Ciekawostki

Resident Evil Zero
przemekknz
Posty: 18
Rejestracja: wt 07 cze, 2011
Lokalizacja: KNZ

Ciekawostki

Post autor: przemekknz »

Witam. Jako że w innych częściach RE są jakieś ciekawostki to pewnie w RE 0 też jakaś jest. :D

Może to nie jest jakaś ekstra ciekawostka a być może tylko błąd mojej gry, ale w pokoju gdzie znajdujemy części do handgun'a możemy również znaleźć aż jeden nabój do magnuma :D

Życzę miłego wieczoru :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

W Resident Evil 2/3 mogliśmy natrafić np. na ulicy na leżącą informację odnośnie osób zaginionych/poszukiwanych.

http://imageshack.us/photo/my-images/9/re3unknow.png/

Grając ostatnio w RE0 dowiedziałem co się stało z tymi osobami. Stały się obiektami badań Umbrelli.

http://imageshack.us/photo/my-images/841/unknow.png/

W sieci trudno znaleźć lepszej jakości screeny. Jak coś jeszcze znajdę dokonam edycji posta.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Chris93, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Przecież nawet w RE3 w Fabryce jest notatka, w której piszę, że ludzi którzy kręcą się zbyt blisko ośrodka należy schwytać i dostarczyć do laboratorium w charakterze nowych królików doświadczalnych...Członkowie ochrony mieli być za to dodatkowo nagradzani.

Swoją drogą Umbrella jeszcze przed incydentem w Raccoon odpowiadała za śmierć i zaginięcia dziesiątek, a może nawet setek ludzi i nikt się tym nie zainteresował...
Złe oko moderacji czuwa.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Szakal pisze:Przecież nawet w RE3 w Fabryce jest notatka, w której piszę, że ludzi którzy kręcą się zbyt blisko ośrodka należy schwytać i dostarczyć do laboratorium w charakterze nowych królików doświadczalnych...Członkowie ochrony mieli być za to dodatkowo nagradzani.
Owszem jest notatka, ale Umbrella poszukiwała także "zdrowych ludzi" którzy pomogliby w rozwoju firmy (ogłoszenie można znaleźć w RE3).

Ciekawostka polega głównie na tym, że Capcom użył tych samych fotek co w RE2/3.

Na myśl przychodzi mi jeszcze tatuaż Coen'a czyli napis - Mother Love. Jest to utwór który znalazł się na płycie zespołu Queen (Made in Heaven).

EDIT: Gram ponownie w RE0 na XONE i dopiero po tylu latach zauważyłem, że w labolatorium w pomieszczeniu za biurem (tam gdzie zabieramy Green Leech Charm) znajduje się Ostatnia Wieczerza Leonarda Da Vinci w formie tryptyku.
Ostatnio zmieniony wt 15 lis, 2016 przez Chris93, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Ciekawostki

Post autor: Arc »

https://www.youtube.com/watch?v=FoZxsOy55zo

Filmik opublikowany godzinę temu na kanale ink ribbon. Ciekawe rzeczy o tej części, a jak Mikami planował zakończyć Zero to się w pale nie mieści jakby namieszał wtedy w całym timeline, chronologii itp. Musielibyśmy sięgnąć po fiz. kwantową i teorię wieloświatów wtedy :smiech3:
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Ciekawostki

Post autor: PSKING »

Prawda jest taka że części od 0 do 3(nie mówiąc już o Outbreak) to są wieloświaty.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Ciekawostki

Post autor: Arc »

Przecież tak lubisz trójkę z 1999 ;)
albo źle zrozumiałem Twoje myśli :)
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Ciekawostki

Post autor: PSKING »

To mój ulubiony klasyczny Re, ale timeline, chronologia, kanon...tego tam albo nie ma, albo nie ma sensu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”