[Pomoc] Leech Hunter

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ja aż tak nie pamiętam, bo:
1) Nie zebrałem całej setki
2) Grałem daaawno
Ale wiem, że było kilka takich sytuacji, że danego Leecha było widać po zmianie ustawienia kamery, albo była tak schowana, że tylko coś migało ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Leech Hunter właściwie ma swój ustalony poziom trudności, czy wchodzi to w rachubę poziomu trudności, na którym my ukończamy grę? Osobiście jak zaliczałem "Zero" na Hard, to Leech Hunter wydawał się trudniejszy, kiedy został odkryty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale to jest ten sam co z poziomu normal, tym akurat się nie przejmuj, co do poziomu trudności w tej mini grze zalezy on tylko od nas samych, jak postepujemy bo jeżeli bedziemy źle obliczać naszą taktykę w pomieszczeniach w których już byliśmy moga się respawnować przeciwnicy co utrudnia znaczni rozgrywkę
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dokładnie. Raz jak grałem i byłem już prawie przy 90 pijwakach to przypomniało mi się, że w pomiesczeniu z pianinem nie zebrałem pijawki i postanowiłem tam wrócić, było tam kilku zombiaków, których wcześniej juz załatwiłem i byli tam ponownie, nieco mnie to zdziwiło.
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

MNie nie zdziwiło tylko wkurzyło i to konkretnie bo wysłałem po pijawkę (dokładnie jedna) Rebecce z samym nożem i szybko pojawił się napis End, a brakło mi do 10 tylko 2 :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W "Leech Hunter" najgorsze bywa to, że trzeba wiedzieć, kiedy odłożyć broń zajmującą dwa miejsca w inwentarzu, w tym przypadku Shotgun. Jak miałem już tyle pijawek, że zostały mi tylko dwa wolne mijesca, to nawet jak chciałem wziąść Shotgun'a nie było już możliwości jego przeładowania (obydwie postacie miały juz po 40 pijawek). Z tym tez trzeba mieć się na baczności.
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

Leech hunter nie jest ciezki, chyba ze mamy pecha i dostaniemy słaby zestaw naboi i broni: 1opcja koło schodów sa 2 zielone roslinki, to oznacza ze znajdziemy granade launchera z 30 nabojami acid, w kiblu znajdziemy 50% magazynek do submachineguna, i submachineguna (tak gdzie sa małpy), 2opcja koło schodów sa zielona i niebieska roslinka, i na pietrze koło duzego okna nie bedzie leecha, tzn ze znajdziemy granade launcher z nabojami fire, w kiblu naboje do shotguna, i magnum (tam gdzie sa małpy). 3opcja zielona i niebieska roslinka na pietrze jest leech tzn ze znajdziemy granade launchera z normalnymi nabojami.

Co do odradzania wrogów czytałem gdzies ze sie odradzaja dopiero po zebraniu 90 leechów, dlatego najlepiej na koncu zbierac na holu.

Najlepiej wpasc, wyczyscic cała chate z potworów, i wtedy chodzic i zbierac pijawki.
Ostatnio zmieniony sob 07 cze, 2008 przez matheo, łącznie zmieniany 2 razy.
matheo
Awatar użytkownika
Mikeol
Posty: 6
Rejestracja: pn 28 kwie, 2008
Lokalizacja: Wijk aan Zee

Leech hunter

Post autor: Mikeol »

Diadem: Post przeniesiony z innego tematu

Wielu z was grało w leech hunter ale na pewno niewielu znalazło wszystkie 100pijawek..
Znacie jakieś 'myki' na te pijawki? Wiele razy przechodziłem ale zawsze miałem po 49szt dla każdej postaci. Tylko raz jak wybiłem wszystkie (!) potwory, zombiaki po 45pijawce zaczęły się odradzać w pomieszczeniach. Może to jest sposób na 100 pijawek??

Odkryłem, że jak w holu mamy roślinkę niebieską i zieloną to zamiast karabinu znajdziemy magnum, a drugi shotgun znajdziemy idąc do wykolejonego pociągu -leży przed nabojami w wodzie.

Macie jakieś podpowiedzi, piszcie?
Ostatnio zmieniony śr 18 cze, 2008 przez Mikeol, łącznie zmieniany 1 raz.
najlepszy jest magnum re2 bez tuningu, na sluch tego dzwkieku lickery staja na bacznosc!
:))
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

2 sa ukryte w zlewie w kuchni, wiem bo ukonczyłem leech huntera 4 dni temu i miałem 100 pijawek
matheo
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Leech hunter

Post autor: WESKER-DL »

Mikeol pisze:Diadem: Post przeniesiony z innego tematu

Wielu z was grało w leech hunter ale na pewno niewielu znalazło wszystkie 100pijawek..
Znacie jakieś 'myki' na te pijawki? Wiele razy przechodziłem ale zawsze miałem po 49szt dla każdej postaci. Tylko raz jak wybiłem wszystkie (!) potwory, zombiaki po 45pijawce zaczęły się odradzać w pomieszczeniach. Może to jest sposób na 100 pijawek??

