[Pomoc] Pomoc w przejściu gry...

Resident Evil Zero
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Są na to sposoby :)
Albo drogą dedukcji :P

PS: Może mi ktoś powiedzieć na jaką platformę jest re 0?,z góry thx :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Gamecube. Tak jak RE Remake.

Ps. Mi chodziło o to, że pomyliłem notatki. Cały czas próbowałem wyciągnąć kod ze złej notatki i zastanawiałem się w jaki sposób wam się to udało :rad6: .
Ostatnio zmieniony śr 15 kwie, 2009 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Mam pytanie. Ile ołowiu trzeba władować w tę stonogę w ośrodku Marcusa? Mam 6 pocisków w granatniku, 7 w Remingtonie i 2 Mołotowy, a także z 15 w Handgunie i to nadal nie wystarczy. Czy jest jakiś skuteczny sposób na zabicie robala?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nożem tez się da, jeżeli grasz na poziomie trudności - Hard to musisz sobie jeszcze troszkę dozbierać. Musisz uważać gdzie celujesz granatami bo nieraz wyjdzie przeciwnik po za ekran a granaty magicznym sposobem go nie dosięgną, więc używając tej broni musisz być bardzo blisko a powinno ci w zupełności wystarczyć.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Najbardziej opłaciło mi się strzelać w łep. 7 strzałów z Shotguna i 3 z granatnika i po nim.
mario12
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Lokalizacja: lublin

Post autor: mario12 »

Witajcie jestem nowy i od 2 tygodni męczę się z początkiem gry zabiłem tego skorpiona już ale nie mam jednego oringu jeden juz połączylem z walizką ale w klatce za kuchnia nic nie moge znalezć a w pomieszczeniu z dziurą i toaletką nie mogę nic zrobić mam taki napis " the box is filled with passengers belongings they all look sxtremely valuable " zaczynam juz szału dostawać po godzinach błąkania się z kolesiem po pociągu i niczego nie udaje mi sie ogarnąć czytałem juz waszą solucje i poradniki ale dalej nic nie daje rady ogarnąć napiszcie prosze gdzie jest zonk Ps. Laska ma : hookshot ,handgun, shotgub ammo, brief case, a koles ma : zapalniczke ,jewelry box ,handgun ammo i knife co dalej prosze o pomoc pozdro

Recoil: Różnego rodzaju znaki interpunkcyjne pomogłyby wielu z nas zrozumieć co napisałeś...
Ostatnio zmieniony sob 28 sie, 2010 przez mario12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Otwórz Jewelry Box za pomocą funkcji Examine. W środku jest ring i połącz go z walizką.
mario12
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Lokalizacja: lublin

Post autor: mario12 »

Dzieki- pomogło w koncu dalej pogram pozdrawiam. Ps. sorx za braki znaków poprawie sie .

Koledzy udało mi się dobiec na 2 koniec pociągu, załadowałem kartę do tego czytnika, pojawiła mi się liczba 81 / ale nie rozumie o co chodzi ? udało mi się dopisać 81 i nic się nie zrobiło oczywiście w czasie który miałem jeszcze . Czy mogę prosić o dokładną solucję do tego fragmentu? za pomoc jak zwykle wielkie dzięki i pozdro:-) .
Ostatnio zmieniony pn 30 sie, 2010 przez mario12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Ehhh... Wysyłam filmik, bo w ten sposób dowiesz się najlepiej.

Billy - kod do panelu

Przewń do momentu 7:10 i patrzaj... Rozumiem, że twój kolega jest w trakcie uruchamiania hamulca, tak?
Ostatnio zmieniony pn 30 sie, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

A Ja mam takie pytanko... Jestem w obecnej chwili przed wycieczką kolejką do laboratorium... Mam ze 20 naboi do Magnum ale nie mam jeszcze Magnuma... I tu pojawia się moje pytanie czy Magnum leży gdzieś w laboratorium czy gdzieś go po drodze niechcący przeoczyłem...? W pierwszym przypadku proszę tylko o krótkie tak natomiast w drugim przypadku byłbym wdzięczny za wskazanie właściwej lokacji... Wiem że mógłbym sprawdzić solucje ale nie chce się dowiedzieć ile jeszcze Mi zostało do końca co by Sobie nie psuć przyjemności z tejże cudownej gry...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Magnum jest w kolejce przy zwłokach :).
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Zaś jeśli chciałbyś kiedyś odblokować ten ostatni magnum rewoler, z którego Billy zabija Leech Queen, musisz po skończeniu gry zagrać w Leech Hunter i zebrać tam 99 pijawek (np. 49 zielonych Rebbecą i 50 niebieskich Billym), aby go odblokować. Liczba 100 pijawek da ci nieskończoną amunicję do wszystkich broni...
Ostatnio zmieniony ndz 12 wrz, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
Hanzo Hasashi
Posty: 5
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Przeładowanie

Post autor: Hanzo Hasashi »

Witam.

