[Pomoc] Pomoc w przejściu gry...

Resident Evil Zero
slawek1982
Posty: 2
Rejestracja: czw 30 sie, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: slawek1982 »

Mam pytanko i proszę kogoś o odpowiedź ponieważ utknąłem w jednym miejscu, tj. w laboratorium są drzwi na których trzeba wpisac kod za pomocą pokrętła takiego jaki jest w sejfie.Napewno wiecie które to drzwi.Jaki do nich jest kod?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Odpowiedzć masz w dokumencie, takie zakręcenie o dzieciach Marcusa w przenośni Pijawek ;), Dobra masz kod:

4863
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
slawek1982
Posty: 2
Rejestracja: czw 30 sie, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: slawek1982 »

Dzięki wielkie za podpowiedź.
RE_Fan
Posty: 44
Rejestracja: pn 04 cze, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: RE_Fan »

Mam pytanie jestem już po lokacji w kościele, ma ten pojemnik z pijawką i nie wiem co dalej.
Billy jest na wyższym piętrze a rebecca na dole, co mam zrobić?
:rad1:
Resident evil
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Przesłać windą pojemnik Rebecce, a ona powinna go rozpuścić kombinując go z jej osobistym itemem (walizką na chemikalia, jeśli oczywiście masz ją napełnioną). Po tym otrzymasz już samą pijawkę. Dalej będziesz wiedział co robić.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Głupie pytanie, na które z góry znam odpowiedź, ale a nuż się mylę.

Czy jest jakikolwiek sposób na zmianę sterowania w RE0, żeby je bardziej dostosować do siebie? W REmake najbardziej podobał mi się schemat C (chodzenie/bieganie pod prawym triggerem i wyciąganie broni lewym). W RE0 schematy z tego co widzę się nie wiele od siebie różnią a jak już to mało istotnymi funkcjami. Nie ma żadnego ukrytego, malutkiego przycisku customize? ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Niestety nie, mało konfiguracji gdyż są dwie postacie i większe obłożenie przycisków aczkolwiek małe kosmetyczne zawsze się znajdą
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

mam pytanie jak wyjac ta pijawke ??? Billy jest u góry daje pijawe na dół mieszam z itemem Rebecki i NIC ;/
matheo
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Musisz Rebbecą wymieszać Zielone i czerwone chemikalia a potem użyć ich na pijawie :rad11:
Patoslaw
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patoslaw »

Witam również mam mały problem i prosiłbym o pomoc a mianowicie jestem na początku gry i staram się wyhamować pociąg włącza się odliczanie , biegnę na koniec pociągu ale tu jest pies pogrzebany ponieważ nie mam karty i nie wiem gdzie ona jest :smut2:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Karta jest w lokomotywie, (w miejscu w którym zaczyna się odliczanie) zanim pobiegniesz na koniec musisz ją podnieść. :rad11:
Ostatnio zmieniony sob 29 mar, 2008 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Patoslaw
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patoslaw »

Mam jeszcze jeden problem jestem właśnie rozwiązałem zagadkę z szachami i mam skrzydełka do czarnego posążku ale nie moge nigdzie znaleść do białego , byłem już chyba wszędzie bardzo proszę o pomoc :rad4:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Białe skrzydła znajdziesz w książce "Book of Good".
Patoslaw
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patoslaw »

a gdzie jest ta Boska książeczka ? :rad6:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Jeśli dobrze pamiętam to znajduje się w pomieszczeniu obok windy ( winda którą "napędzał" Bill ) musisz zapalić lampion koło drzwi aby się dostać do środka. :rad11:
Patoslaw
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patoslaw »

gdzie znajdę zielone chemikalia ? mam tylko czerwone :( na gorze jest jeszcze butla ale billy nie ma do czego nabrać tych chemikaliów więc pewnie nie o te chodzi :szok7:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Masz dwa wyjścia:
1. Wczytać wcześniejszego sejwa i wysłać na górę Rebecce.
2. Wrócić do osiadłości, do pokoju medycznego, w nim znajdziesz zielone chemikalia. :rad11:
Patoslaw
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patoslaw »

mogłbyś mi powiedzieć jaki numer na mapie ma ten pokój medyczny bo krzątam się po całem posiadłości i nigdzie nie mogę znaleźć

Recoil: Mógłbyś używać SHIFTu?
Ostatnio zmieniony pt 25 kwie, 2008 przez Patoslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Niestety nie pamiętam dokładnie gdzie znajduje się ten pokój, w każdym bądź razie jest on w posiadłości. :rad11:

EDIT: Włączyłem gacka i sprawdziłem, butle znajdziesz w pomieszczeniu numer 35 MAPA
Ostatnio zmieniony pt 25 kwie, 2008 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ok, co do chemikaliów z czerwonych i zielonych cylindrów, mam jedno pytanie, w prawdzie przeszedłem już Zero, ale nurtuje mnie ta sprawa- do czego się jeszcze mogą nadać, jeśli wogóle mogą - oprócz otwarcia pojemniczka z pijawką oraz - o ile dobrze pamiętam - pobawienia się chemikaliami od akumulatora wózka widłowego?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”