Resident Evil Portable - dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Resident Evil Portable - dyskusje ogólne

Post autor: Nemesis US »

Wesker - Dark Life pisze:Wreszcie się doczekałem, PSP dostanie swojego Resident'a, który będzie zupełnie nową grą ;)

Źródło: http://www.joystiq.com/20...-evil-portable/
Ciekawe kto będzie głównym bohaterem tejże odsłony. Tym bardziej, że ponoć akcja ma przenieść Gracza do realiów Raccoon City w latach 60. Przynajmniej tak wyczytałem z treści tej zapowiedzi.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Marzę o kolejnej wersji Outbreak'a, pamiętam jak kiedyś Capcom właśnie miał w planach taką wersję, na IGN ma ona status Cancelled więc może teraz? Było by nieźle ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Joozeck
Posty: 13
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: Joozeck »

Nemesis US pisze:Kilka nowych wieści:

Chris Kamer z Capcom w swoim blogu opisał, że jakoby RE Portable miał być RE szykowanym tylko i wyłącznie z myślą o PSP i w pełni wykorzystać zasoby sprzętowe systemu. Ponoć Capcom i Sony zacieśniły współpracę przy realizacji tego projektu. Gra nie ukaże się na pewno na jesień tego roku.

Zerknijcie sami:

http://rehorror.gameriot....P-Minor-details
Mam nadzieję, że powrócą do starego dobrego Residenta z zagadkami, klimatem, a nie masową eksterminacją mięsa. Z drugiej strony nie pogardziłbym czymś na styl RE4, ale skoro napisali że ma być zupełnie nowy, to mogę już zacząć zbierać kasę na UMDka :p
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Joozeck, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

OK. PSP, a to jest??

Necraria: A możesz łaskawie oświecić mnie, jak i innych, o co Ci chodziło w tym poście? :zmiesz8:

Wesker już mnie oświecił.
Ostatnio zmieniony czw 18 cze, 2009 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Przenośna konosola firmy Sony
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Ash Valentine
Posty: 23
Rejestracja: pt 15 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ash Valentine »

Z tego co czytałem, to ma wyjść z myślą o PSP Go!
Więc jeśli wyprodukują go tylko na tego PSP'ka, to rozczarują wielu graczy...
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nie nie wierzę w to,ja jestem nawet przekonany,że ten RE pewnie też może być tak jak by promocją nowego psp GO.A robią to po to by lepiej się sprzedało,bo pewnie nie jeden fan dla tejże części RE kupi tego PSP'ka,a wiedząc że ma być to coś zupełnie nowego to tym bardziej nas fanów kusi :smiech6: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Joozeck
Posty: 13
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: Joozeck »

PSP GO różni się od zwykłego PSP tylko rozsuwanym ekranem, wszystkie przyciski są takie same w obu wersjach, więc nie ma problemu z kompatybilnością. Nie mogę się doczekać aż dostanę tego Residenta w swoje ręce. Do tej pory można było tylko sobie poemulować części z PSX.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Joozeck pisze:więc nie ma problemu z kompatybilnością.
W sumie jest gdyż PSP Go! różni się od zwykłego PSP tym iz nie ma czytnika UMD ;) a jak to Sony rozwiąże w przypadku bogatej ilości gier użytkowników, nie wiadomo. Wspominano o specjalnym programie dzięki któremu będzie można zgrać z płytki UMD swoją grę i przeżucić na GO! (kartę pamęci)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

WESKER-DL pisze:W sumie jest gdyż PSP Go! różni się od zwykłego PSP tym iz nie ma czytnika UMD ;) a jak to Sony rozwiąże w przypadku bogatej ilości gier użytkowników, nie wiadomo. Wspominano o specjalnym programie dzięki któremu będzie można zgrać z płytki UMD swoją grę i przeżucić na GO! (kartę pamęci)
Mówiło się też o rozwiązaniu pozwalającym posiadaczom dysków UMD ściągnięcie gry na swoje PSP Go!. W sumie to chyba jedyna sensowna opcja, bo i jak zgrać UMD posiadając zwykły napęd DVD?
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wszystko okaże się podczas premiery, nawet wspominano że jest 5% szans iż napęd jednak zostanie, poczekamy zobczymy co Sony wymyśli.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ja nie zamienię swojego PSP na wersję GO bo nie ma takiej potrzeby. Nie mniej oczekuję RE w wersji na tę konsolkę Sony z wielką niecierpliwością.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A Ja zamieniam z miejsca :rad1: wygląd nowego modelu Mnie poprostu ownuje. Narazie sprawa ucichła w tej sprawie, chodzą plotki że może to być Outbreak 3 skondensowany na potrzeby przenośnego grania Wi-fi ale ile w tym prawdy? Musimy jeszcze czekać az Capcom zarzuci choc jednym Art'em ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Czy wiadomo już coś na temat RE na PSP ?
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Jak do tej pory wiemy tylko tyle, że gra powstaje. Być może za jakiś czas wypłyną pierwsze szczegóły dotyczące tej produkcji, jednak obecnie ich nie ma. Albo ja nie umiem przeszukiwać sieci, ale że umiem... Nie, nie ma ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Bzdursky pisze:Jak do tej pory wiemy tylko tyle, że gra powstaje. Być może za jakiś czas wypłyną pierwsze szczegóły dotyczące tej produkcji, jednak obecnie ich nie ma. Albo ja nie umiem przeszukiwać sieci, ale że umiem... Nie, nie ma ;)
Obecnie nic nie ma... Capcom obiecał, że pierwsza porcja informacji pojawi się w najbliższym czasie.
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Bo szkoda by było, żeby ten projekt upadł
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Dlaczego ma upaść? Gra jest w bardzo wczesnym stadium developerki, została zapowiedziana oficjalnie stosunkowo niedawno. Projekt żyje, ale jest w powijakach, dlatego tak mało o nim informacji.
Obrazek
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Czytałem że ma być akcja umieszczona w latach 60 XX w czy to prawda?
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Tak wynika z pierwszych news'ów. Może będziemy świadkami powstania Raccoon.
Zablokowany

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”