RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Deniu
Posty: 24
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: Deniu »

Hej,
mam pytanko, czy będzie może tak jak przed RE2 Remake premierą jakaś promocja ? Udało mi się wtedy wyłapać Re 2 za jakieś 170 zł w preorderze.
Póki co znalazłem taką ofertę -30%
https://www.cdkeys.com/pc/games/resident-evil-3-pc
ale może wiecie gdzie jeszcze taniej to można by było złapać ? ; )
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gdzie najlepiej kupić na steam ?

Post autor: Bzduras »

Trochę taniej, bo 180zł, zapłacisz tutaj: https://www.gamivo.com/pl/product/resid ... allkeyshop

A w przyszłości jeśli będziesz szukać kluczy jak najtaniej to polecam wyszukiwarkę: https://www.allkeyshop.com/blog/
Obrazek
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Gdzie najlepiej kupić na steam ?

Post autor: RVRE »

A po co szukać kluczy jak w sklepie normalnie kupi się za 170-180 zł? Aktywujesz klucz i pudełko możesz wyrzucić.
Deniu
Posty: 24
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: Gdzie najlepiej kupić na steam ?

Post autor: Deniu »

Hej RVRE
dzięki za linka , ale po doliczeniu Vatu wychodzi drożej niż u mnie ; (
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Gdzie najlepiej kupić na steam ?

Post autor: WESKER-DL »

Temat już podobny tutaj —> viewtopic.php?f=37&t=4121
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Gdzie najlepiej kupić na steam ?

Post autor: Deus Ex »

WESKER-DL pisze: ndz 09 lut, 2020 Temat już podobny tutaj —> viewtopic.php?f=37&t=4121
Słusznie :) Ale zostawimy póki co ten temat w dziale RE 3 (2020), żeby był "na widoku".

Wskazany przez Ciebie wątek potraktujemy jako temat o obniżkach dla starszych części.

Edytowałem nazwę tematu.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: Borek25 »

Panowie mam takie pytanie ( chyba w odpowiednim dziale piszę ) czy wkońcu będzie jakiś poślizg w wydaniu gry fizycznej przez tego wirusa? Bo niby coś było mówione że na 3 kwietnia tylko wersja digital może być dostępna A normalna wersja pudełkowa z poślizgiem, ale jak to teraz wygląda?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: RON!N »

Borek25 pisze: wt 10 mar, 2020 Panowie mam takie pytanie ( chyba w odpowiednim dziale piszę ) czy wkońcu będzie jakiś poślizg w wydaniu gry fizycznej przez tego wirusa? Bo niby coś było mówione że na 3 kwietnia tylko wersja digital może być dostępna A normalna wersja pudełkowa z poślizgiem, ale jak to teraz wygląda?
Oficjalny dystrybutor na Polskę nic o tym nie pisał więc obstawiam że raczej nie.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: RVRE »

Capcom przesunął epidemie wirusa aby gra miała premierę wtedy kiedy ustalili. A serio, to sądzę że gra od grudnia grzeje miejsce w magazynach sklepów i lipy nie będzie.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: MiGoo »

Najwyżej anuluje się preordera na fizyczną edycję (jeśli steelbooka w niej nie będzie - wówczas kolekcjonerka mi w zupełności wystarczy :rad12: ) i kupi się digital.
Nie wyobrażam sobie nie grania na premierę ;)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: Recoil »

Ktoś poszukiwał kolekcjonerki RE3?

https://allegro.pl/oferta/resident-evil ... 9006792084
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: RVRE »

A przypadkiem oni nie szukają naiwnych? Oficjalna cena u nas to jakoś 1100-1200 zł choć i tak ktoś kto to przeliczał z dolarów liczył chyba jak pani ze zdjęcia w spoilerze. Oryginalna cena to 180 dolarów. Płacimy prawie podwójnie.
Spoiler!
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: B@rt »

Obecnie o kolekcjonerce RE3 Remake na PS4 mogę zapomnieć (cena + dostępność). :( Ktoś coś może słyszał o wersji steelbook w naszym kraju? Wiem, że w USA jeden ze sklepów dorzucał metalowe pudełko do zamówienia jako bonus.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: WESKER-DL »

Zobaczymy czy te za 2000 zł dojdą, na razie nie mam informacji, czekamy do 2 kwietnia :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: Naleśnik »

No jak tam Wesker, wysłali Ci kolekcjonerkę? Dostałeś jakieś info? Do mnie Muve nie wysłał :( Dostałem za to takiego mejla:

Witamy serdecznie,

Pragniemy poinformować, że z powodu naszego niedopatrzenia Pańskie zamówienie nie zostało dzisiaj przekazane do realizacji. Zwróciliśmy na to uwagę dopiero późnym popołudniem, dlatego zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero jutro rano. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to termin realizacji, którego Pan oczekiwał, mamy jednak nadzieję, że nadal jest Pan zainteresowany tym zleceniem.
W ramach (małego) zadośćuczynienia przekazujemy Panu kod rabatowy o wartości 30 PLN


Mam nadzieję że nie lecą ze mną w kulki i jutro wyślą :) Dobrze że kupiłem wczoraj zwykłą wersję w lokalnym sklepie.

Aha, ważna rzecz dla Residentowych kolekcjonerów. Pojawiła się w sprzedaży wersja z obwolutą 3D. Wcześniej nie było o niej mowy. Z tego co widzę jest to wersja z zachodniej dystrubucji, na pewno niemieckiej bo takie fotki widziałem na forum Psx Extreme. Tak wygląda ta wersja.

https://i.imgur.com/RyF1soY.jpg
https://i.imgur.com/HNAcDgH.jpg

Na pewno wersję z obwolutą 3D sprzedaje krakowski Ultra Games. W innych sklepach trzeba by sprawdzić. Szkoda że ominie nas edycja ze steelbookiem. Ten z RE2 jest świetny.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: MiGoo »

O ile dobrze pamiętam (pudełko mam schowane w szafie i dawno do niego nie zaglądałem), właśnie mam taką wersję z obwoluta 3D w mojej kolekcjonerce na XO (sprowadzałem z UK) :rad12:
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: Arc »

Kiedy cena wreszcie spadnie ? RE3 najtaniej cyfrową widziałem w promocji na MS Store za 82zł chyba, dla mnie za TAKĄ trójkę to dalej za dużo.
RE2 jeszcze wziąłem i to za 60zł za digital bo się bardzo opłacało a i tak miałem zamiar kupić.

Tylko się zastanawiam, jaka cena będzie dobrą ceną za tak okrojonego Residenta 3 żebym się nie czuł rozczarowany.
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: RE 3 - okazje, promocje, preodery itp.

Post autor: RON!N »

Arc pisze: czw 15 kwie, 2021 Kiedy cena wreszcie spadnie ? RE3 najtaniej cyfrową widziałem w promocji na MS Store za 82zł chyba, dla mnie za TAKĄ trójkę to dalej za dużo.
RE2 jeszcze wziąłem i to za 60zł za digital bo się bardzo opłacało a i tak miałem zamiar kupić.

Tylko się zastanawiam, jaka cena będzie dobrą ceną za tak okrojonego Residenta 3 żebym się nie czuł rozczarowany.
To nie jest okrojony RE3 1999... tylko RE3 z 2020. To zupełnie inne gry które łączy tylko wspólny tytuł.
80 zł to już dobra cena jak dla mnie, jeżeli jeszcze się nie grało.
To używkę pewnie za 50 zł wyłapiesz...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”