Resident Evil 0 HD - Achievements/Trophies

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Resident Evil 0 HD - Achievements/Trophies

Post autor: WESKER-DL »

Pojawiła się lista osiągnięc:

http://www.relyonhorror.com/latest-news ... -remaster/

Niektóre są całkiem fajnie pomyślane :) będę miał co robić hehe
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dość czasochłonne ale raczej nie bardzo skomplikowane trofea, mimo że RE 0 na poziomie Hard jest chyba najtrudniejszym residentem. Na szczęście nie trzeba przechodzić całej gry nożem :smiech3:

Kod: Zaznacz cały

Misdirected Hostility Bronze Destroy a zombie’s legs.
Nie jestem pewien czy wiem na czym ma polegać to trofeum. Chyba chodzi tutaj o "headshota" wykonanego na kolanie przeciwnika. Widziałem taki motyw w Remake'u, kiedy zombie postrzelonemu na schodach (bohater stał kilka stopni niżej), noga od kolana w dół poszła w drzazgi :).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Do tego wystarczy shotgun i strzał w nogi z bliskiej odległości. przejście bez użycia roślinek i spray można za jednym razem łyknąć z większością innych pucharków a bez save obejdzie się bez problemu, hard też nie robi problemu jak się dobrze poprzenosi przedmioty o których trzeba pamiętać bardziej niż zwykle. Interesuje mnie wybicie wszystkich przeciwników w leech hunter, szczerze to pamiętam jak wracało się do pewnych korytarzy a one były wypełnione mocniejszymi wrogami, ammo mało. Chyba, że za pomocą Weskera, ewentualnie nie zbierać i nie zapychać miejsca w ekwipunku pijawkami a tylko ammo i polować, czuję podekscytowanie :D dawać mnie to już :okulary3:

Ps. Jak sobie człowiek przypomni jak kupił na premierę re0 na gacka tyle lat temu, na forum może miała jedna osoba wtedy tą grę, to były czasy :) cieszę się, że teraz znów będę mógł sobie przypomnieć te piękne czasy
Ostatnio zmieniony sob 26 wrz, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ha, dwa pytania:

1. I'm a Medic, Not a Bodybuilder
Czy chodzi o to, że jak zdobywamy kamienną tabliczkę z kolumny koło wejścia do ośrodka, Billy musi przepychać skrzynię z Rebeccą czy Beca musi stać na skrzyni a Billy przesuwać skrzynię? A może jeszcze gdzieś indziej to trzeba zrobić :P


2. Winged Spawn of Satan

Jakiś pomysł na to? Strzelnie na oślep prędzej czy później zabija wielkiego ptaszora a maluchów nie zdarzę natłuc.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ad.1 Becca musi spróbować przepchać

Ad.2 batmany trzeba precyzyjnie ubijać zanim zabije się giant bat

Ps. Jak na razie na hardzie jest spoko, albo kiedyś było trudniej :D doszedłem do małp w dość szybkim tempie. 14 lat mineło a ta gra znów pokazuje swoje świetne oblicze i kusi do wyciśnięcia ponownie 100% :)
Ostatnio zmieniony pt 22 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Ad.1 Becca musi spróbować przepchać
O którym momencie mówisz?
Ten przy tabliczce?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Spróbuj Rebeccą przepchnąć (oczywiście się nie da ale sama próba powinna dać efekt) w tym miejscu, jeżeli nie wpadnie to może w innym, szafki i jakieś pierdoły efektu nie dają ale cięższe skrzynie powinny dać. (Albo szafa w bibliotece gdzie zdobywa się część do figurki, którą w holu umieszcza się na wadze)
Ostatnio zmieniony pt 22 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

[RONIN] pisze:2. Winged Spawn of Satan

Jakiś pomysł na to? Strzelnie na oślep prędzej czy później zabija wielkiego ptaszora a maluchów nie zdarzę natłuc.
Potrzeba broni o dużym rozrzucie typu shotgun (trochę szkoda naboi ale to tylko na potrzeby trofeum :)) albo granatnik z pociskami zapalającymi - nietoperze ładnie się palą po 2-3 naraz. Chociaż zwykły handgun też się sprawdzi, grunt w celnym strzelaniu. Strzelać w kierunku gdzie nie ma bossa.

