[Pomoc] Leech Hunter

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
pms87
Posty: 9
Rejestracja: czw 30 lip, 2009
Lokalizacja: Piła

Post autor: pms87 »

Odnośnie wcześniejszej dyskusji na temat poziomów Leech Hunter:

Gdy przejdziemy grę na Normal i gramy w Leech jest on łatwiejszy niż po przejściu gry na Hard zauważyłem to na przykłądzie pająków (Spider) na normal giną po jednym strzale z granatnika a na Hard już jeden strzał nie wystarczy, kolejny przykład jest taki że Billy i Rebecca odnoszą większe obrażenia.

Wydaje mi się ale to jeszcze sprawdze że na Hard jest mniej amunicji nie dużo ale jednak mniej

ps - na Normal i Hard udało mi się zebrać po 100 pijawek :rad13:

Amunicji jednak jest tyle samo poprostu trzeba jej więcej zużyć by powalić przeciwników którzy są silniejsi (na hard) może nieznacznie ale jednak silniejsi
Ostatnio zmieniony czw 06 sie, 2009 przez pms87, łącznie zmieniany 4 razy.
wierzba12
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wierzba12 »

witam i proszę o pomoc w Leech Hunter , mianowicie czytam że zbieracie nawet 100 sztuk pijawek tyle że nie bardzo wiem jak ? , miejsca w ekwipunku jest na 60 sztuk a pod koniec nie sumuje mi pijawek bila i rebeki tylko zlicza z jednej postaci , ostatnio miałem razem około 80 i nie dało mi shotguna z nieskończoną amunicja , wie ktoś dlaczego?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Każda postać zapełni cały inwentarz pijawkami, wtedy wychodzi po 50. Pod koniec powinno ci zliczyć z obu postaci, no chyba że jedna ci zginie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

A to chyba jak jedna postać ginie to jest Game Over czy można w cisnąć dalej :rad12: ?.
Ps3Centerbloog.pl
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Arek pisze:A to chyba jak jedna postać ginie to jest Game Over czy można w cisnąć dalej :rad12: ?.
Śmierć jednej z postaci= game over.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

W skrócie:
- Nie można wyrzucać zebranych pijawek
-Jest po 50 pijawek dla każdej postaci (zielone dla Rebeki oraz niebieskie dla Billy'ego)
-Po śmierci jednej postaci gra jest skończona, a pijawki naliczane tylko od tej postaci która przeżyła
-Po zebraniu pewnej ilości pijawek, zombiaki się odradzają (gdzieś koło 90)

To są moje odpowiedzi w razie jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Michał666666 pisze:Po zebraniu pewnej ilości pijawek, zombiaki się odradzają (gdzieś koło 90)
A czy aby nie jest tak, że odradzają się po określonym czasie?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Z tego co pamiętam jak grałem w Leech Hunter, a grałem w ten tryb dosyć długo, to zawsze jak dochodziłem do 90 pijawki to już gdzieniegdzie zombiaki ożywały. Nie zważałem na czas, chociaż jak pierwszy raz grałem na tym dodatku i trochę czasu minęło zanim zapoznałem się z lokacjami, to nie miałem takiego przypadku żeby w pewnym momencie zombiaki wróciły. Muszę sprawdzić w takim razie czy nie jest to uwarunkowane poziomem trudności.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Mam pytanie co do tego trybu.... czy da się wyłączyć tą nieskończoną amunicję czy zostaje ona już na zawsze.... bo chciałem zdobyć magnum rewolwer, ale bez nieskończonej amunicji do niego oraz innych broni by zacząć grać raz jeszcze w główny wątek fabularny.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chris93 pisze:Mam pytanie co do tego trybu.... czy da się wyłączyć tą nieskończoną amunicję czy zostaje ona już na zawsze.... bo chciałem zdobyć magnum rewolwer, ale bez nieskończonej amunicji do niego oraz innych broni by zacząć grać raz jeszcze w główny wątek fabularny.
Chyba się tak nie da. Trzeba zacząć od nowa i "serowego" save'a :).
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Przed chwilą grając w Leech Hunter odblokowałem nieskończoną amunicję do pistoletów i bezmyślnie zapisałem grę na starym save. Teraz chciałbym sobie zagrać w normalną grę, ale bez n.a. Czy naprawdę nie ma jakiegoś sposobu, żeby to wyłączyć, tylko trzeba grac od nowa?
Jak nie ma, to lipa :zensur: :zensur: *wali głową o ścianę*

Ps. A tak sobie chciałem pobiegać Rebeccą w stroju kowbojki... :zlosc2:
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

A czy ktoś ma rozmieszczenie tych pijawek ? zawsze, jak gram, to gdzieś ta jedna ostatnia ginie bez wieści, a tu zombiaki powracają i to akurat wtedy, kiedy zostaje mi sam pistolet z kilkoma nabojami. Jakie to frustrujące, grasz sobie, już tylko jedna ci zostaje do zdobycia, a tu zero leczenia, praktycznie finish amunicji i cie capnie zombiak, czy dwóch. :/
Z tego co zauwazyłem, to pijawki są zawsze w tych samych miejscach, zmieniają się tylko kolory, istnieje może jakaś mapa, czy coś co pokaże, gdzie wszystkie są ?
Ostatnio zmieniony sob 18 gru, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Rozmieszczenie pijawek jak i innych przedmiotów jest losowe przy poszczególnych podejściach. Trzeba bardzo dokładnie przeszukiwać pomieszczenia, innej rady w sumie nie ma.

