Resident Evil: Confidential Report File 1

FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Resident Evil: Confidential Report File 1

Post autor: FurryPiter »

Opis po Eng + Jakieś screeny

A tutaj po PL + mozliwosc kupna gry

I tutaj


Gra wygląda ciekawie. Miał ktoś przyjemność w nią grać?
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez FurryPiter, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Ech, zagralbym w to, ale nie ma u mnie w domu nikt koma, ktory to obsluzy... Moze kiedys :rad12:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ja tylko doladuje swoje konto i spruje pobrać i zagrać...
Awatar użytkownika
Neptune
Posty: 1
Rejestracja: pt 09 lut, 2007

Post autor: Neptune »

Ja mam na komórce pierwszą część i muszę przyznać że jest fajna, jednak bardzo szybko się nudzi.. Druga część zdecydowanie lepsza :smiech3:
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Racja, "jedynka" po chwili się nudzi. Lepsza jest 2. Bardziej wciąga i jest o wiele bardziej klimatyczna :P . Denerwuje mnie tylko w obydwu częściach widok - nie widać ścian ;p .
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Heheh może to dziwne ale nie znalazłem żadnej strony na której byłoby do kupienia RE: CRF 2 :pff5:
Serious Sam
Posty: 16
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Serious Sam »

Hej, kto skasował mojego posta? Ja się tylko zapytałem o linka gdziekolwiek do dwójki, a tu już ktoś mi cyrk robi. :/

Glos z tostera: Patrz regulamin. Jak sie pytasz o linka, to nie pisz gdziekolwiek, tylko uscislij, ze chodzi Ci o strone, gdzie mozesz legalnie pobrac ow gre na komorke. A tak przez Ciebie moze ktros osta dostac....
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Serious Sam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Resident
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 lip, 2007
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Resident »

Znalazłem Resident Evil: Confidential Report na jakiejś rosyjskiej stronie legalnie do pobrania. Niestety moja koma nie obsługuje tej gry, więc nie mogę sprawdzić, czy działa... a szkoda bo bym sobie w nią trochę popykał :smut8:



Glos z tostera: To ze w Rosji jest "legalne" (w co nie wierze za bardzo, tam piractwo jest niezle rozwiniete i nim sie praktycznie nikt nie przejmuje), nie znaczy zaraz, ze u nas mozna od nich pobrac ow gre. Tak wiec na przyszlosc - nie wrzucajcie takich linkow, myslac nawet ze sa legalne, bo osty poleca...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Resident, łącznie zmieniany 1 raz.
Raccoon City...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Tak sie zastanawiam - czemu Wy podajecie kolejne linki, skad niby mozna gre pobrac, skoro w tresci tematu jak byk jest podane miejsce, gdzie legalnie gre mozna zakupic?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Pewnie niektórzy pomyśleli że skoro w 1szym poście są linki do opisu + screeny to gry kupić nie można... a tu niespodzianka :)
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

No dobra ale jaki ta gra ma wkład w fabułe serii RE ? jako że przeszedłem File 1 ( mamy do wyboru 2 postacie: początkującego policjanta RPD Tyler Hamilton, który pracował jako ochroniarz w Umbrelli i agentke FBI Naomi Mc'Clane ledwo co przybyłwa do Raccoon aby zbadać co się stało ( skojarzenie nazwiska ze szklaną pułapką )) który zajmuje max do 1 godz. bo jest łatwy... no jedynie żaba, która "rodzi" 2 cerberusy zaraz przed przejściem do posterunku ( gdzie kończy się akcja File 1)... no ale czytając raporty naszego bohatera bo możemy się dowiedzieć że doszło do jakiegoś wybuchu w laboratorium Umbrelli a po okolicy kręcą się agenci FBI przy, którym został wypuszczony wirus. Jednocześnie z raportów możemy się dowiedzieć że zombie kroczą stadami po mieście, które zostało zabarykadowane czyli można wywnioskować że akcja ( o ile ma coś do czynienia z wątkiem głównym serii RE ) dzieje się pare dni przed RE2 i RE3 kiedy to Raccoon City jest zabarykadowane przez wojsko. Akcja file 2 dzieje się w akademiku gdzie początkowo ratujemy grupe studentów którzy się schowali w nim, do file 3 i 4 jeszcze niedoszłem mimo że już mam wgrane na komóre.

Miałbym jeszcze pytanko w związku z RE genesis, otóż mam na komie juz file1-4 , 3d mission i genesis ( który włączyłem tylko na chwile) i odrazu na początku rzuciło mi się na oczy to to że mamy do czynienia z Barrym, Jill i Weskerem (odrazu skojarzenie z fabułą RE1) i to tu było moje zdziwienie bo z początku myślałem że to będzie faktycznie to samo co RE1 tylko że na komórke a tu niespodzianka bo lokacje całkiem inne... mógł by mi ktoś powiedzieć o co tam chodzi ?

Również mam 3D mission, wiem że latamy Jill po posterunku policji i doszedłem do któregoś tak levelu i czy ma to jakieś znaczenie do głównej serii gier ( jak gra Enter the Matrix i Animatrix do trylogii Matrixa ) czy ot tylko jest taka gra, że tak to określe "rekreacyjna" ??? czyli nic niewnosi ale niby to samo i można pograć dla zapełnienia wolnego czasu ?

Chciałem jeszcze dodać że niepotrzebna jest dobra komórka aby grać w to na telefonie.
Jak mamy już pliki .jar wystarczy że jeszcze znajdziemy emulator to gier java Sjboy Emulator tylko musimy mieć odpowiednią rozdziałke aby gra się mieściła na wyświetlacz, przeważnie jest to 176x220
Ostatnio zmieniony sob 03 maja, 2008 przez Stoker, łącznie zmieniany 1 raz.
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

A ja mam na komie dwójkę i faktycznie dobra. Na końcu scenariusza Naomi Mclane walczymy z NEMESISEM! Tak z tym z 3 części resident evil, forma którą spotykamy pod koniec clock tower z mackami wystającymi z ręki.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
daaaamin
Posty: 134
Rejestracja: pn 01 lis, 2010
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: daaaamin »

Ja grałem, i nie żałuje tych 10 zł!!
Peace Through Power, Kids!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe części Resident Evil”