Resident Evil Zero HD (XONE, X360, PS4, PS3, PC)

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

...które dostępne są w pre-orderze:
Obrazek

Chociaż ja już się pogubiłem, które kostiumy dostaje się za co. Wcześniej było info, że w pre-orderze otrzymuje się kostium pielęgniarki i Cody'ego. Teraz zaś na Steamie, jako informacja bonusach pre-orderowych, pokazał się obrazek wklejony wyżej.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jakby co to Resident Evil Origins będzie edycją kompletną ze wszystkimi możliwymi dlc do Re0(czyli kostiumami)
Ps.Czy Billy ma na twarzy scouter? (Odwołanie do Dragon Ball Z )
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A no podobne :smiech3: A Rebecca... Rozmarzyłem się :okulary3:
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Rebecca, patrząc na ilość kostiumów powoli zamienia się w wirtualną wersję Barbie :smiech1: Natomiast Billy został spektakularnie olany, dostając na chwilę obecną tylko 4 kostiumy (z czego jeden jest naprawdę kiepski, mowa tu o "piżamie"). Nie mówię, że wszystkie kostiumy są złe, gdyż wiele z nich jest naprawdę dobra, z wyjątkiem paskudnych koszulek (modderzy jednak się cieszą, gdyż będzie więcej "slotów" na modyfikację postaci), ale jak już dają Rebecce tyle przebrań, to Billy też powinien otrzymać jakieś nowe aby zachować proporcje. Bardzo chętnie zobaczyłbym go w wojskowym przebraniu (był on w wojsku, więc takie małe odwołanie do przeszłości). Ale dosyć biadolenia o kostiumach. Z wyjątkiem Wesker Mode nie dostaliśmy praktycznie niczego nowego, a szkoda. Panowie z Capcomu mogliby dodać jakieś nowe poziomy, nowych przeciwników i tym podobne. Mam nadzieję, że postarają się z tym przynajmniej w remaku drugiej części ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ponad godzinny filmik z trybu Weskera

http://www.youtube.com/watch?v=3XW5UVMjRfM&sns=em
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Czy Wesker's Mode to dosłownie kampania Zero z Billy'm zastapionym Weskerem? Ciekawe. Spodziewałem się raczej jakiejś mini-kampanii, albo w ogóle czegoś w stylu bardziej rozwiniętego battle-mode.

Szkoda tylko, że w cut-scenkach Wesker ma wciąż głos Davida Webstera. Byłoby zarąbiście, gdyby do projektu zaangażowali D.C. Douglasa i na nowo nagrali wszystkie kwestie. :D
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Mr_Zombie pisze:Czy Wesker's Mode to dosłownie kampania Zero z Billy'm zastapionym Weskerem? Ciekawe. Spodziewałem się raczej jakiejś mini-kampanii, albo w ogóle czegoś w stylu bardziej rozwiniętego battle-mode.
Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, też się spodziewałem jakiegoś dodatku w stylu Leech Hunter/Battle Mode/..., niemniej może dla niektórych było to przewidzenia, toż dodatkowy tryb to by było chyba zbyt wiele roboty...
Mr_Zombie pisze:Byłoby zarąbiście, gdyby do projektu zaangażowali D.C. Douglasa i na nowo nagrali wszystkie kwestie.
Nie przepadam specjalnie za Douglasem. Jeżeli Wesker, to tylko Richard Waugh, aczkolwiek, byłoby to nieco dziwne odczucie, gdyż Waugh podkładał głos "oryginalnemu" Weskerowi w RE 0.

Ogólnie to muszę powiedzieć, że cieszę się z wydania tej wersji. Mimo wszystkich narzekań co do wydawania odgrzewanych kotletów, RE 0 jest jednym z moich ulubionych resów. Jako że nie interesują mnie już części wydane po RE 5, wolę powspominać starsze czasy i obejrzeć raz jeszcze genialne cut scenki z Weskerem (w lepszej jakości), który jak A. Hopkins, w Milczeniu owiec, mimo relatywnie krótkiego czasu na ekranie, zdobył Oscara w mojej opinii :).
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Cena na PlayStation Store i Xbox Live to podobnie jak w przypadku REmake - 85 zeta. W sumie to lepiej kupić na PS4/XOne wersję na płycie za 140 zeta. Dostajemy wtedy obie części. Gratka dla kogoś kto jeszcze nie sprawdził zremasterowanego Remake.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 04 sty, 2016 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja pomimo, że mam cyfre jedynki to skuszę się na płytkę (do kolekcji REsów).
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Tylko co teraz zrobić z oryginalnymi wydaniami na GameCube? Sprzedawać mi trochę szkoda więc raczej sobie zostawię. Może kiedyś będą białymi krukami na aukcjach.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Rownież się skuszę na płytkę. Fajnie będzie mie Remake'a i Zero na jednej płycie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nemesis jasne, że zostawiać. Ja osobiście nie popchne tych części, zostawiam w kolekcji a kolekcje na ps4 również zasponsoruję w ołtarzu kolekcji :okulary3:

