[Pomoc] Pomoc w przejściu gry...

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

milkus123 pisze:Dobra dzieki juz se poradzilem :)


Za to mowie Ci jaka to jest wygoda z takim poradnikiem. Zamiast wytezania wzroku nad drukiem, mozemy sobie zapodac, np na jakies mobilne urzadzonko i rownolegle pokonowac plansze. Analizujac przy tym sposob rozgrywki jak i walki z przeciwnikiem.
No niby tak, jest łatwiej ale za pierwszym razem grając w grę byłaby to zbrodnia. Spoilery i kierowanie się innych graniem przy tym nie ćwicząc swoich sposobów przejścia w survivalu nie jest zbytnio ciekawe ;). Kolejne razy kiedy sami sobie wytrenujemy sposoby przechodzenia możemy podejrzeć jak inni to rozegrali i wtedy tak jak mówisz jest ciekawie i można się też czegoś nauczyć.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

Hej kto z was mi powie jak w RE0 mamy "wpaść" na to aby ustawić zegar w pozycji 8:15 ?
PC+DOLPHIN=ALL RE IN HD :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

To było zapisane w jakiejś notatce, ale nie pamiętam za bardzo w której.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

W jakim pomieszczeniu znajduje się owa notatka? Z góry dzięki.
PC+DOLPHIN=ALL RE IN HD :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

1P W Pokój Kontroli Operacji
2P SE Pokój Spotkań

/ Czy jak wolisz:

1F W Operations Control Room
2F SE Meeting Room
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

Wesker DL czy mógłbyś wskazać te miejsca na jakiejś mapce lub ewentualnie na filmiku z YT,będę wdzięczny.Sorki jeśli zawracam głowę :)
PC+DOLPHIN=ALL RE IN HD :)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Witam :) Nie wiem czy to pytanie tu pasuje, ale nie będę tworzył nowego tematu. Jaki przycisk odpowiada za celowanie? Gram na emulatorze, ale interesuje mnie ten przycisk na kontrolerze.
Teoretycznie pasuje tutaj to pytanie bo bez tego nie można ukończyć gry :)
Edit:
Dzięki po prostu nie przypisałem tego klawisza. Myślałem, że to jest coś w stylu analoga jak w ps2. Tak to jest jak się nie zna konsolki :)
Ostatnio zmieniony pn 02 lip, 2012 przez Dimitri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Na kontrolerze jest to prawy trigger (bumper, czy jak to się zwie) oznaczony po prostu R, czyli standardowy przycisk jak w każdych starych resach. Strzelamy przyciskiem A.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
RazorXL
Posty: 3
Rejestracja: sob 09 paź, 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RazorXL »

Witam wszystkich mam problem w resident evil 0 zatrzymałem sie na momencie ze znaleziona pijawka i przez wszystkie dziury przechodziłem rebecca i nie mam jak przerobic tej pijawki na emblemat do tych drzwi z marcusem czy jest jakas jeszcze mozliwosc czy pozostaje od nowa zaczac
Z góry dzieki

Recoil: Jest jedna możliwość: Napisz tego posta tak, żeby można było cokolwiek z niego zrozumieć. Mały hint: znaki interpunkcyjne bardzo w tym pomogą.
Ostatnio zmieniony czw 05 lip, 2012 przez RazorXL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Z góry przepraszam, że marudzę ale jak otworzyć pomieszczenie nr 86?
Probowałem i Rebbie i Billym i nic zakmnięte ;/
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Musiałem odkurzyć NGC, by sprawdzić o jakie pomieszczenie Ci chodzi :P. Do tego pomieszczenia dostaniesz się dzięki przedmiotowi o nazwie Hookshoot (wyciągarka ?).
Ostatnio zmieniony wt 28 sie, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Przyznam się bez bicia, że nie miałem bladego pojęcia, że będzie potrzebna.
Dzięki wielkie xD
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Okej, wiem że to nie za bardzo ten temat, ale jako że nie pamiętam jak sytuacja się miała w wersji na GC, to zapytam:

Czy po przejściu gry jak na razie na Easy, celem zdobycia pomniejszych trofeów (brak medykamentów itp..), gra wystawia nam ocenę? Bo ukończyłem grę dwa razy, i za każdym razem nie było planszy końcowej z wynikiem, a jestem pewien, że skończyłem w mniej niż 3.5 h (chyba że pauzy- i tu mam na myśli prawdziwe pauzy, a nie otwarcie inventory również się liczy) i nie otrzymałem trofeum... Więc jak to z tym jest?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak sobie czytam i zastanawiam się nad tym elementem. Szczerze nie chcę mi się Wii odpalać, żeby to sprawdzić czy faktycznie tak kiedyś było. W wersji remastered przeładować możemy w każdym momencie (wystarczy, że mamy amunicję w inventory) czyli mając np. Handguna z 5 nabojami nie musimy wchodzić do menu albo czekać do 0 tylko podnosimy broń do góry, wciskamy przycisk (najczęściej "kółko"-ps4)i nasza postać przeładuje broń.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”