Resident Evil Portable - dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Pietra$ pisze:Czytałem że ma być akcja umieszczona w latach 60 XX w czy to prawda?
Z tego co wiem, to gra zaoferuje nową fabułę itp. Jestem bardzo ciekawy, co ekipa ludzi z Capcom'u miała na myśli "będzie, to wyjątkowa część serii"... :rad13:
Ostatnio zmieniony śr 30 wrz, 2009 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Będzie trzeba czekać do kolejnych targów E3 lub Tokio Game Show.

Ale by niektórych ścieła informacja że wersja na PSP to remake Gaidena :szok9:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Ronin, a skąd masz takie informacje??? Raczej wątpię gdyby to miała być remake to by wspomnieli coś.

Deus Ex: Przeczytaj dokładnie post [RONINa]. On tego nie stwierdza tylko gdyba sobie...

Sorki źle zrozumiałem :(
Ostatnio zmieniony czw 11 mar, 2010 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ronin, a skąd masz takie informacje??? Raczej wątpię gdyby to miała być remake to by wspomnieli coś.
Ronin tylko sobie spekuluje... Chociaż przyznam, że remake Gaidena na PSP mógłby być interesujący - taki zagubiony epizod w serii powracający z pełnym 3D, cut-scenkami w czasie rzeczywistym i FMV na poziomie Capcomu... Coś pięknego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Z tym że fabuła Gaidena wielu nie rusza ( oklepana -.-' ) a grafika i wstawki FMV itp. nie zadowolą sporej grupy ( w tym mnie, uprzedzam pytania - grałem w RE:G ) jeśli fabuła będzie jaka jest [[[a poza bohaterami, potworami i wirusem - fabularnie nijak się ma do reszty serii więc jeśli RE: Gaiden Remake byłby taki sam względem np. grywalności ( nie grafiki )]]] to z góry przekreślam ten tytuł .
Ostatnio zmieniony czw 11 mar, 2010 przez Łasy, łącznie zmieniany 2 razy.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Łasy pisze:Z tym że fabuła Gaidena wielu nie rusza ( oklepana -.-' ) a grafika i wstawki FMV itp. nie zadowolą sporej grupy ( w tym mnie, uprzedzam pytania - grałem w RE:G ) jeśli fabuła będzie jaka jest [[[a poza bohaterami, potworami i wirusem - fabularnie nijak się ma do reszty serii więc jeśli RE: Gaiden Remake byłby taki sam względem np. grywalności ( nie grafiki )]]] to z góry przekreślam ten tytuł .
Gaiden to produkcja na komórki, więc jako taki nie ma jakiejś super zawiłej fabuły, że o gameplayu nie wspomnę, ale... Ale gdyby produkcję oprzeć na zarysie fabularnym RE:G, dorzucić do tego gameplay rodem z pierwszych części serii i doprawić to odpowiednio doszlifowaną fabułą to mogłoby być całkiem smerfastycznie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Byłoby " smerfastycznie " , nawet bardzo ale... Ale właśnie . RE1 beta na gbc - owszem, ciekawie wyglądał, sporo bym dał żeby weń pograć ale nie oszukujmy się - RE:G to zdeczka niewypał*

*To tylko moje skromne zdanie z którym nie każdy na tym forum zgadzać się musi ;)
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Bzdursky pisze:Gaiden to produkcja na komórki,
Nie pomyliło Ci się z RE Confidential Report? Gaiden jest tylko na GBC :). Coś mi się wydaje, że zamiast "komórki" miało być na, ekhm, "kieszonsolki" :smiech3: .

Duch glosu z lodówki: Temat jest o RE Portable - redaktorze, opanuj się pan :/...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Oczywiście, ja sobie tylko tak gdybam. Ale jeżeli wejdzie się na oficjalne forum Capcomu to tak jak ja myślało wielu. Nie jest to też głupi pomysł gdyż fabularnie Gaiden zamykał wiele tematów. Resztą Capcom miał talent do tego aby w produkcjach "niskobudżetowych" zamykać bardzo znaczące wątki serii. Tak czy siak już teraz wiadomo że remake Gaidena to oczywiście nie będzie. Ale gdyby (znowu gdybam) stworzyli coś ze statecznymi kamerami. Królu niebios prosimy Cię...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Deus Ex pisze:Nie pomyliło Ci się z RE Confidential Report? Gaiden jest tylko na GBC .
Nie wiem, co mi się uwidziało, że Gaiden był na komórki... Moja wina ;(

