Resident Evil: Resistance

Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Project Resistance

Post autor: Bzduras »

RON!N pisze: czw 05 gru, 2019 nawet ja mogę taki "lik" puścić i 80% szans mam na trafienie.
Różnica jest jedna: nie jesteś znany z ujawniania planów dużych graczy w branży :)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Project Resistance

Post autor: WESKER-DL »

PSKING pisze: czw 05 gru, 2019 Jeśli dobrze zrozumiałem, nie zgodzę się. Konsumenci serii Re są ograniczeni. Bardzo. Patrzą na świat tak jak chcą, aby móc narzekać. Wyszło Re 6, było...osobliwe. Koniec serii, umarła, Capcom ją zabił(mimo że obie późniejsze części ReV były na swój sposób dobre, nie mówiąc o następnych projektach. Wychodziło Umbrella Corps...łoo panie, co to był za festiwal cyrkowy. Capcom morduje serie, o bożę, o kur...
Wiem, nie podchodzę do tego zbyt poważnie, ale się nie da. Ludzie ignorowali argumenty że to poboczny projekt, nawet bez tytułu, że od zawsze takie powstawały, bo co najwyżej prowadziło to do dyskusji że seria umarła już przy Re4, Re5, itd....
Tak było i na tym, trzymającym jak na standardy internetu forum. Mój wniosek jest taki że wydając tak słabe projekty, nie starające się nawet być fajnym Re, tylko szkodzą ogólnej opinii o serii.
Serio jakby wcześniej takich akcji już nie było i dziwi mnie to że fani są za każdym razem zdziwieni hehe
Przypomnij sobie że Capcom od samego początku wydawał różne gorsze wariacje np GUN survivors z Veronicą na czele ale czy ktoś wtedy pisał że seria upada? Nie ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Project Resistance

Post autor: RVRE »

Tak szczerze to Capcom mógłby darować sobie eksperymenty z co-opem w takiej formie. Mogliby zrobić kolejną część Revelations z opcją gry na dwóch i zdecydowanie lepiej by to wyszło. Nie ma potrzeby wydawania wątpliwej jakości gry, bo "może akurat teraz siądzie".
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Project Resistance

Post autor: Leon. KennedY »

Serio jakby wcześniej takich akcji już nie było i dziwi mnie to że fani są za każdym razem zdziwieni hehe
Przypomnij sobie że Capcom od samego początku wydawał różne gorsze wariacje np GUN survivors z Veronicą na czele ale czy ktoś wtedy pisał że seria upada? Nie ;)
Dokładnie i nikogo nie powinno dziwić, że na dwa czy trzy RE przypada jakiś crapek na który przy małym nakładzie Capcom i tak zarabia.
Ostatnio zmieniony wt 10 gru, 2019 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: Recoil »

Przyznaj się Leon, nawet nie spojrzałeś na to, co napisałeś, tylko od razu wysłałeś, prawda?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Project Resistance

Post autor: Leon. KennedY »

Recoil pisze: ndz 08 gru, 2019 Przyznaj się Leon, nawet nie spojrzałeś na to, co napisałeś, tylko od razu wysłałeś, prawda?
Wiesz właśnie wszedłem i zanim przeczytałem Twój post zerknąłem na swój i sam się zastanawiałem co ja właściwie napisałem :rad11: Zaraz to poprawię.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Project Resistance

Post autor: RON!N »

No co, okazało się finalnie, że ten topic trzeba przenieść do działu Resident Evil 3 (2020).

A jako dodatek do RE3, możliwe że ten "crapek" może być nawet dość ogrywany....

