Resident Evil Portable - dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

A właśnie tak gdzieś i ja słyszałem,że do końca tego roku,tutaj jak widać jeszcze wcześniej,ma pojawić się RE Portable.Tylko czy wierzycie w to że tak naglę się pojawi?Bez żadnej wiadomości?
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Mam nadzieję tylko, że Resident Evil Portable będzie tym czym Peace Walker jest dla serii Metal Gear. Czyli kompletną częścią serii o ciekawej fabule, o rozwiązaniu niektórych wątpliwości w historii no i grywalnym gameplayu. Oby tylko brak informacji nie potwierdził najgorszej wersji.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

To to każdy by chciał ;).Może aż tak nie rozchodźmy się w obłokach.Naprawdę niech to będzie po prostu porządny kawałek grywalnego kodu,z odpowiednim klimatem i wystarczy.Zawsze zresztą lepiej tak się nastawiać niż na coś genialnego.A jeżeli naprawdę ma wyjść do końca tego roku,totalnie nie zapowiedziane przez Capcom,to ja nie wiem co to będzie.
Ps3Centerbloog.pl
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Do końca roku, jeszcze pół roku. Niema co gdybać na RE:P, tak samo nie ma co gdybać o RE:6.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Na RE6 to napewno nie ma co liczyć bo nie zjawi się,przynajmniej narazie.Jak finka podawała na pewnym portalu widnieje data że chyba druga połowa Września.Jednak na stronie Capcom nic nie ma więc co do premiery to sobie poczekamy.Chyba że tak jak mówiłem,o projekcie nic nie słychać i wyjdzie nagle ale to raczej mało prawdopodobne.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Arek pisze:A właśnie tak gdzieś i ja słyszałem,że do końca tego roku,tutaj jak widać jeszcze wcześniej,ma pojawić się RE Portable.Tylko czy wierzycie w to że tak naglę się pojawi?Bez żadnej wiadomości?
No to dobrze słyszałeś. Grę zapowiedziano na drugą połowę grudnia 2010. Obecnie czekamy na dokładną datę premiery.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Na Amazonie data zakupu gry to 31 Grudzień 2010. Pewnie niemożliwe bo kto wydaje dzień w sylwestra :pff6:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nie że nie możliwe ale troszkę dziwne :P.Nie możliwe to jest to jakby ten RE wyszedł po cichu.Sprawdzałem przed sekundą na amazonie i dalej widnieje ta data...
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

I co z tym Residentem Evilem Portable?odkąd zostało zapowiedziane pare miesiecy temu jak narazie nie mamy żadnych informacji.Na Tokyo Game Show 2010 capcom nie podał 4 tytułu jaki przedstawi.Napewno jest mi bliżej do Re portable niż do Re 6 o ile to będzie jakiś resident
Ostatnio zmieniony czw 16 wrz, 2010 przez kotlet1986, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Mi się wydaję, że RE Portable, jednak nie wyjdzie bo stwierdzili, że lepiej będzie wydać to na konsole 3DS.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Zilla »

Pewnie ta... ale jak znowu będzie to nawiązane do Las plagas to ja dziękuje... tęsknie za umbrellą i zombiakami
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Mi się wydaję, że RE Portable, jednak nie wyjdzie bo stwierdzili, że lepiej będzie wydać to na konsole 3DS.
I sam nie wiem czy taką wiadomość przyjąć jako oficjalną.Cisza i jeszcze raz cisza,w tym temacie rzecz jasna.Chyba koniec,a amazon podawał błędne informacje.
Ps3Centerbloog.pl
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

MWRC pisze:&#8222;Ach, Resident Evil Portable. Definitywnie został skasowany"
Skoro tytuł został skasowany, temat zostaje zamknięty.
Zablokowany

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”