Trofeum można zrobić na wiele sposobów, ale IMO dobrze jest robić na najwyższym poziomie trudności - Giant Bat jest najbardziej wytrzymały i mamy najwięcej czasu na załatwienia drobnicy :).
[RONIN] pisze:1. I'm a Medic, Not a Bodybuilder
Jest mało miejsc w grze, gdzie można to zrobić. Ja wykonałem w miejscu gdzie wypełniamy wodą basen ze skrzyniami, by zdobyć "Handle" (lokacja to bodajże Treatment Plant).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Można użyć również infinite sub machine gun na nietoperze (po zdobyciu go z leech hunter) ewentualnie spróbować umiejętnością death stare Weskera, ciekawe czy większość po naładowaniu tej mocy nie padnie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Kolejne pytania:

1) Who Needs Partners?
Trzeba zebrać wszystkie pijawki jednego koloru nie podnosząc innych? Czyli 50 zielonych | 0 niebieskich, przykładowo?

2) Leech-Shaped Hole in my Heart
To trofeum 'stakuje się' ?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ad. 1 tylko jednego koloru wystarczy do pucharku
Ostatnio zmieniony pn 25 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

ratunku ,może mi ktoś powiedzieć czemu nie zdobyłem trofeum distracted from the hun??? zabiłem wszystkich respawnujących się przeciwników,sdprawdziłem wszystko 3 razy i nic . pomocvy :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A zabiłeś też leżących przeciwników? Na mapie musi być wszystko wyczyszczone, łącznie z krukami i leżącymi Zombie. Jeden z nich jest mało widoczny i znajduje się w pomieszczeniu gdzie w normalnej grze znajdujemy wskazówkę. Postaraj się namierzać w pomieszczeniach jak nie jesteś pewien czy widzisz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

WESKER-DL, zabijałem i nic , zamierzałem i nic,zabiłem leechów,karalucha i posprawdzałem. W miejscu gdzie była wskazówka zegara wszystko zabiłem,proszę pomóż bo nie wiem co robić :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Trofeum wpadnie jak zabijesz wszystkich,odpal jeszcze raz i spróbuj. A jak nie wyłączyłeś jeszcze tego trybu to przejrzyj jeszcze raz każde pomieszczenie po mapie i namierzaj, musi wpaść :)
Ostatnio zmieniony ndz 09 kwie, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

WESKER-DL, możesz mi powiedzieć co jest nie tak ?? zrobiłem jak pisałem wczoraj i tego trofeum wczoraj nie miałem,a dzisiaj powtórzyłem wszystko identycznie i trofeum wpadło . Czy może to być jakiś błąd w grze ?? :rad10:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Możliwe ;) albo po prostu gdzieś przeoczyłeś no w każdym razie cieszę się, że Ci wpadło, jeszcze coś zostało do platyny? :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

WESKER-DL, leecha zabiłem nożem,więc jeszcze 50 pijawek które wymagane jest do trofeum (nie pamiętam nazwy ) i jeszcze jakieś dwa ukryte i serious bussiness czy coś :P
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Mam poważny problem ze zdobyciem trofeum "Distracted from the Hunt". Robiłem Leech Huntera dwa razy, za każdym razem upewniłem się, że zabiłem wszystko przed respawnem jak i po. Próbowałem w obu wariantach (SMG i Magnum). Dobijałem wszystkie leżące zombie, wracałem się do pokoi i nic. Za żadnym razem nie dostałem pucharku, jestem pewien, że nikogo nie pominąłem. To trofeum musi być zglitchowane. Miał ktoś podobny problem?
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

D4rk_Roxas pisze:Mam poważny problem ze zdobyciem trofeum "Distracted from the Hunt". Robiłem Leech Huntera dwa razy, za każdym razem upewniłem się, że zabiłem wszystko przed respawnem jak i po. Próbowałem w obu wariantach (SMG i Magnum). Dobijałem wszystkie leżące zombie, wracałem się do pokoi i nic. Za żadnym razem nie dostałem pucharku, jestem pewien, że nikogo nie pominąłem. To trofeum musi być zglitchowane. Miał ktoś podobny problem?
Napewno zglitchowane....
https://psnprofiles.com/trophy/4206-res ... m-the-hunt
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”