Resident Evil Zero HD (XONE, X360, PS4, PS3, PC)

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nemesis US pisze:Capcom wrzucił dodatkowe stroje jako oddzielne DLC, za które musimy zapłacić.

Obrazek
Sroga cena.

Wczoraj do 4.00 walczyłem z PSN aby móc zagrać w RE0 (w międzyczasie jeszcze trafiłem na promocję RE Revelations za 33 zł więc też się skusiłem ;)). O 7.00 obejrzałem intro gry, i tyle na razie przyjemności...

Jak wrażenia?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nemesis US pisze:Capcom wrzucił dodatkowe stroje jako oddzielne DLC, za które musimy zapłacić.

Obrazek
Nic nie musimy :) zobaczę w praniu jak to wygląda z pre orderami, przyjdzie na płytce to zobaczę czy te stroje są czy Capcom jednak zmienił zdanie i każe sobie aż tyle płacić co jest nawet nie opłacalne, bez przesady :/
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dodatki do Revelations 2 były w komplecie na płytce czy tylko część DLC?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wyszły dwie wersje, pierwsza zawierała wszystkie dodatki jakie wtedy wyszły tj. Stroje też natomiast niedawno wyszła nowa edycja complete box (tylko cyfra bodajże) gdzie jeszcze dodano stroi i coś z misji do trybu raid. Myślę, że na płytce z Re0 znajdą się wszystkie stroje, zwłaszcza, że zamiawiając w pre orderze masz już dodatkowe dwa stroje (przynajmniej tak głoszą sklepy)
Ostatnio zmieniony wt 19 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Co do ocen bawi mnie jakby nie patrzeć średnie oceniane tej części, jakoś w Re Remake nie przeszkadzały archaizmy aby ocenić teoretycznie ulepszony port całkiem dobrze.

A co do braku profesjonalizmu , to tak niestety jest w dzisiejszych czasach gdy sami musimy ocenić czy gra jest warta zakupu czy nie, w dzisiejszych czasach wszystko jest oceniane przez dzieci COD'a w wieku moim i Deusa...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Muve.pl już dzisiaj wysyła, więc kto tam kupił prawdopodobnie jutro otrzyma dwie perełki.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Czyli Ja :okulary3: , pisałem do nich, na jutro ma kurier być z rana :) a tymczasem:

Premierowy zwiastun
http://www.youtube.com/watch?v=Sq_H2-DcbCQ&sns=em

Kurde tak sobie pomyślę, że mineło już 14 lat, tyle wspomnień, postów i tematów o tej niedocenionej wówczas części na forum RCS ahh łezka się w oku kręci...nowa edycja zostanie położona obok starej 14-letniej premierowej wersji gry z GCN.
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

PSKING pisze: w wieku moim i Deusa...
Możesz to sprecyzować?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Zacząłem grać w Zerówkę 19ego równo o północy... Wybrałem poziom Hard i idzie dość ciężko (ech... my, pokolenie COD), póki co mam 13 trofeów.
http://psnprofiles.com/trophies/4206-Re ... h_Survivor
No cóż, świetny resident, rarytas dla fanów, zaś twardy orzech dla niezaznajomionych z gatunkiem. Grafika mimo upływu lat nadal może budzić uznanie. Ale to nowe sterowanie w ogóle nie przypadło mi do gustu. A, no i ważna rzecz. Może to dziwne, ale grając w klasyczne residenty wolę mieć w ręku pada od gacka ;).
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

PSKING pisze:Co do ocen bawi mnie jakby nie patrzeć średnie oceniane tej części, jakoś w Re Remake nie przeszkadzały archaizmy aby ocenić teoretycznie ulepszony port całkiem dobrze.
Pamiętaj jednak, że REmake był po prostu lepszą grą, niż Zero i to się nie zmieniło po wydaniu obu remasterów. Nie czytałem dużo recenzji, ale w tych, które czytałem, to ludzie po prostu narzekali na to, na co również te kilkanaście lat temu narzekano przy okazji premiery RE0.
WESKER-DL pisze:Myślę, że na płytce z Re0 znajdą się wszystkie stroje, zwłaszcza, że zamiawiając w pre orderze masz już dodatkowe dwa stroje (przynajmniej tak głoszą sklepy)
Zobaczymy, chociaż nie zdziwię się, jeżeli na płycie będą dostępne tylko te, które były reklamowane: czyli Cody i pielęgniarka.

(oczywiście jeżeli mówimy o fizycznym istnieniu ich na płycie, to możliwe, że już tam są wszystkie stroje, ale legalnie użytkownik będzie miał dostęp tylko do wybranych stroi)
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2016 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Być może nie są na płycie bo na psn dwie skórki ważą 28 mb a unlocki średnio 100kb
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Moje szybkie spostrzerzenia:

- brak listy osiągów (no Capcom poszedł po rozum do głowy i przestał walczyć z wiatrakami);
- brak integracji z RE.net ?;
- kijowe sterowanie;
- grafika ewidentnie lepsza (można spokojnie dopatrzeć się szczegółów na teksturach);
- zacząłem na Easy (;P) aby przypomnieć sobie grę i ograć się i jest mega łatwo (Skorpio padł po 1/2 magazynku z pistola);
- klimat utrzymany czyli miód;