Tylko się nie śmiejcie, ale jak w tej grze (podobnie i w Remake) przeładowuje się broń? Czy można to wykonać tylko przez inventory? Próbowałem różnych kombinacji podczas gry, ale nie przyniosło to pożądanego rezultatu. A może trzeba czekać, aż się skończy cały magazynek i dopiero da radę?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Jeżeli broń nie jest "out of ammo" przeładować możesz tylko poprzez inventory. Nie ma czegoś takiego jak np. w RE4, że można przeładowywać podczas gry, mimo że magazynek nie jest pusty.
Dopiero jak jest pusty magazynek pojawi się animacja przeładowania broni przez postać (zakładając, że amunicją dysponujesz) ;).
Awatar użytkownika
parsley81
Posty: 33
Rejestracja: wt 26 lip, 2011
Lokalizacja: Toruń

Post autor: parsley81 »

:smiech3: Cześć, gram w Resident Evil 0 pierwszy raz, i oczywiście korzystam z waszego opisu przejścia tej gry. Czy da się przejść Resident Evil 0 , stosując inny sposób niż w opisie, np. jest sytuacja, początek gry - pociąg, wchodzimy Rebeccą (na dach za pomocą drabiny i łączymy przewody elektryczne.. i nasza bohaterka wpada do [14] , Billy jest na zewnątrz (sytuacja na odwrót) . Piszę do was chłopaki , bo jestem w tarapatach. Wcześniej kościół (Boss - nietoperz, zabiłem go), obecnie poziom B2 laboratorium - w którym jest Billy, Rebecca, która znajduje się w się w poziomie B1 laboratorium i jest uwięziona , uaktywniłem nią 2 butle - red chemicals , green chemicals, posiadam "leech Capsule", zabiłem już 2 leech zombies. Chcę dojść Rebeccą do sypialni [35], otrzymać w ten sposób "Stripping Agent" który mam połączyć z "Leech Capsule" a otrzymam "Bl. Leech Charm", a nie mogę tego zrobić , bo jest uwięziona na poziomie B1 lab. nie mogę wyjść z tamtych pomieszczeń. Billym z poziomu B2 lab. mogę dojść do sypialni [35] ale on nie miesza mikstur . Pewnie nie włączyłem tej butli z sypialni [35] (ZGODNIE Z OPISEM) zanim zjechałem windą do poziomów B1 LAB. i B2 LAB.
Panowie, czy można zagrać w inny sposób zdobyć "Bl. Leech Charm" Otwórzyć tym drzwi do [78] i grać dalej ????
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dawno nie grałem ale, stripping agent powstaje w Mixing Set (przedmiot osobisty Rebecci) z połączenia chemikaliów zielonego i niebieskiego. Spróbuj użyć Mixing Set z Leech Capsule. Niebieską pijawkę przesyłasz potem Billy'emu "windą".
Ostatnio zmieniony wt 26 lip, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
parsley81
Posty: 33
Rejestracja: wt 26 lip, 2011
Lokalizacja: Toruń

Post autor: parsley81 »

Z góry dziękuję za info , spróbuję przejść to jutro o 16 a teraz idę spać , na 6:00 rano do roboty :rad3: , oby poszło , w razie czego będę jutro w kontakcie , fajna gierka , lubię stare RE 0,1,1re,2,3 - to jest klimat , re 4 , 5 to już nie to co kiedyś , ale się przeszło.

[ Dodano: 27 Lip 2011 17:27 ]
Dzięki , mogę grać dalej , zrobiłem, zgodnie z instrukcją, :rad13: :smiech2:
milkus123
Posty: 8
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: milkus123 »

witam

ogolnie poszukuje solucji w postaci pliku wideo na poziomie hard. do remake'a mam cos takiego dla jill na dysku. niestety nie pamietam skad, a na yt znajduje mi tylko party po 10min.
moze ktos z was jest w posiadaniu takiego filmu?

pozdrawiam

Szakal: A może by tak kolega zaczął używać dużych liter?
Ostatnio zmieniony śr 27 lip, 2011 przez milkus123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Raczej będzie problem z tego typu filmikiem, w każdym bądź razie ja takiego własną kamerką nie nagrywałem. Są tak jak powiedziałeś różne filmiki - solucje na YT,jak chocby ten Chris - Hard- Speed http://www.youtube.com/watch?v=s2fdejOeGfw ale nic więcej i szerzej nie znalazłem i powiem szczerze, że może byc z tym problem.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
milkus123
Posty: 8
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: milkus123 »

Dobra dzieki juz se poradzilem :)

Ogolnie masakra musialem caly wieczor na to poswiecic szukajac programow, ktore pozwolilyby mi je poprzerabiac i pokleic. Tylko dopiero teraz pomyslalem, ze wogole wypadaloby zapytac autora o zgode .. Ale z logicznego punktu widzenia nie jestem przeciez duzo gorszym fanem od niego :D. Ludzie o tych samych zamilowaniach sobie pomagaja :) hehe

Za to mowie Ci jaka to jest wygoda z takim poradnikiem. Zamiast wytezania wzroku nad drukiem, mozemy sobie zapodac, np na jakies mobilne urzadzonko i rownolegle pokonowac plansze. Analizujac przy tym sposob rozgrywki jak i walki z przeciwnikiem.

Wstyd sie przyznac, ale zerowke na tym lvl dopiero wczoraj ukonczylem :P. A kupilem ja pol roku po premierze ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”