W każdym razie chciałbym zobaczyć coś, w czym Barry odgrywałby główną postać. Ma chłopak potencjał, a Capcom sięga po niego wybitnie rzadko... Chociaż gościnny featuring w Mercenaries Reunion daje jako-taką nadzieję na wielki come back.
Obrazek
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Na pewno nie będzie raczej to remake, żadnej część. Zrobili już remake 1 na gacka tak samo jak i 2 część na Wii o trzeciej części nie wspominam. Powiedzieli, że ma to być coś nowego i chyba w starym stylu... :pff2:

Z innej bani, :smiech6: wcale bym się nie zdziwił gdyby w RE na PSP można było grać online przez wifi ale jak by miało to wyglądać to nawet sobie nie mogę wyobrazić. :zmiesz8:
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

revil92 pisze: wcale bym się nie zdziwił gdyby w RE na PSP można było grać online przez wifi
Ja też, ponieważ CO-OP jest teraz bardzo modny.
Wiadomo coś więcej na temat tej gry, poza tym, że wyjdzie na PSP?
---->www.pajacyk.pl<----
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

pinek pisze:Wiadomo coś więcej na temat tej gry, poza tym, że wyjdzie na PSP?


Jak na razie to nie wiadamo nic :rad12: więc trzeba czekać. A ja bym bardzo chciał na PSP Resident Evil Degeneration :rad5: bo ta wersja na N-Gage'a nie za bardzo wchodzi w rachubę, to tylko telefon, a nie pełnoprawna konsola. To byłoby moje spełnienie marzeń :rad12: Lepsza grafika i scenki FMV, dwa scenariusze: Leona(nastawiony bardziej na akcję) i Claire (nastawiony bardziej na główkowanie). Można tylko pomarzyć.....
Ostatnio zmieniony sob 13 mar, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Mam nadzieje, że na E3 coś więcej powiedzą. Podobno ma wyjść jeszcze w tym roku ale czy tak się stanie nie wiadomo :( Oby wyszła bo kupiłem właśnie PSP głównie także i dla tego tytułu.

[ Dodano: 18 Cze 2010 17:24 ]
Czy na E3 nic nie powiedzieli na temat Resident Evil na psp?
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Chciałbym potwierdzić tylko tyle że z moich informacji wynika tylko tyle że ma prawdopodobnie wyjść do końca tego roku.Nic więcej chyba nie wiadomo.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ciekawi mnie dlaczego Capcom (ani Sony zresztą też) nic nie powiedzieli na temat tej produkcji. Albo od poprzedniego E3 nic w tym kierunku nie poczyniono albo szykują się na wielką niespodziankę i uderzą z potrójną siłą. Liczę aby to nie był cover nowego RE z 3DSa.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Spokojnie na EEE świat się nie kończy, przed nami TGS - wiec warto schować jakiegoś asa w rękawie.
Aczkolwiek
Wysnułem dwie tezy.
1. To RE czeka na PSP2
2. Z Portable zmieniono na Revelations.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nie zapominajmy że RE Portable widnieje już od kilku lat w dziale ...working title na PSP w firmie Capcom. Temat został przed E3 ożywiony ale równie dobrze mógłbyć tylko podkręceniem na handheldy i w zasadzie był pokazany ale Revelations
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

2. Z Portable zmieniono na Revelations.
Wiele osób tak myśli,chociaż patrząc na to co napisał Wesker wychodzi jednak że Portable widnieje w tym spisie gier Capcom,więc chyba to coś innego niż Revelations.Sam nie wiem co o tym myśleć bo wciąż jest w tym temacie sucho,tylko RE Revelations.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Na stronie ign podają 24 września 2010r. jako datę wydania Resident Evil Portable chociaż ta informacja wydaje mi się bardzo dziwna bo na stronie CAPCOMU nie ma nic na ten temat
http://uk.psp.ign.com/objects/769/769464.html
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Zablokowany

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”