[Ranking] Speed Runs: wasze czasy

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
pms87
Posty: 9
Rejestracja: czw 30 lip, 2009
Lokalizacja: Piła

[Ranking] Speed Runs: wasze czasy

Post autor: pms87 »

Wpisujcie tu swój najlepszy czas, ranking i kilka słów o tym jakich broni używaliście itd... mile widzane zdjęcia wyniku



Mój czas to 2:23:00 ranking "S"
Głównie używałem odblokowanego w trybie Leech hunter Magnum Revolver z nieskonćzoną amunicją dla Rebeki a dla Billego w pierwszej kolejności granatnik a potem Magnum.
Lekarstw używałem rzadko praktycznie nie były potrzebne przy sile ognia jaką dysponowałem :rad1:


1. WESKER-DL - 2:11:26

Obrazek


2. mcbaily1 - 2h:12m:15s
- http://img829.imageshack..../zdjcie036k.jpg


3. pms - 2:12:37
- http://img29.imageshack.us/img29/8043/f ... 84783d.jpg
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2017 przez pms87, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No nieźle, tylko mam małą prośbę, jakąś fotkę z końcowego wyniku zapodasz? :rad12:
Awatar użytkownika
pms87
Posty: 9
Rejestracja: czw 30 lip, 2009
Lokalizacja: Piła

Post autor: pms87 »

Mój NOWY czas to 2:12:37 ranking "S"
Używałem:
- Rocket Launcher plus nieskończona amunicja dla Rebeci
- Magnum Revolver plus nieskończona amunicja dla Billego

zdjęcie:
link

by Deus Ex: Fotki zapodajemy w formie odnośnika do jakiegoś hostingu zdjęć, proszę o tym pamiętać.
Ostatnio zmieniony wt 11 sie, 2009 przez pms87, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gratuluję choć sam z normalnymi broniami kiedys miałem czas w granicach 2:40, niestety kiedy Ja sie w to bawiłem :rad6: Jedyne czasy jakie mam w formie fotki to Remake i RE4 (jeżeli robisz też w tych grach Speed'y to zapraszam na ranking ;))
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

robilem speeda re0 i moj czas to 2h:12m:15s
oto fota
http://img829.imageshack.us/img829/4595/zdjcie036k.jpg

ps.robilem tez kiedys speeda re remake ale nie mam niestety foty.Ci co byli na resitez to pewnie pamietaja moje wyczyny ;)
Awatar użytkownika
wesker666
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Lokalizacja: lodz

Post autor: wesker666 »

a preszedles tryb inviesible enemy w resident evil remake i to na ostatnim poziomie trudnosci? mam gdzies foty zapisane na plycie jak to zrobilem jak je znajde to dodam mam jeszcze jedno pytanie zdobyles nieskaczana amunicje i to wypasione magnum ktore lezy w pociagu w resident evil zero jesli nie masz unlimited ammo i tego magnum to moge ci opisac jak to zrobic pozdrawiam :rad12:

[ Dodano: 15 Paź 2010 01:55 ]
a ktos z was przeszedl resident evil 2 na dc albo na psx resident evil 2 dual shock version w godzine bo mi sie udalo tylko ze mialem ulimited ammo co wy na to niech znajde ta cholerna plyte z filmikami i fotkami bo mi gdzies wsiakla ale spoko jak jej nie znajde przejde jeszcze raz residenta 2 na dreamcast i dodam fotke lub filmik pozdrawiam wszystkich residentowych maniakow :rad12:
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Prosze moderatorow o zrobienie listy z najlepszymi wynikami. Niech to bedzie pierwszy post ktory bedzie aktualizowany :rad10:
Ostatnio zmieniony czw 04 lis, 2010 przez mcbialy1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Hard mode - żadnych infinite weapons i tym podobnych ułatwiaczy:

3 h 19 min. Ranga S.
Ostatnio zmieniony ndz 30 mar, 2014 przez Kazuo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Po dłuższej przerwie postanowiłem zrobić speeda, mój czas na poziomie Hard:

Prosiłbym o aktualizację rankingu.

2:11:26

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

A to moje podejście :rad11:

2:27:28
https://i.imgur.com/WNbokWV.jpg

Nie używałem żadnej broni z nieskończoną amunicją, był to run na nowym sejwie w celu odblokowania osiągnięcia:
"S is for S.T.A.R.S.
Finish the game with rank S."
Prawdę mówiąc, chyba przy tym speedrunie męczyłem się bardziej niż grając na poziomie trudności hard. Wszystko szybko, amunicje omijałem, na Leech Queen miałem tylko kilka naboi granatnika i shotgun :rad6: Z nieskończoną amunicją, albo z pomocą tego specjalnego magnuma, pewnie dałoby się zjechać niżej ale nie wiem, czy na chwilę obecną mam siłę na więcej RE0 :smiech3:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gratuluje, naprawdę dobry wynik :)
Ostatnio zmieniony ndz 30 wrz, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Post autor: Arc »

