Edycja Koleckjonerska

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Edycja Koleckjonerska

Post autor: WESKER-DL »

Komu udało się dorwać? Ja dostałem dziś i jak wróciłem z pracy tak do teraz jestem pozytywnie zaskoczony jakością pewnych elementów zestawu :) Nagrałem też Unboxing dla ciekawych i zainteresowanych tematem :)

RE3 CE 4K
https://youtu.be/QISqi_laQKo
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Edycja Koleckjonerska

Post autor: RVRE »

Hmm, jeśli mam być szczery to jakość tej figurki wygląda jakby była w EK za 250 zł. W cenie 1600 zł można naprawdę konkretne statuetki wyjąć co potwierdzało wielokrotnie statuetki Raidena z MGR. Trochę zawyżyli cenę. Porównując np do EK RE7, które było sporo tańsze, a wykonane o wiele lepiej.

Artbook i mapy ok, tak samo ta obwoluta na pudełko choć szkoda ze nie dali steelboxa.
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Re: Edycja Koleckjonerska

Post autor: Naleśnik »

Ja dostałem paczkę z Muve w poniedziałek. Figurki na razie nie wyciągam, niech czeka na Leona którego chcę kiedyś dokupić. Bo kolekcjonerskiej dwójki nie udało mi się kupić, a dziś wołają za nią dwa tysie. Wracając do omawianej edycji - podoba mi się wielkie pudło, mapa (będzie wisiała w antyramie) i soundtrack. Wcześniej nie kręcił mnie ten element edycji, a jednak po przejściu gry okazało się że muzyka jest świetna i fajnie będzie mieć te utwory na płycie. Artbooka jeszcze nie przejrzałem dokładnie.

Zgodzę się że zabrakło steelbooka. Bo okładka 3D nie jest żadnym rarytasem, jest normalnie w sprzedaży w dużych ilościach. Ogólnie całkiem fajna edycja, ale absolutnie nie warta tych 1200zł (tyle dałem).
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Edycja Koleckjonerska

Post autor: MiGoo »

Naleśnik pisze: wt 07 kwie, 2020 Ja dostałem paczkę z Muve w poniedziałek. Figurki na razie nie wyciągam, niech czeka na Leona którego chcę kiedyś dokupić. Bo kolekcjonerskiej dwójki nie udało mi się kupić, a dziś wołają za nią dwa tysie. Wracając do omawianej edycji - podoba mi się wielkie pudło, mapa (będzie wisiała w antyramie) i soundtrack. Wcześniej nie kręcił mnie ten element edycji, a jednak po przejściu gry okazało się że muzyka jest świetna i fajnie będzie mieć te utwory na płycie. Artbooka jeszcze nie przejrzałem dokładnie.

Zgodzę się że zabrakło steelbooka. Bo okładka 3D nie jest żadnym rarytasem, jest normalnie w sprzedaży w dużych ilościach. Ogólnie całkiem fajna edycja, ale absolutnie nie warta tych 1200zł (tyle dałem).
Również posiadam, jest to moja pierwsza i póki co (jeszcze) jedyna kolekcjonerka z serii (z RE8 też kupiłem, ale jak przyjdzie, zacznę ją uwzględniać w statystykach). Nie żałuję wydanej kasy, bardzo mi się ona spodobała (aczkolwiek dałem za nią ponad 1800 zł z uwagi na brak dystrybucji w Polsce wersji na XO i ściągałem ja z Wielkiej Brytanii). Również planuje kiedyś wrzucić w ramę ta mapę Raccoon City, nie ma innej opcji.

PS. Na kolekcjonerkę z remake RE2 też poluje i pewnie w kwietniu nie ważne za ile sobie na urodziny zakupie (grunt by była nieotwierana wcześniej i na XO).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”