Mobile Edition

ramones
Posty: 15
Rejestracja: wt 24 mar, 2009
Lokalizacja: z miasta

Post autor: ramones »

Słowa rozpieszczonego dzieciaka - miej na uwadze uczucia innych, zanim będziesz pisał takie rzeczy...
Przepraszam, właśnie miałem na myśli uczucia, dokładnie to - zazdrość. (PS. miej tez na uwadze ze ktos moze byc starszy od Ciebie)
Brniecie w absurd, nikt nie każe kupować komórki dla jednej gry, przy okazji, jezeli na mój telefon taka gra by była to chętnie bym ją wgrał.

Na Residencie to ja zjadłem nie tylko zęby, i taka wersja mobile to mała kicha w porownaniu z obecnymi RE4 i RE5.

Wy wymagacie od takich gier niewiadomo czego, akumulator na plecach i monitor na klacie:P A ja uważam ze taka wersja jest miła alternatywą i raczej tylko dla ludzi ktorzy znają temat. Wiem ze to nabijacz kasy, tak jak kubeczki, woreczki, talerzyki, koszuleczki itp. Nie chce nie kupuje, nie chce kupic, zawsze mozna zdobyc inaczej.

Technika sie rozwija, wiec za 5lat bedziemy grali w RE6 HD na swoich komórkach, gdzie grafa bedzie na poziomie obecnego RE5:)
PSP posiadam jakom rozpieszczony dzieciak, mam taką instytuacje co mi pomaga finansowo i nazywa sie praca, i te gry to takze nabijacze kasy, poza paroma perełkami tylko na psp:)

Sory jak kogos obraziłem, ale ten RE prezentuje naprawde wysoki poziom jak na telefonik z procesorem z mikrofali. Rozumiem ze może sie komuś taka forma nie podobać, ale psioczenie ze gra jest BEE bo jest BEE jest takie... hmm

Wiecej sie nie odzywam bo i tak juz mnie nie lubicie:P pozdro:)
___
Co do grania na motorze, zawsze można w przyczepie siedziec:)
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez ramones, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

Musze przyznać, że jestem pod wrażeniem poziomu tej gry. jak na komórkę to jest naprawdę wysoki. (moim skromnym znaniem gry na komórki, konsole przenośne, konsole i PC należało by oceniać osobno ze względu na trochę inny target tych produkcji.)
ps. Rozdzielam konsole i PC ponieważ PC to (jeszcze) przede wszystkim platforma użytkowa.
ps2. Co do ortografii...
Cóż klawiatura mi już siada i literki lub spacje się czasem gubią ale korekta Firefoxa służy pomocą. To chyba nie jest wielka filozofia kliknąć prawym myszy i wybrać słowo o które nam chodziło? :rad5:
Let's split up.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”