Ogólnie miło fajnie i przytulnie. Będę katował ostro :rad10:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
squallaz_PL
Posty: 31
Rejestracja: ndz 01 lut, 2015
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz_PL »

Z preorderem na PS Store w grze są dostępne następujące stroje:

Rebecca:
-S.T.A.R.S. 2002
-Cheerleader
-Western
-Leather
-T-Shirt

Billy:
-Prisoner (domyślny)
-Jacket
-Wolf Force

W PS Store są dostępne następujące stroje:

Resident Evil 0 — Pakiet Strojów 3 - Cena 12,5zł:

Ten pakiet zawiera stroje dla Rebeki:
-S.T.A.R.S. 1997 z gry Resident Evil: Director's Cut
-Strój sportowy z gry Resident Evil 2

Resident Evil 0 — Pakiet Strojów 4 - Cena 12,5zł:

Ten pakiet zawiera stroje dla Rebeki:
-Klasyczny strój S.T.A.R.S. 1996 z oryginalnej gry Resident Evil
-Nieprezentowany dotąd strój prototypowy z oryginalnej gry Resident Evil 0.

Resident Evil 0 — Pakiet Wszystkich Strojów - Cena 42zł:

Pakiet zawiera wszystkie dostępne stroje Rebeki i Billy'ego.

[Rebecca]: S.T.A.R.S. 1996, S.T.A.R.S. 1997, S.T.A.R.S. Prototyp, Strój sportowy, Cheerleaderka, Pielęgniarka

[Billy]: Wolf Force, Cody (Street Fighter)

Dodatkowy strój dla Rebeki jest w trybie z samo-dowartościowującym się nieudacznikiem Weskerem. Po jego ukończeniu strój będzie dostępny.

I jakoś w PS Store nie widzę Pakietu 1 i 2 ze strojami.
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2016 przez squallaz_PL, łącznie zmieniany 4 razy.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
LeonSKennedy20
Posty: 26
Rejestracja: czw 30 sty, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: LeonSKennedy20 »

Dawno się tutaj nie udzielałem ale z wielką chęcią ogram RE Zero na Ps4 ;) Jak dla mnie to obok jedynki najlepsza część RE.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

squallaz_PL pisze:Resident Evil 0 — Pakiet Wszystkich Strojów - Cena 42zł:
42zł (+/- połowa ceny wersji cyfrowej) za 8 strojów, czyli jak nie wyceniać DLC. Szkoda, bo chętnie przygarnąłbym Rebekę z beretem bądź w czerwonym wdzianku z DC, ale nie za taką cenę (dwie paczki strojów to 25zł).

I znając życie DLC pewnie nigdy nie stanieje ani nie zostanie przecenione. Albo jak już to nastąpi, to wszyscy zainteresowani zapomną o RE0.
squallaz_PL pisze:Dodatkowy strój dla Rebeki jest w trybie z samo-dowartościowującym się nieudacznikiem Weskerem.
<3
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2016 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Sterowanie można zmienić na klasyczne a pakiety strojów są na psn uk już wszystkie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

RE Zero już wydane, jednak u mnie w najbliższym czasie nie zagości. W internecie pojawiła się masa ludzi, którzy narzekają z powodu braku obsługi ratio 4:3, a także wymuszonej wysokiej rozdzielczości. Przez takie i inne problemy nawet ci, którzy spełniają wymagania nie zagrają w zerówkę na PC bez klatkowania. Przy Remaku było to samo, ale społeczność modderska szybko wydała patche i łatki naprawiające te niedogodności. Nie posiadam aktualnie żadnej konsoli (i jak narazie nie zamierzam), więc niestety muszę poczekać na upgrade mojego kompa, chociaż możliwe, że nawet to nie zapewni mi komfortowej rozgrywki.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To na pc nie ma opcji 4:3? Bo w opcjach na konsolach da radę to ustawić a co do rozdziałki to fajnie że jest full hd :)

Jak na razie przeszedłem pociąg i na hardzie jak na razie nie ma problemów, jeszcze trochę ammo zostało :). Pudełko jak i płyta prezentuje się wybornie a sama gra, cóż powrót o 14 lat i sentyment w podobnie jak przy remake grafice łupiącej po oczach ostrością, dźwięk też teraz dostosowany do 5.1 co cieszy znów uszy :). Dzisiaj jeszcze drugi raz odpalę w nocy i trochę pogram, oczywiście sterowanie klasyczne chociaż wolałbym bieganie pod kwadratem a namierzanie triggerami ale przyzwyczaję się. Nie mogę się doczekać trybu Weskera i Leech Hunter ale jeszcze trzeba przebrnąć przez harda ;)


Ps. Właśnie dostałem kod na dlc pre order, 12.8mb - 2 stroje, becca mercenraies 3d i cody billy
Ostatnio zmieniony pt 22 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
LeonSKennedy20
Posty: 26
Rejestracja: czw 30 sty, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: LeonSKennedy20 »

No ja też już po przjściu pociągu ;) Powiem tylko jedno super było znowu zagrać w być może zaraz po jedynce najlepszego Residenta. Nowe sterowanie bardzo mi się podoba, przechodzę normal właśnie z nowym sterowaniem i jest ok
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wydaje Ci się łatwiejsze czy jednak trudniej?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”