyscy są zadowoleni. Tak to sobie tłumaczę :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

Tak, zdecydowanie patrzymy inaczej. Gra ma się sprzedać. Jeśli się nie sprzeda nie będzie hajsu na kolejne. REsistance to typowy cashgrab na zasadzie low effort-high profit (tak przynajmniej pewnie myśli zarząd). Silnik jest, assety są, jakieś młokosy nie dłubiące przy poważniejszych projektach są - cyk, wydajemy grę i zgarniamy ile się da.
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Bzduras pisze: pn 02 gru, 2019 Tak, zdecydowanie patrzymy inaczej. Gra ma się sprzedać. Jeśli się nie sprzeda nie będzie hajsu na kolejne. REsistance to typowy cashgrab na zasadzie low effort-high profit (tak przynajmniej pewnie myśli zarząd). Silnik jest, assety są, jakieś młokosy nie dłubiące przy poważniejszych projektach są - cyk, wydajemy grę i zgarniamy ile się da.
Świetnie to ująłeś. Dokładnie, zawsze Juniory też muszą się uczyć, więc daje im się mniej ambitne produkcje.
Swoją drogą, ktoś kojarzy czy ten "tytuł" wychodzi w pudełkach... Nie wiem czy będę płakać czy jeszcze przełknę tą pigułkę...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

Pewnie wyjdzie, na razie nie spotkałem się nigdzie z informacją, żeby gra była dostępna tylko w cyfrowej dystrybucji. Pudełka tak szybko nie znikną z rynku, to jeszcze nie ten moment w konsolowym światku (bo co dzieje się na PC to wiadomo).
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Bzduras pisze: wt 03 gru, 2019 Pewnie wyjdzie, na razie nie spotkałem się nigdzie z informacją, żeby gra była dostępna tylko w cyfrowej dystrybucji. Pudełka tak szybko nie znikną z rynku, to jeszcze nie ten moment w konsolowym światku (bo co dzieje się na PC to wiadomo).
No nie do końca takie pewne czy wyjdzie ;)
Sławetne Umbrella Corps pudełko miało tylko w JP i Australii. Dlatego jakbym miał obstawiać, pewnie sytuacja się powtórzy :smiech2: Po kiedy sobie zawracać głowę pudełkami dla takiego.... hmmm. projektu :P
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Project Resistance

Post autor: WESKER-DL »

UC to czasem nie tylko w Korei zostało wydane w pudełku?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze: wt 03 gru, 2019 UC to czasem nie tylko w Korei zostało wydane w pudełku?
Fakt, korekta, AS odczytałem niesłusznie za Australię a chodzi o Azjatyckie wydanie.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Project Resistance

Post autor: PSKING »

Jeśli dobrze zrozumiałem, nie zgodzę się. Konsumenci serii Re są ograniczeni. Bardzo. Patrzą na świat tak jak chcą, aby móc narzekać. Wyszło Re 6, było...osobliwe. Koniec serii, umarła, Capcom ją zabił(mimo że obie późniejsze części ReV były na swój sposób dobre, nie mówiąc o następnych projektach. Wychodziło Umbrella Corps...łoo panie, co to był za festiwal cyrkowy. Capcom morduje serie, o bożę, o kur...
Wiem, nie podchodzę do tego zbyt poważnie, ale się nie da. Ludzie ignorowali argumenty że to poboczny projekt, nawet bez tytułu, że od zawsze takie powstawały, bo co najwyżej prowadziło to do dyskusji że seria umarła już przy Re4, Re5, itd....
Tak było i na tym, trzymającym jak na standardy internetu forum. Mój wniosek jest taki że wydając tak słabe projekty, nie starające się nawet być fajnym Re, tylko szkodzą ogólnej opinii o serii.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

PSKING pisze: czw 05 gru, 2019 Mój wniosek jest taki że wydając tak słabe projekty, nie starające się nawet być fajnym Re, tylko szkodzą ogólnej opinii o serii.
Czy po RE VII i RE2, ktoś wytyka wpadki serii? Średnio :P
Zobacz ile hajsu przyniosła seria RE Capcom'owi

Sam RE6 prawie 10 baniek. I za co :smiech2:

Ta gra to kolejna zapchaj dziura która ma być. Nikt i tak nie będzie płakać za nią po paru miesiącach, a szansa że coś zatrybi zawsze jest, prawda :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

RON!N pisze: czw 05 gru, 2019 Sam RE6 prawie 10 baniek. I za co
Pewnie za bycie bardzo dobrą grą akcji z coopem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: Recoil »

Bzduras pisze: czw 05 gru, 2019
RON!N pisze: czw 05 gru, 2019 Sam RE6 prawie 10 baniek. I za co
Pewnie za bycie bardzo dobrą grą akcji z coopem.
Nie, to na pewno nie za to :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

Uważam inaczej, ale nie czas i miejsce na to :)

Można zmienić nazwę tematu na Resident Evil: Resistance.

https://twitter.com/Nibellion/status/12 ... 25888?s=20
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Bzduras pisze: czw 05 gru, 2019 Uważam inaczej, ale nie czas i miejsce na to :)

Można zmienić nazwę tematu na Resident Evil: Resistance.

https://twitter.com/Nibellion/status/12 ... 25888?s=20
Nibel to nie Capcom :zmiesz9:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

Nibel to solidny insider. Jego przecieki sprawdzają się częściej niż prognoza pogody w TVN, a w przypadku PE sprawa tytułu jest wręcz formalnością - gra lata na assetach z RE i jeśli ten konkretny leak okaże się nieprawdziwy to uroczyście przysięgam zrobić ekskluzywny dla MWRC live stream, w którym zjadam kartkę z napisem "NIE BĘDĘ WIĘCEJ WIERZYĆ NIBELOWI". Serio.
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

Bzduras pisze: czw 05 gru, 2019 Nibel to solidny insider. Jego przecieki sprawdzają się częściej niż prognoza pogody w TVN, a w przypadku PE sprawa tytułu jest wręcz formalnością - gra lata na assetach z RE i jeśli ten konkretny leak okaże się nieprawdziwy to uroczyście przysięgam zrobić ekskluzywny dla MWRC live stream, w którym zjadam kartkę z napisem "NIE BĘDĘ WIĘCEJ WIERZYĆ NIBELOWI". Serio.
To że to będzie Resident Evil Resistance to wiadomo, i nawet ja mogę taki "lik" puścić i 80% szans mam na trafienie.
Chodzi mi tylko, że do puki Capcom oficjalnie nie ogłosi takiej nowiny to bym tytułu nie ruszał :P
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”