Fantastyczny ruch taktyczny Capcomu!
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Project Resistance

Post autor: PSKING »

W tym rzecz. Ludzie z większym dostępem do internetu po prostu głupieją. A tak poza tym, Capcom jest upośledzony...robi to dobrze...
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Re: Project Resistance

Post autor: euroo »

A ja tam pogram sobie chętnie, za darmoszke do Remake 3. Ze znajomymi jak znalazł żeby zabić czas
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: Bzduras »

Bzduras pisze: czw 05 gru, 2019 Można zmienić nazwę tematu na Resident Evil: Resistance.
Pany moderatory, szczera prośba i nie chodzi o alkohol - można?
Obrazek
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: golibroda »

wow jestem zaskoczony hejtem z waszej strony na tę grę.
Może i racja, że jako osobna gra to by nie wypaliło, ponieważ wymagało by trochę zmian, teraz moim zdaniem wygląda kiepsko, jak fanowski mod.
Po pierwsze powinna być opcja coopu bez gry 4 vs 1 (i mam nadzieje ze będzie), ponieważ cały ten pomysł z mastermindem to jest lipa, mi by się nie chciało grać po tamtej stronie i obstawiam że większości graczy też nie więc powinna być opcja grania bez tego bo podejrzewam, że po roku od premiery nie bedzie można znaleźć graczy do mastermina (o ile w ogóle będą), no chyba, że na prawdę bedzie to dobre i bedzie wymagalo mocnego myslania i taktyki zeby zabic ocalałych.

Ale ogólnie to wygląda spoko, mógłbym nawet dopłacić ze stówkę (jeżeli będzie to zgodne z moimi wyobrażeniami na podstawie gameplayów).
Mi to się pozytywnie kojarzy z outbreakiem, postaci z umiejętnościami, zombiak zanim cię ugryzie daje czas na pomoc innym graczą i w ogóle zapowiada się na pierwszy w miarę dobry coop (bo w klimatach residentowych a nie marna kopia left 4 dead) w serii od czasów outbreaka.

Nie podoba mi się jedynie, to że mastermind jak respi zombiaka to ten się pojawia nagle na podłodze i wstaje. Mogli zrobić okna, jakieś szyby wentylacyjne z których one wychodzą. Pomysł z tym że mastermind może rozkładać przedmioty też spoko, w outbreaku było mniej broni oraz apteczek w zależności od poziomu trudności, na łatwiejszych takze kluczowe przedmioty leżały pod ręką zwykle. I jak będą chętni na masterminda to spoko pomysł na to aby każdy mecz był inny.
Do tego mastermind może wcielać się w zombiaki i mr x.

Moim zdaniem zwykły coop by wystarczył, nawet do podstawowej kampani o ile by nie było dużo przynudzania tam.
Ale cóż dodali jakiegoś mastrminda (grani nim przypomina mi jakieś clash royale na androida) i zombiaki pojawiające się na twoich oczach i to jest jedyna obawa z mojej strony jak narazie.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: Borek25 »

A więc z nudów zainstalowałem demo bo w sumie i tak już kupiłem fulla RE3, więc i tak będę miał do tego dostęp, więc czemu nie sprawdzić?

No więc zainstalowałem i zagrałem samouczek, jeśli chodzi o mastermind'a to stertowanie jest dziwne delikatnie mówiąc ale poza tym chyba jest to dobre ciężko powiedzieć w walce z botem.

Zagrałem też samouczek ocalałym, i sterowanie jest praktycznie to samo co w re2 remake z lekką różnicą jeśli chodzi o mapę.
Nawet spoko, ale uwaga zabiłem zombiaka i PO ŚMIERCI JEGO FIZYKA BYŁA WŁĄCZONA!!

W REsistance mamy tą samą fizykę co w re2 remake, a nie tą z re3, co jest dziwne, ale niestety nie zagrałem żadnego meczu bo czekając 10min znalazło 1/5 osób czyli byłem tylko ja... a teraz usługa bety w ogóle nie działa bo jakieś sprawy techniczne, także ciężko powiedzieć czy to będzie fajne, ale jedno już wiem to nie ma klimatu residenta, totalnie nic, zero klimatu choć fajnie że są bronie z re2 i strzela się tak samo dobrze tylko brak tu mrocznego klimatu to bardziej radosny survival z respiąsymi się na plecach mr. x'ami i lickerami będzie.
Awatar użytkownika
dimek196
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 mar, 2020
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: dimek196 »

Właśnie chciałem sobie pograć na PC, a tu taka niespodzianka :) No cóż... Trzeba czekać. Może jutro ogarną problem.