Ps. I wyszły "re"kolekcje

Ps2. Leon a miałeś wcześniej remake cyfrowo czy na płytce? Ja miałem dylemat bo kupiłem za 79zl remake ale w sumie to nie duży piniondz i lepiej mieć to na płycie z re0
Ostatnio zmieniony wt 05 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Kasia
Posty: 22
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kasia »

Wreszcie się doczekałam RE Zero, tak wychwalane przez kilku moich znajomych! Choć mam pobrane z ps store RE Remake, ale płytką z obiema grami nie pogardzę.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ja z kolei mam zamiar pozbyć się wydań na GC. Co mi po instrukcji czy pudełku? Cyfrowe wydanie będzie na dysku zastępować niejako płytki. Takie nadkładanie floty nie ma sensu, nie pamiętam kiedy ostatni raz włączałem Wii by zagrać w Remake czy Zero. Moja kolekcja jest całkiem spora ale kupowanie po raz drugi tego samego uważam za niepotrzebne (tak, wiem mam cztery wydania RE4 ale ta gra to wyjątek :P). Także to nie jest uszczuplenie kolekcji a jedynie jej... "cyfryzacja" :) Tym bardziej, że te wydania są lepsze graficznie, nie ma żalu w sprzedaży gackowych.
Ostatnio zmieniony śr 06 sty, 2016 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja jednak sobie zostawiam. Jak już wcześniej pisałem - za kilka lat te wydania mogą chodzić za duże pieniądze na aukcjach.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No dla niektórych będzie to kwestia finansowa a dla niektórych kolekcjonerska. Ja osobiście mam duży sentyment do wydań gackowych, wiąże z nimi wspaniałe wspomnienia i za 100zł nie popchne ich ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Capcom UK zasugerował, że niebawem poznamy dalsze losy panny Chambers. Według informacji, Rebecca pracowała potem jako doradca w australijskiej dywizji BSAA. Możliwe, że pojawi się w kolejnej części Revelations lub zaplanowanym na przyszły rok filmie CGi.
But Capcom UK’s YouTube channel has added a little more flame to the fire, with a new video that ponders what they’re doing at the moment in the RE canon. Reading off fan theories as to their statuses, it makes me wonder… what for? The HD port of Resident Evil Zero is due to be released in just a few weeks now, and Capcom has already announced that Rebecca will be making a starring appearance in next year’s new straight to video CG RE movie (which given the history of the direct to DVD series, I’m going to bet is called something like Resident Evil: Devastation). Is this perhaps a tease that the pair will be reunited in this upcoming film? Or that maybe they’ll be taking roles in the (as-yet-to-be-announced-but-probably-being-announced-this-year) Resident Evil 7? Personally, I think that if they’re planning on doing something new with these character’s I’d rather see it in the Revelations series, but with so much of the franchise’s future being a blank slate, anything’s possible. At the moment, all we know about is RE Zero HD, Umbrella Corps (a multiplayer shooter) and 2017’s new CG film, but with Revelation‘s producer teasing “many” announcements coming this year and it being Resident Evil‘s 20th anniversary, we have to be prepared for pretty much anything.

Poniżej wspomniany materiał od Capcom UK.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... SwU2e30UuQ


Pełna treść newsa: http://www.relyonhorror.com/latest-news ... lly-story/
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ps2. Leon a miałeś wcześniej remake cyfrowo czy na płytce? Ja miałem dylemat bo kupiłem za 79zl remake ale w sumie to nie duży piniondz i lepiej mieć to na płycie z re0
Wersja cyfrowa. Miałbym pewnie pudełko, gdyby u nas zostało wydane. A skoro teraz nadarza się okazja z RE 0, to chętnie pudełkową wersję zakupię :rad6:. Co do innych wersji, to całkiem niedawno miałem obie części na Wii ( swojego czasu na Gacka ), a teraz został mi tylko Remake... Ogólnie takiego Remake'a będę kupował po raz czwarty :smiech7:, Zero trzeci :rad1: I ani złotówki nie żałuję :rad11:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Mnie tam stroje dla Rebeccy podobają się bardzo zwłaszcza S.T.A.R.S 1996 i 1997 :D
Ostatnio zmieniony pt 15 sty, 2016 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Wszystko fajnie, mi także podobają się te stroje. Ale gdzie stroje dla Billy'ego ? Capcom chyba serio ma go w czterech literach, a mogliby dla niego przygotować wiele ciekawych kostiumów. Chętnie zobaczyłbym go w wojskowym uniformie z jego wspomnień albo w mundurze S.T.A.R.S. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”