[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Widzę jest tu większy problem z offtopem niż spoilerami...

Ja tam bym zaznaczał wszystko tagiem spoiler, sęk w tym że nie mogłem tego znaleźć.
Jest wszystko w edytorze: odnośniki, kolor tekstu, cytat, pogrubienie, ale jak zrobić odpowiedz zakrytą za tagiem spoiler jakoś tego nie widzę, albo ślepy jestem.

Wracając do dyskusji Capcom powinien dać wcześniejszy dostęp do gry skoro niby Niemcy i Francuzi już sobie grac mogą...
Ale przynajmniej wiadomo że chyba nie ma podmiany soundtracka tak jak w przypadku re2 remake, bo by to wypłynęło.

Chciałem coś spoilerowego napisać, ale no nie wiem jak zrobić ten tag...

Recoil: Nie ma do tego buttona. Trzeba to wpisywać ręcznie niestety:

Kod: Zaznacz cały

[spoiler] [/spoiler]
okej dzięki sobie to zapisze gdzieś
Ostatnio zmieniony pt 27 mar, 2020 przez Borek25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Bzduras »

Spoiler!
Obrazek
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Zrobiłeś sobie przerwę od forum, i wróciłeś robiąc dziwny spam. Zrobiłeś się nieprzyjemnie sarkastyczny w przeciwieństwie do kiedyś.

Przepraszam jeśli ktoś już to pisał, ale mówi się o trudnościach w dostawie Re3 na premierę w niektórych miejscach na świecie. Zabawne że oficjalnie w Polsce problemu ma nie być.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

No ja wlasnie w obawie na brak dostepnosci wersji fizycznej kupilem przedpremierowo wersję digital, a potem przeczytałem news że niby w Polsce problemu ma nie być :p no trudno i tak nie usunę nigdy tego residenta :)
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RVRE »

Wydaje mi się ze w naszym kraju ten tytuł jest dosyć niszowy i nawet jak będzie mało towaru, to i tak starczy dla każdego.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

Kwestia dostępności w naszym kraju to raczej nie temat do rozkminy :D
Ile Cenega zamówiła sztuk w wersji PL? 250k? Jak REVE napisał, jesteśmy rynkiem z dołu statystyki.

Ale problemem może być aktualnie rynek US, gdzie pewnie Capcom musi wywalić na rynek miliony sztuk (bo hamburgery uwielbiają serie), a to już coś ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Też racja. U nas zwyczajnie nie wykupują całego asortymentu, zawsze coś się wala po sklepach. Nawet dla mnie jeszcze do niedawna abstrakcyjna była myśl, że seria Re jest niezwykle znana za granicą, właśnie przez to, że u nas nikt tego nie zna.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Chciałbym uspokoić wszystkich którzy martwią się o długość gry, niby jest to około 5h, czy to dużo? moim zdaniem to idealny czas na przejście tego typu gry, a dla tych co narzekają że krótkie...

To mam taką ciekawostkę, ostatnio wyszedł doom ethernal, czytałem wiele o tej grze że jest dobra itp itd, i przede wszystkim długa jakieś 30-50h grania a re3 to żart bo około 5h.
A niedawno ktoś pochwalił się że to mega długą grę ktoś ukończył w MNIEJ NIŻ GODZINKĘ!
Więc nie ma co narzekać na re3, moim zdaniem długość gry będzie wyważona idealnie jak re2 remake który nie był ani za długi ani za krótki ;)
Awatar użytkownika
dimek196
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 mar, 2020
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: dimek196 »

Dokładnie. Zawsze można przejść grę na nowych poziomach trudności, New Game+ itd. Ja tam na długość gry oczywiście nie narzekam. No i teoretycznie dla zainteresowanych będzie też dodatkowy tryb, który zapewne wydłuży żywot gierki (szkoda tylko, że Open Bety do teraz nie ma na PC, heh)
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Dokładnie tak dimek196, tylko z tym New Game+ to już nie wiem jak jest, jeden przeciek mówi że jest taki tryb, a inny że nie.
Tak czy inaczej tryb merceneries pewnie się pojawi jako dlc jak widmowi ocalali do re2.
Awatar użytkownika
dimek196
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 mar, 2020
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: dimek196 »

Taka ciekawostka odnośnie jednego z poziomów trudności od ludzi, którzy grają w grę (oczywiście wrzucam w spoiler dla zainteresowanych)
Spoiler!
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

O to spoko, mnie tam pasuje ;)

A jak to jest z ng+ w końcu jest taka opcja czy to fake news?
Awatar użytkownika
dimek196
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 mar, 2020
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: dimek196 »

Z tego co wiadomo, to oprócz pięciu poziomów trudności - tryb New Game+ widnieje w plikach gry, ale nie jest chyba zaimplementowana do samej produkcji. Tak więc raczej nikłe szanse na to są. Oczywiście istnieje szansa, że taki tryb pojawi się wraz z jakąś aktualizacją w przyszłości.

Co do dostępnych poziomów, to nie ma zaskoczenia(?). Jeżeli chodzi o zmiany w tych poziomach trudności (nie licząc mojego wcześniejszego posta na forum)
Spoiler!
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 146
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Patriota_1988 »

Siemka , na youtube widziałem , że ludzie już grają w resident 3 remake , orientuje się ktoś czemu mają tą grę , a my dopiero 3 Kwietnia ???
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Recoil »

Złamane embargo. We Francji bodajże.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 146
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Patriota_1988 »

Recoil pisze: ndz 29 mar, 2020 Złamane embargo. We Francji bodajże.

Kurde francuziki to mają szczęście i już grają , tak samo w Hiszpanii , ehhhh :/
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Nie czujmy się tacy gorsi. Polska 8 lat temu była głośnym tematem na portalach growych za granicą, przez wcześniejszy wyciek Re6.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

Patriota_1988 pisze: ndz 29 mar, 2020
Recoil pisze: ndz 29 mar, 2020 Złamane embargo. We Francji bodajże.

Kurde francuziki to mają szczęście i już grają , tak samo w Hiszpanii , ehhhh :/
Nie wiem czy tak super mają, kiedy kichnięcie obcej osoby może Cie potencjalnie zabić :)
Biznesy się mają krucho, to wypychają towar by hajs im się zwrócił. Całkiem racjonalne podejście.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Arc »

Ubiegłeś mnie RON!N
Wielkie szczęście normalnie... nie ma gdzie zwłok trzymać w Hiszpanii, około tysiąca ludzi dziennie umiera.
Bardziej mała ulga w nieszczęściu i obliczu wielkich problemów, takie wcześniejsze o kilka dni pogranie sobie w RE3.
Obrazek
Awatar użytkownika
dimek196
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 mar, 2020
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: dimek196 »

I wiadomo jak sprawa z otwartymi testami Resistance? Miało być od 3 dni, a tu nadal tylko działająca wersja na Xbox One, bo PlayStation 4 i PC mają zepsuty matchmaking. Niby tak nakręcali na ten dodatkowy tryb, a tu póki co lipton. No cóż... Mam nadzieję, że jeszcze udostępnią ten tryb dla innych, bo open beta miała trwać do 3 kwietnia (no chyba, że już odpuszczą testy na tych dwóch platformach).
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”