Obrazek
Awatar użytkownika
migda
Posty: 36
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Lokalizacja: Tworków

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: migda »

11h pograne i multi usunięte z dysku.Gra jest niezbalansowana przykładowo tylko Valera? Ma świetne perki i jeszcze ew.Martin który potrafi oślepić przeciwników a np. taki Samuel i jego perk to walenie z pięści 😆 dodać do tego lagi,duże opóźnienia i postać jest bezużyteczna. Statystyki pokazują że zagrałem 40 rund jako ocalały i udało mi się uciec chyba 8 razy natomiast jako mastermind zagrałem 2 mecze bo średni czas oczekiwania na mecz wynosił 15min a ja nie jestem cierpliwą osobą.Jak już udało mi się znaleźć mecz to na powitanie dostałem grupę nerdów z levelami 81,45,43,23 rezultat? 8min i koniec meczu, zostałem całkowicie zniszczony. W drugim meczu udało mi się zabić wszystkich ocalałych pod sam koniec. Dużo roboty przed devami jeśli chcą uratować ten tytuł chociaż ja uważam że resistance nie ma przyszłości.Moja ocena 4/10
Obrazek
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: D4rk_Roxas »

Gra ma poważny problem z brakiem dedykowanych serwerwów. Nie wypowiem się na temat zmian i czy się inaczej gra niż na początku bo nie wiem, dopiero wczoraj grałem pora z pierwszy a i to nawet nie do końca. Dlaczego? A dlatego, że ilekrość zaczynam jako survivor to wyskakuje info, że Mastermind ma słabe łączę i graj est niegrywalna bo nawet przez pierwsze drzwi nie mogę przejść. Na jakieś 10 czy nawet więcej meczy jakie włączyłem to tylko jeden i to pierwszy udało mi się zagrać (no chyba, że ja grałem jako MM). Nie wiem czy aż tyle ludzi ma naprawdę słaby internet czy po prostu specjalnie osłabiają łączę by wygrywać, ale coś z tym trzeba zrobić bo w danym stopniu to jest niegrywalne.

EDIT: Było ciężko, ale platyna zdobyta!

https://psnprofiles.com/D4rk_Roxas96
Obrazek
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: Morricorne »

Serio aż taka słaba ta gra? Miałem pograć bo kupiłem 3 na steam. Na swoim steam deck. Ale chyba sobie daruję i ukończę tylko RE 3
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: PSKING »

Możesz zawsze pobrać? Ja dopiero co zakupiłem Re3 i pogram w Resistance dopiero gdy będę mieć PS5 za jakiś czas, jednakże już obawiam się braku ludzi na serwerach. Usilne ciśnięcie trybów czy gier multi przez Capcom to porażka. Zero prawdziwego co-op'a. Ciągle robią to dziwacznie, ciągle na tym tracą. Są zdesperowani stworzyć coś, co będzie można doić latami i będą to darmowe pieniądze, ale zwyczajnie nie potrafią. Teraz zrobili całą grę do multi i jest to ich pierwsza porażka od czasu ich dobrej passy w 2017.
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: Morricorne »

Pograłem chwilę i wyleciało. Nuda. Plus oczekiwanie na graczy. RE verse pewnie będzie to samo. Dostałem po zakupie Resident Evil Village to nawet tego sprawdzać nie będę. Wolę skupić się na głównej serii. Bo zostało mi już tylko końcówka village do skończenia. Później od biedy ogram outbreak lepszy wybór moim zdaniem
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil: Resistance

Post autor: PSKING »

Outbreak to jak najbardziej doby wybór. Choć jedynka jest naprawdę trudna.
Moja opinia o becie ReVerce jest gdzie indziej. W skrócie, dobry gameplay, po co to w ogóle istnieje.
Kuzyn zapewniał, że to pewnie bolączki bety. Z tego co czytałem, takie same ma pełny produkt.
Fakt, kiedy to wyszło, że w ogóle to wyszło, bez jakiejkolwiek marketingu...i celu, jest jakąś anomalią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”