[Forum] Czy podoba wam się to forum?

Wyraź swój pogląd na temat serwisu i forum

Czy podoba ci się to forum ?

Tak
80
87%
Nie podoba mi się
7
8%
Jest mi to obojętne
5
5%
 
Liczba głosów: 92

Awatar użytkownika
blind227
Posty: 64
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Forum] Czy podoba wam się to forum?

Post autor: blind227 »

Tak jak w temacie
Zanim zaznaczysz opcje weź pod uwagę
Wygląd i Administracje i inne .......
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

No wiec, wg mnie jest jeszcze za wczesnie na tego typu sonde. Forum dopiero co ruszylo, lay niebawem bedzie przygotowany, wszystko sie dopiero rozkreca. Ale komentarze i sugestie sa mile widziane. Sonde wiec zostawiam (mimo mojego negatywnego zdania na jej temat), zobaczymy co Wy powiecie ciekawego :)
Awatar użytkownika
Garnet
Posty: 33
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Garnet »

ja kcem reaktywacj starego forum na freeweb :rad12:

tak wiem...it's impossible :]]


..zreszta forum ocenia sie po ilosci spamu xD...wiec chyba jeszcze nie na to czas ;) ;)

<powyzsze zdanie nie do konca musi byc prawda xD >

..narazie czekam<y> na inny styl :rad4:
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

A moim zdaniem wcale nie jest za wcześnie. Bo forum jest zrobione perfekcyjnie. Nie mam w ogóle zastrzeżeń. Ładnie wygląda, fajni userzy... Jest to forum, które dopiero co się że tak powiem rozkręca, więć nie jest (eee...) skończone. Ale i tak można teraz forum ocenić, bo jest naprawdę extra.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

heh...jasne wszystko jest extra............
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Zaznaczyłem TAK i nie dla tego żeby się podlizać ale po prostu tak jest, podoba mi się tu. Jest miła atmosfera, jest porządek, jest fajny głos z tostera i w ogóle póki co wszystko gra. Zastanawia mnie tylko czy zakładać tematy o poszczególnych Residentach, skoro większość użytkowników wyczerpała już temat na forum RCS. No ale spróbuje.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

Jestem tu pierwszy dzień ale śmiało zaznaczyłem tak.
W swoim zyciu byłem (i jestem) zarejestrowany na wielu forach. Wielokrotnie bywało tak ,że na niektórych forach od samego początku uderzało chamstwo userów, hitlerowskie zapędy administracji czy też po prostu non stop wieszające się forum. Po takich doświadczeniach od razu jestem w stanie poznać na jakim pziomie stoi dany zakatek dyskusyjny i ludzie ,którzy się na nim udzielają ;) tu bardzo mi się podoba, czytam posty i widze ,ze wpisują się tu po prostu fajni ludzie ,z którymi mam ochote dyskutować, gadac na luzie itd. Słowem... jestem na TAK! :)
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

klimat jest spoko ludzie fajni ale maly ruch tzn mala ilosc postow :smiech3:
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Podoba mi się sympatyczna atmosfera a postów na pewno dużo przybędzie razem z nowym/i RE.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

kindred pisze:ale maly ruch tzn mala ilosc postow

A wg mnie rozwija sie bardzo szybko, szczegolnie majac taka konkurencje jak Forum RCS :rad12:
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

A duża ilość postów wcale nie świadczy o fajności forum :rad2: . I MiGoo ma zupełną rację - forum dopiero co powstało, a wystarczy looknąć na licznik wiadomości :D .
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Dark Prince pisze:A duża ilość postów wcale nie świadczy o fajności forum

Swieta racja :rad12:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ciesze się że tak szybko Mwrc się rozwija, przypatrzmy się chociaż na liczbę użytkowników i przez jaki czas ich przybywało, inna kwestia, ile osób postuje i jest obecnych Na Forum, w porównaniu do innych mamy się czym pochwalić :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Mi się podoba całe Forum. Jak tu trafiłem to nawet nie myślałem żeby szukać innego jak to i tak jest najlepsze :rad10: :rad10: :rad10: :rad10: :rad10: :rad10: :rad10:
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Tylko IMO zbyt dosadnie czepiacie się piractwa ale to już wasz regulamin i wasza sprawa (userom pozostaje się dostosować - w końcu po to został napisany żeby się go trzymać)...
Ostatnio zmieniony ndz 09 sie, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

De-Vile pisze:Tylko IMO zbyt dosadnie czepiacie się piractwa ale to już wasz regulamin i wasza sprawa (userom pozostaje się dostosować - w końcu po to został napisany żeby się go trzymać)...