Tu jest przykładowy wariant ich rozmieszczenia
http://www.gamefaqs.com/gamecube/198460 ... faqs/20385
Ostatnio zmieniony sob 18 gru, 2010 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

No właśnie chyba nie losowe, bo ja mam zawsze w tych samych miejscach wszystko, zmieniają się jedynie kolory tych pijawek, to wszystko.
Za każdym razem tak mam np. potrzebuje amunicji do Shota, to aaa już wiem, są w kanale.
tylko ta jedna ostatnia pijawka, no właśnie.

[ Dodano: 19 Gru 2010 16:38 ]
Poprawka, jednak jest losowo. A pijawki w końcu się znalazły wszystkie. Znalezienie tych kilku ostatnich, to masakra zawsze.
Ostatnio zmieniony sob 18 gru, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dawno nie grałem w RE0 ale z tego co pamiętam z czasów kiedy zebrałem wszystkie pijawki to najcięzej zajeło mi znalezienie tych których nie widać :smiech7: jeżeli nie nastapi przejście ujęcia w tym samym pomieszczeniu to naprawdę trzeba przeszukiwać każdy zakamarek. Takich pijawek jest dosłownie kilka ale z początku ich znalezienie kosztowało mnie wiele czasu co oczywiście przełożyło się na pojawienie ponownie przeciwników kiedy wracałem.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
jordi
Posty: 3
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

100 pijawek

Post autor: jordi »

polecam z tym filmikiem zbieranie http://www.youtube.com/watch?v=5RYyMYlxJlM przed rozpoczeciem sprawdzic kolor roslinek i pijawe zeby sie zgadzał jak na filmiki sukces gwarantowany

Szakal: Zwracałem Ci już uwagę na interpunkcję i ortografię. Trzeci raz nie będę Cię upominał.
Ostatnio zmieniony ndz 02 sty, 2011 przez jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łodzianin
Posty: 33
Rejestracja: śr 27 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Łodzianin »

Właśnie ukończyłem tryb Leech Hunter na 100 pijawek. 4 pijawki sprawiły mi ogromny problem gdyż nie świeciły i były pochowane.

2 z nich były schowane w zlewie w kuchni. są tam tez inne pijawki ale zajrzyjcie do zlewu.
1 znajdowała się w pomieszczenie gdzie przesuwaliśmy regał z książkami. Jest ona przy balustradzie na podwyższeniu.
Ostatnia znajdowała się w pomieszczeniu 38 na 2F. Pijawka ukryta była w regale stojącym w rogu ściany przy oknie.

Reszta pijawek jest dosyć mocno widoczna. Czasem mogą sprawić problem zombie czy tez inne stwory które jak ubijemy zasłonią nam pijawkę własnym ciałem. Wiec dobrze jest wtedy wyjść i jeszcze raz wejść do pomieszczenia, wtedy zwłoki znikną i będziemy mieć pewność że żadnej nie ominęliśmy.

Pora teraz polatać po pociągu z infinite ammo :smiech1:
XboxOne & Switch & Wii & GameCube

Śledź moją kolekcję gier na instagramie: nintendo.games.collector
XBL: peerki
PSN :s_perczynski
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja z reguły zaczynałem kolekcjonowanie od dolnych sekcji rezydencji. Było tam najwięcej trudniejszych do pokonania przeciwników, takich jak choćby 10(?) Hunterów przy rozbitym Ecliptic Express.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja zaczynałem również od niższych poziomów rezydencji Marcusa ale generalnie nie istotne jest gdzie zaczniemy a czy pózniej nie będziemy musieli niektorymi wcześniej zwiedzonymi korytarzami wracać gdyż przeciwnicy się odradzają co jakiś czas a mając zapchane inventory jużzdobytymi pijawkami będziemy mieli po prostu trudniej stanąć ponownie do walki
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Niedawno zrobiłem tę mini-gierkę na najwyższą rangę - nie było aż takie trudne, Toffu w RE2 sprawiło mi większe problemy. I kolejność MA znaczenie - obowiązkowo trzeba zejść najpierw do pownicy do lokacji z małpiszonami, żeby zdobyć magnuma (albo machine-guna), dzięki temu jest później o wiele łatwiej. A przeciwnicy odradzają się dopiero po zdobyciu 90 pijawek, więc wystarczy na sam koniec zostawić sobie do zebrania tylko te w holu głównym i pomieszczeniu na pierwszym pietrze - wtedy w ogóle nie trzeba się martwić o respawn przeciwników ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”