Dopiero co dziś ukończyłem RE0 ale po przejściu gry, napisach itd. nie pokazał mi się żaden ekran z wynikami takimi jak najbardziej mnie interesujący czas. Miał ktoś tak w cyfrowej wersji gry na PS3? Jakiś bug? Konsola mnie nie kocha? :rad9:
A tak poza tym to bardzo krótka ta pozycja, grałem leniwie, błąkałem się i tak z 4h do 6h max miałem.
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2019 przez Arc, łącznie zmieniany 1 raz.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ranking] Speed Runs: wasze czasy

Post autor: PSKING »

To ciekawe, bo ja sądziłem że gra na normalu zajęła mi sporo czasu. Po odliczeniu zgonów, i momentów w których wracałem do zapisu(a było takich kilka) gra mi pokazała bodajże 9h11m. Czas na ukończenie w mojej opinii zdecydowanie nie jest kontrowersyjny, jak ostatnio w Re3, a jeszcze chyba się pobawię w Wesker Mode(sprawdzę czy mi się spodoba). Przy okazji, niezły wstyd poczułem...ocena D na koniec.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Ranking] Speed Runs: wasze czasy

Post autor: Arc »

PSKING pisze: (...)niezły wstyd poczułem...ocena D na koniec.
Od razu wstyd, pierwsze przejście rządzi się swoimi prawami. Uważam, że starania o wysoką ocenę powinno się zostawić na następne przejścia a wpierw rozkoszować się ...albo raczej męczyć jak w tym RE 0.
Zdecydowanie mi się gra nie podobała poza kilkoma lokacjami jak pociąg czy tam gdzie wjeżdżaliśmy windą z tyłu tego kościoła gdzie był wielki nietoperz. Tam było sporo fajnych miejsc i zagadek też. Ale reszta to już męczarnia i niedogodności - 6 slotów, strzelba+naboje=połowa ekwipunku. Uważam, że mechanika tytułu została nieodpowiednio zaimplementowana czego wynikiem jest niemal ZEROWA 0 heheh ochota by pograć więcej (Replay value/replayability), rozczarowujący tytuł i moim zdaniem zdecydowanie najgorszy gdy mówi się o Residentach z tank controls ale tu np. pasowałby też RE4 bo ma takie sterowanie w podobie, oraz gdy mówimy o fixed camera games. Najgorszy z 0-3+Remake 1 , Code: Veronica.

PSKING pisze: To ciekawe, bo ja sądziłem że gra na normalu zajęła
mi sporo czasu. Po odliczeniu zgonów, i momentów w których wracałem do zapisu(a było takich kilka) gra mi pokazała bodajże 9h11m.
Co do czasu przejścia to musiałem się pomylić lub myśleć o niebieskich migdałach bo pamiętam, że w grze w drugiej połowie łaziłem w kółko gubiąc się i prędzej to mi całościowo zajęło dużo więcej czasu niż 4h, które wymieniłem bo samo dostanie się do owego kościoła po przesunięciu budynku zajmowało duuużo czasu.

PSKING pisze: (…)a jeszcze chyba się pobawię w Wesker Mode(sprawdzę czy mi się spodoba).
Wesker Mode to w zasadzie to samo i nadaje się do zdobycia jednego trofeum bo może on po kilkusekundowym naładowaniu strzelić z oczu (energią?/laserem?) zabijając wszystkich oponentów wokoło, jak te emotki :veg: :explode: (byłoby dobre na znienawidzone małpy, niestety szkopuł w tym, że są za szybkie by się naładował w odpowiednim czasie). No i jeszcze Rebecca ma ciekawy strój i oczy świecące na czerwono :yawinkle:
Oczywiście w cutscenkach podmienili jedynie model Weskera i mamy go z niewidzialnymi kajdankami wtedy heh.

Warte zachodu wydaje się Leach Mode bo wymagające, zwłaszcza gdy chcemy zabić każdego przeciwnika na mapie, ale to w planach mam dopiero :))
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ranking] Speed Runs: wasze czasy

Post autor: PSKING »

Nie uważam aby Re0 było jakąś super grą...lecz uważam ją za bardziej interesującą od Remake'u. Właśnie przez wyżej wspomniane zmiany.
Zgodzę się jednak co do replayability. Odpaliłem tryb Weskera, fajny dodatek, nie chcę mi się. Leech Hunter, nie chcę mi się. Kiedyś zamierzam(bardzo daleko w przyszłości) przejść grę jako Wesker i zrobić z tego pseudo speed-run, ale nie teraz. Mam wrażenie że całe Origins wyssało ze mnie życie, muszę zrobić przerwę od serii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”