Swieta prawda, czepiamy sie tego i bedziemy sie czepiac, bo lepiej jak my sie czepiamy, niz gdyby ktos do nas mial sie przyczepic za propagowanie piractwa - w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo :P
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dokładnie, piractwo trzeba tępić jeżeli chodzi przedewszystkim o RE, wojne o to osobiście toczyłem i bedę toczył. Za bardzo sie wdarło w społeczeństwo Fanów RE, kiedyś nie było umiaru teraz musi jakiś być
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

MiGoo pisze:Swieta prawda, czepiamy sie tego i bedziemy sie czepiac, bo lepiej jak my sie czepiamy, niz gdyby ktos do nas mial sie przyczepic za propagowanie piractwa - w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo
dokładnie nie dość że czasy dziwne to jeszcze żyjemy w dziwnym i zaściankowym kraju w którym nagle można zostać homoseksualistą , przestępcą lub pedofilem ot tak po prostu pstryk!!!...

heh..no właśnie zróbmy jakąś ankietę albo najlepiej album czyli zdjęcia nas czyli fanów z oryginalnym re...he he pewnie nic z tego by nie wyszło...ale fakty są takie:RE4 pc wyszedł w wersji pl....jeśli nie będziecie wspierać wydawcy to zapomnijcie o następnych translacjach ..,ja wiem że jest bida itp ale re wychodzi raz na parę lat (mówię o serji numerycznej) i naprawdę można raz na jakiś czas wysupłać te parę groszy na swoją ukochaną grę...

co do forum to poziom raczej wysoki....
Ostatnio zmieniony sob 30 cze, 2007 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Forum super, atmosfera dobra, pogadać można o RE i wielu rzeczy się dowiedzieć (sami wiecie o co mi chodzi :D) i nie tylko ^^. Mam nadzieję że z czasem tylko przybędzie użytkowników, tematów w których będzie można podyskutować a nie problemów :)
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Wiesz na wielu forach jest taki punkt w regulaminie jak "Administracja oraz obsługa forum nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez jego użytkowników." może warto to wprowadzić u siebie? ;) Poza tym myślę że każdy może na własną odpowiedzialność pochwalić sie tym "co ma w domu" jeśli nie podaje "skąd to ma"... A nawet jeśli poda link - serwera wam nie zamkną bo nie znajdą tam żadnych nielegalnych plików...
Tyrantx pisze:heh..no właśnie zróbmy jakąś ankietę albo najlepiej album czyli zdjęcia nas czyli fanów z oryginalnym re...he he pewnie nic z tego by nie wyszło...
LOL... :D Ale temat o piractwie chyba gdzieś widziałem ale zamknięty - zbyt kontrowersyjny? A szkoda bo może wywiązałyby się jakieś ciekawe dyskusje... ;) Z doświadczenia wiem że kontrowersyjne tematy są bardzo popularne tylko szkoda że nierzadko dochodzi w nich do kłótni... :/
Właściwie to mam 2 dość mało istotne sprawy i byłby nie na miejscu zakładać dla nich osobny temat... Otóż chodzi o zmianę nicka - czemu nie ma takiej możliwości w profilu? Wątpię czy by się przez to zamieszanie robiło (zakładam że dlatego jest to wyłączone)...
2 sprawa - czas sesji... Mógłby ktoś w panelu ustawić większy? Bo trochę wkurza jak się odejdzie od komputera na chwilę albo robi coś innego i potem trzeba się znowu zalogować...
Ostatnio zmieniony ndz 09 sie, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 4 razy.
Zablokowany

Wróć do „Zmiany, sugestie, propozycje, opinie”