Odkryłem, że jak w holu mamy roślinkę niebieską i zieloną to zamiast karabinu znajdziemy magnum, a drugi shotgun znajdziemy idąc do wykolejonego pociągu -leży przed nabojami w wodzie.

Macie jakieś podpowiedzi, piszcie?
ja zdobyłem stówkę kilka lat temu ale do tej pory używam tej samej techniki, mianowicie:

Już od samego początku zostawiam jedną postać w holu a drugą oczyszczam skrzydła posiadłości, później zbieram, respawn przeciwników jest denerwujący ale dzięki tej taktyce takie rzeczy nie mają miejsca (już się tam nie cofam), najważniejsze jest spamiętanie pijawek.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No to pytanko: Jedna postać w holu (zapewne bezbronna), druga oczyszcza skrzydła, ale rozumiem, że robisz to sukcesywnie tak? Idziesz na lewe skrzydło na parterze, czyścisz, następnie zbierasz wszystkie pijawy i przechodzisz do kolejnego skrzydła?

Zapewne z pijawami jest jak z Mercami w RE4. Wystarczy się zawziąć, przysiedzieć kilka dni i z głowy :)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dokładnie, jest identycznie, pamiętam jak za pierwszym razem zebrałem połowę i już czułem się happy, ale tej samej nocy zapragnąłem więcej, a co do taktyki to tak jak pisałeś, sukcesywnie, może nie trwa to 5 min. ale jest w 100% skuteczne. Mam tez inną ale jest zawsze ryzyko
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A mianowicie? Napiszesz coś na jej temat?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Różni się tym iż eksploruje tereny w teamie, wybierając najbardziej optymalne ścieżki co by się ani nie cofać ani nie zgubić w zbieraniu pijawek, bronie rozłożone w holu, te większe, a przy sobie noszę niezbędne, Billy lżejsze a Becca na 2 sloty, na pewno zdarzyło się wam kiedyś zapakować inwentarz broniami tudzież ammo i nie wiedzieliście co z tym zroibć czy zostawić w miejscu zebrania upragnionej pijawki czy się po nią później wrócić, bo w końcu pozostawiony Magnum piechotą nie chodzi :smiech6: , także holl traktuje jak taki Hub a pod level'e jako drogi od niego, więc uzbrajam team na miejscu a później wracam po wybraną broń i dobieram ją do odpowiedniego korytarza
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Vergil5
Posty: 6
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Vergil5 »

Mam pytanie gdzie ja moge znaleźć shotguna jak narazie znajduje w kanałach ammo do niego. Przeszukałem całe mansion i tylko znajdowałem granatnik,ale nie wchodziłem jescze do tych pomieszczeń gdzie jest pianino i monitoring w ktorym sie znajduję? Plz za radę :rad4:
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Shota znajdziesz w kanałach - tuż obok amunicji. Niestety nie widac go bo jest pod wodą :rad4:
Vergil5
Posty: 6
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Vergil5 »

Dzieki... To sie rozprawie z hunterami :rad2:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W tym pomieszczeniu, gdzie atakuje całkiem spora ilość Hunter'ów (czyli lokacja z wywróconym pociągiem) trzeba podejść do ich eksterminacji taktycznie pod niemalże każdym względem. Kiedy wejdziesz, to zostaw jedną postać przed drzwiami a drugą odbiegnij w lewą stronę, wtedy Ty możesz strzelać w Hunter'y, które nacierają na Ciebie, a np. Rebecca może je strącać w trakcie skoku (zdarza się także, że będą atakować ją). Ale ten sposób przeważnie jest skuteczny.
Vergil5
Posty: 6
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Vergil5 »

Dzięki ,a wtych pomiszczeniach gdzie jest duzo lechmanow,np. gdzie billy grał na pianinie tez sa lechy do zebrania??

Recoil: Nikt Cię nie goni. Napisz spokojnie i czytelnie.
Ostatnio zmieniony ndz 21 gru, 2008 przez Vergil5, łącznie zmieniany 1 raz.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Jesli chodzi akurat o pomiezczenie z fortepianem to są tam na pewno. Możesz natomiast darowac sobie łaienke i sale z projektorem (z kibla co najwyżej zabierz amunicje)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”