Resident Evil Degeneration

Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Resident Evil Degeneration

Post autor: bodek »

Nokia wraz z japońskim Capcom ogłosiła wskrzeszenie hitu sprzed lat - Resident Evil - w wersji na komórki, kompatybilne z platformą N-Gage. Gra nosi tytuł Resident Evil Degeneration, tak jak film, który wkrótce znajdzie się na ekranach kin w Japonii.

Jak na razie nie wiadomo jak będzie wyglądała ta gra na N-Gage, choć przedstawiciele obu firm obiecują graczom zupełnie nowe doznania, niesamowitą grafikę i porywający game play. Fabuła ma być analogiczna do filmu i dotyczyć przygód Leona Kennedy oraz Clare Redfield, którzy zmierzą się z wirusem wypuszczonym przez terrorystów. Miejmy nadzieję, że premiera nie będzie dotyczyć tylko Japonii.

Wątkiem fabularnym gry, częściowo opartej na pełnometrażowym filmie, którego premiera w Japonii planowana jest na październik, jest uwolnienie przez terrorystów śmiercionośnego wirusa na lotnisku w Stanach Zjednoczonych. Ulubieni bohaterowie serii - Leon Kennedy i Claire Redfield – usiłują zniszczyć wirusa i zapobiec jego rozprzestrzenianiu po kraju. Resident Evil Degeneration jest pierwszym pełnometrażowym filmem zrealizowanym w całości w technice animacji komputerowej z serii Resident Evil, która to seria powszechnie uważana jest za wzorzec gier video typu survival horror.
Źródła : www.media2.pl i www.komorkomaniak.pl
Ostatnio zmieniony pn 25 maja, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

http://www.youtube.com/watch?v=uh6Fd9QSj4Q

Że niby to to?? Całkiem fajne :)
Stay Punk
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Resident Evil Degeneration posiada ładną grafikę 3D. Widok jest bardzo dobry, bo kamera ustawiona jest za plecami bohatera. Gra zawiera dwa oddzielne typy rozgrywki: normalny i tryb multiplayer.
Bazująca na filmie o tym samym tytule, rozpoczyna się na lotnisku i właśnie tam trzeba
pozbyć się hord złowrogich zombie. Czeka nas wiele niebezpieczeństw, ale w końcu to my musimy uratować świat, aby ten nie stał się światem zombie.
Aby zakończyć misję będziemy musieli rozwiązywać różne zagadki, ratować ocalałych ludzi i znaleźć drogę ucieczki z lotniska. Z czasem nasze umiejętności w grze będą rosły i dzięki temu będziemy mogli lepiej wykorzystać różnego rodzaju broń, znalezione przedmioty oraz mapę, która wskaże nam nasze położenie.
Resident Evil Degeneration jest godny polecenia i na pewno dostarczy nam kilka godzin strachu i zabawy.
Video

Screen 1,2
Screen 3,4
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja juz skończyłem na Noki N82, świetna sprawa chodź widać że czerpali garściami z RE4, niemniej polecam
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Nowe wieści i screeny.
W grze zostanie przedstawione 50 misji, w których czeka stoczyć walkę z psami, tyranami i zwyczajnymi zombie.
SCREENY


resident-evil-virus.de
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dopiero teraz lukłem na screeny i :okulary1: to już kolejna wersja RE:D tyle że chyba na słabsze modele, muszę się rozejrzeć
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Faktycznie, celowanie jest inne.

Zobaczcie menu wyboru przedmiotów. Identyko jak RE4.
ramones
Posty: 15
Rejestracja: wt 24 mar, 2009
Lokalizacja: z miasta

Post autor: ramones »

Może mi ktoś pomóc, sprawdzalem juz chyba kazdą wersje tej gry i obojetne jaką rozdzielczosc ma gra, zawsze mam dolną polowe ekranu białą, i obraz widze tylko na górze (w tym ze czasem ucina boki itp, zalezy jaka rozdzielczosc ma, ale to i tak nie wazne, bo połowy ekranu nie ma:(
Mam N70, ale sprawdzalem juz wiele wersji i nie mam zadnego pomysłu, btw. nie znam sie na komorkach, moze jakies dodatkowe aplikacje trzeba zaisntalowac.
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Wesker - Dark Life pisze:Dopiero teraz lukłem na screeny i :okulary1: to już kolejna wersja RE:D tyle że chyba na słabsze modele, muszę się rozejrzeć
No ja gram w tą grę i muszę powiedzieć że całkiem fajna różne rodzaje przeciwników i dużo misji oraz fajny sprzęt do eksterminacji
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Graliście w RE Degeneration na iPhone'a? Charakteryzuje się stylem rozgrywki jak RE4, ale ma niezły klimat. Zerknijcie na ten filmik z gry. Jest nawet kupiec.

http://www.youtube.com/watch?v=B9en2NUtzGs
Ostatnio zmieniony śr 13 maja, 2009 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
aerO^
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009
Lokalizacja: xxx

Post autor: aerO^ »

Ja grałem na iPa , na razie nie wczuwałem się w tą grę nie wiem czy to taka sama wersja jak na N-Gage , gralem na razie , bo przejdę ją sobie w szkole czy gdzieś , a nie w domu , ale pograłem 10 min i jest spoko , sterowanie jest przyjemne postać się dobrze rusza i steruje się bardzo łatwo i wygodnie , ale po 10 min grania stwierdzam , że jest za łatwo , bardzo łatwo można wycelować w heada przeciwnikowi i jeszcze na dodatek jest lekki auto-aim , że docelowuje jak masz trochę na środku to w klatę , a jak bliżej na górze to w głowę. Animacje są całkiem , dobre , grafika jest na prawdę świetna , dostępny jest tryb Mercenaries , nie wiem jak będzie on się odbywał , ale zapowiada się ciekawie , jak przejdę to opowiem wam więcej tylko mnie martwi , na ile gra , która ma NIE CAŁE 10 mb na iPhone mi starczy , choć czytałem , że na 3 godziny , jak się ją przejdzie z zebraniem każdej śrubeczki , herba , więc trzyma poziom , więcej napiszę jak przejdę...
Chyba napisałem OT , ale to odp na post wyżej i myślę , ze wartoby było zmienić nazwę tematu na ogólny o RE:Degeneration , bo tutaj niestety napisałem o wersji na iPhone.
Ostatnio zmieniony pn 25 maja, 2009 przez aerO^, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”