Mobile Edition

Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Mobile Edition

Post autor: B!oh@z@rd »

Mam pytanko czy ktoś z Was już czytał lub wiedział o tej wersji RE4 ?????????
Wygląda ona bardzo ciekawie jednakże prawdobodobnie jest przeznaczona tylko na japońskie telefony komórkowe :smut9: :szok7:


tutaj podaje linka gdzie mozna obejrzeć gameplay z tej wersji: http://pl.youtube.com/watch?v=hX0kiXr-ebI
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2012 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adx
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adx »

Czemu tam gandos są niebiescy :szok4: plagas zamieniający w smerfy :rad6: ?
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Ciekawe, chociaż pewnie gra jest dostępna tylko w Japonii :pff5:
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Japońskie znaczki w telefonie/palmtopie mnie rozwaliły :rad10: A gierka wymiata, grafika lepsza niż na niektórych kompach :P
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

cudeńko i do tego mapy których nie było w normalnym re4,a genados wyglądają bardziej jak zombie,po raz kolejny żałuje że urodziłem się w kraju słowińskich alkoholików a nie w kraju kwitnącej wiśni ^^


Głos z tostera: Użytkownicy Forum są zobowiązani do przestrzegania zasad poprawnej pisowni. Tyczy się to ortografii, gramatyki, interpunkcji i używania dużych liter np. na początku zdania bądź w zaimkach osobowych. Rażące ignorowanie tych zasad będzie karane upomnieniem, a w przypadku braku poprawy wystawieniem ostrzeżenia.

Jako założyciel tematu o pisemnej poprawności (Kowalski, do tablicy - czy jakoś tak), powinieneś o tym szczególnie pamiętać.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

pffffffffff jezu co to ma być przecież nie dorównuje z re4 na konsoli po za tym po co wam coś takiego ma kiepską fizykę ganadosi padają jak deski lol



Głos z tostera: Użytkownicy Forum są zobowiązani do przestrzegania zasad poprawnej pisowni. Tyczy się to ortografii, gramatyki, interpunkcji i używania dużych liter np. na początku zdania bądź w zaimkach osobowych. Rażące ignorowanie tych zasad będzie karane upomnieniem, a w przypadku braku poprawy wystawieniem ostrzeżenia.

Dostałeś już 2 osty m. in. za to i nadal nic... Pamiętaj, że przy następnym dostaniesz zakaz pisania na forum!!! Nadal jesteś w nastroju na olewanie?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Czarek199410, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

A czego ty się spodziewasz po gierce przeznaczonej na komórkę? :rad11:
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Nie miałabym cierpliwości grać w coś takiego. Taka gra to tylko dla maniaków gier komórkowych.
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Ponoć tak gra była pokazywana na TGS 2007. A co do grafiki to jest super (jak na komórke oczywiście). Komórki niedługo osiągną poziom PSX'a :smiech3:
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Finka pisze:Nie miałabym cierpliwości grać w coś takiego. Taka gra to tylko dla maniaków gier komórkowych.
Zgadzam się. Jednak muszę przyznać że za niedługo gry na komórkę mój laptop ledwo będzie ciągnął _-_
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
kubabuba
Posty: 40
Rejestracja: wt 20 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kubabuba »

Szkoda że nie pokazał Merchanta,powinien jak to jest Mobile Edition a tam jest wszystko inne :rad11:
http://pl.youtube.com/user/susa456987
zaglądajcie codziennie;)
Awatar użytkownika
Pa$ix
Posty: 15
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: Pa$ix »

Szkoda że nie mam komórki z SYMBIANEM albo WINDOWS MOBILE , bo to z taką grafą to napewno nie JAR. :(
bba764435tr
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nawet przy spełnieniu dwóch warunków:
1) mój fon by "to" obsłużył,
2) dawali by "to" za darmo
i tak bym w to nie zagrał. Nie można chyba nazwać przyjemnością gry w coś takiego. Ja bym się tylko wnerwiał. Tak jak piszą przedmówcy, dla maniaków.
Moody132
Posty: 12
Rejestracja: pt 04 lip, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Moody132 »

Gra na komórkę, jak każda inna. A że padło na to, że zrobili Residenta...
Na N-Gage jest Deneneration, i też nie jest zaciekawe. Mi marzy się Resident Evil na komórki, takm jak na PSX, tzn. statyczna kamera, dużo terenów do zwiedzania, itp. Tylko nie taky syf, jak The Missions, w ogóle co to miało być!? Kawałek posterunku, prawie brak ekwipunku, jakoś dziwnie się ruszała postać, i celowanie... Przecież, jak robią takie gry jak Metal Gear Solid Mobile, czy Degeneration właśnie, to z tym nie powinno być problemu, a sprawiło by to większą przyjemność...

xD, chyba nie ten temat xD
Ostatnio zmieniony czw 25 gru, 2008 przez Moody132, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dla mnie taka gierka to jednak nie gierka :D
Wiem że powinniśmy brać pod uwagę możliwości telefonów i w ogóle, ale mnie by się to na pewno nie spodobało. Dobre to jest żeby szpanować fajnymi gierkami na telefonie przy innych :) Na pewno po kilkunastu minutach grania już nie jest tak fajnie (przyciski na telefonie :) )
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
zombikmichal
Posty: 21
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zombikmichal »

Ja mam telefon Japoński tylko ściągłem żeby było po angielsku bo po polsku nie ma a czy ktoś wie z kąd wziąść tą gierkę?
RE żądzi
ramones
Posty: 15
Rejestracja: wt 24 mar, 2009
Lokalizacja: z miasta

Post autor: ramones »

Tak tylko narzekacie czy zazdrościcie ze tej gry nie macie możliwosci posiadac na telefonie.
Napewno granie nie jest wielce przyjemne, ogolnie komórki mnie nie bawią, ale posiadanie takiego RE, który wyglada jak RE4, sam gameplay jest identyczny jest kuszące.
W domu bym napewno w to nie grał, ale w pociagu, autobusie, minibusie, samolocie, helikopterze, metrze, tramwaju, taksówce, ryksze, samochodzie, motorze, czemu nie?!
Kiedys każdemu sie trafi kilkugodzinna nudna podróż, i mam do wyboru... SNAKE (nie MGS) czy RE Mobile, zapewne wielu z was jak widze grałaby w wężą, albo tetrisa, a ja bym sobie pograł w RE M:)
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez ramones, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chwila moment. Nikt tutaj nie pisze, że zazdrości komuś kto posiada RE w wersji na komórkę.
Wielu z ludzi, którzy wypowiedzieli się w tym temacie na Residentach "zjadło zęby", zatem nie ma się co dziwić, że bez specjalnych emocji przyjmują do wiadomości istnienie Resów na komórki, czy wręcz uważają je za badziewie (ja się do takich osób zaliczam, bo uważam to tylko za nikczemną próbę wyciśnięcia z Fanów dodatkowej kasy, bazując na świetnym tytule).

Aha, jeszcze jedno:
ramones pisze:zazdrościcie ze tej gry nie macie możliwosci posiadac na telefonie.
Słowa rozpieszczonego dzieciaka - miej na uwadze uczucia innych, zanim będziesz pisał takie rzeczy...
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Ja należę do tej grupy userów którzy nie przepadają za taką wersją i nikomu niczego nie zazdroszcze, bo mam RE 4.
ramones pisze:W domu bym napewno w to nie grał, ale w pociagu, autobusie, minibusie, samolocie, helikopterze, metrze, tramwaju, taksówce, ryksze, samochodzie, motorze , czemu nie?!
motorze- :pff6:
BTW, co do podróżowania , ale takiego na kilka godzin i gdybym tak musiał regularnie jeździć to wolę kupić PSP niż japoński telefon aby tylko grać w RE 4 (o dwa razy gorsze niż normal, no ale wiadomo, czego tu się spodziewać) a na PSP jest pełno gier (niektóre 'odsmażane' ale WHATEVER ;) )

Co do tematu, widzieliście jak ganadosi (w wersji mobile) spadają na ziemię? Każdy tak samo :smiech2: Są niebiescy, rundy są dziwne, nie ma filmików , tylko zamiast intra są obrazki :smiech2: .
Oczywiście wiem że komórka nie ma takich możliwości jak konsola czy pc ale jeśli robić coś byle jak to lepiej w ogóle tego nie robić.. Ale oczywiście to moja opinia ;) Sorry za bałagan :rad10:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Jak dla mnie to zwykła głupota.
Kupować specjalnie japoński telefon żeby sobie w jedną gre pograć.

Telefon jest do rozmów a nie do grania.

Marnowanie pieniędzy na japoński telefon dla gry która i tak po pewnym czasie się nudzi.A co z telefonem? co z nimi zrobicie?.

Nemesis US: Jill, treść Twojej wiadomości nie wnosi nic nowego do dyskusji, postaraj się na przyszłość uzasadnić dlaczego dana rzecz Ci nie odpowiada, ten argument jest zbyt ogólny, brak tutaj odpowiedniego uzasadnienia odnoszącego się bezpośrednio do jakości tej gry. Takie małe upomnienie na przyszłość :rad10: .
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Jill Valentine, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”