[Pomoc] Pomoc w przejściu gry...

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Tak mieszanki chemikaliów można jeszcze użyć do napełnienia baterii do wózka :D Zeby zdobyć keycard , sama końcówka gry :D
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Łuki
Posty: 3
Rejestracja: czw 17 lip, 2008
Lokalizacja: Gozdnica

Leech Capsule

Post autor: Łuki »

Diadem: Post przeniesiony do odpowiedniego tematu

Podchodze do czerwonej (beczki??) z chemikaliami biore i wychodzi mi red chemical. chce to zmieszac z leech capsule i nie da rady.CO ROBIC??
Ostatnio zmieniony pt 25 lip, 2008 przez Łuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Dodać chemikalia z zielonej beczki.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Orochi
Posty: 7
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: Orochi »

Witam,mam pytanko : Z tego co wiem w labolatorium z Leech Capsule trzeba połączyć 2 chemikalia,czerwone wiem gdzie są a zielone czytałem tutaj że w pokoju z szachami ale w tym pokoju sprawdzałem i nic tam nie ma,pomóżcie :rad11:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Orochi pisze:a zielone czytałem tutaj że w pokoju z szachami
Nie w pokoju z szachami a w pokoju medycznym (patrz mój poprzedni post w tym temacie) :rad11:
Awatar użytkownika
Orochi
Posty: 7
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: Orochi »

Aha dzieki :rad2: mam jeszcze jedno pytanko.Jak przejde gre to mam tryb Leech Hunter,i jak odblokuje nieskończoną amunicje do np. Handguna mam ją jak włącz normalnie grę od początku?.Bo mam jedną karte pamięci i jakbym przeszedł 0 to mój brat też by chciał a wtedy by było nie fair.Musiałbym skasować mojego save z przejścia a nie chciałbym go usuwać.z góry dzieki za odp.
pozdr.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Twój brat może wczytać save nie jako Continue, lecz jako New Game. Wtedy będzie grał od początku, bez bonusów. Może też zapisać stan na innym bloku - to nie problem chyba, że masz mało miejsca na karcie.
Ostatnio zmieniony pn 06 paź, 2008 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Orochi
Posty: 7
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: Orochi »

Miejsce mam tylko chodziło mi czy bonusy bedą zawsze czy tak jak mówisz wgram new game i ich nie ma.Dzieki za odp.
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

Mam maly problem a szachami. Gdy przysune wieze o dwa oczka w lewo zaczyna ulatniac sie gaz, krola przesowam do gory i tu pojawia sie problem wluce miedzy wieza a krolem ulatnia sie duza ilos gazu, i gdy w chodze w nia billim lub rebecca odrazu umieraja.
Czy jest jakis inny sposob zeby przyesunac go na jego nowe miejce lub czy jest mozliwoc odciecia doplywu gazu??
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Pewnie, nie przesuwaj innych "pionków", wystarczy przesunąć jeden, który znajduje się pomiędzy dwoma pionkami na początku od strony biurka, przesuń go do przodu, a następnie w prawą stronę, zagadka rozwiązania(o ile dobrze pamiętam).
Ostatnio zmieniony pn 27 paź, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

NEMESIS US dzieki za podpowiedz :rad5: dopiero jak zrobilem zdjecie szachownicy zauwazylem ze rozwiazanie mam przed nosem :rad2:
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
19krz20
Posty: 11
Rejestracja: czw 11 gru, 2008
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 19krz20 »

Witam gdzie sa niebieskie chemikalia ktore sa potrzebne do napelnienia bateri??w solucji pisze ze w pewnym pokoju ale ich tam nie ma....
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Zaraz momencik, sprawdzam :D :D :D.......

http://www.youtube.com/watch?v=sWpFaJYI ... re=related

niebieskie chemikalia są koło drzwi, sprawdź na tym filmiku ----> 5:55, dobrze tam tą butlę widać;)

W czasie ok 8-mej minuty właśnie Rebbecca z niej korzysta :) mam nadzieję że to rozwiąże wszelkie wątpliwości :)
Ostatnio zmieniony pt 26 gru, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Może mi ktoś wyjaśnić, jak z notatki o "dzieciach" Marcusa otrzymać kod do drzwi z pokrętłem w laboratorium? Chodzi mi o ten etap gdzie Rebecca jest na dole, a Billy na górze. Ja tam nie widzę żadnej wskazówki co do tego kodu, ale nie znam angielskiego na tyle dobrze.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Odpowiedź masz na poprzedniej stronie, 4 post od góry... :rad11:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wiedziałem, że nie zrozumiecie. Nie chodzi mi o to JAKI kod jest potrzebny, tylko JAK go uzyskać z notatki, bo albo jestem ciemny, albo ja tam nie widzę żadnej wskazówki. Etap już przeszedłem, ale posiłkowałem się kodem z tego tematu. Jestem po prostu ciekaw jak go uzyskać.

Jeszcze jedno. Zostawiłem w holu Ośrodka Treningowego mnóstwo przedmiotów między innymi granatnik i amunicję do magnum. Odzyskam jeszcze te przedmioty? Pytam bo jestem już dość daleko. Aktualnie gram Rebeccą i walczę z Prototypem Tyranta. No i mam mały problem, bo mam tylko magnum z pełnym magazynkiem, pistolet z setką naboi, oraz kilka koktajli mołotowa i jest troszkę nieciekawie :rad2: .
Ostatnio zmieniony śr 15 kwie, 2009 przez Szakal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

1. Notatka mówi Ci co masz zrobić z danymi liczbami. Pomnożyć/podzielić/dodać/odjąć.

2. W każdej chwili masz możliwość wrócić do holu OT, i to nie jedną drogą ;)

PS. Celowo nie piszę szczegółów, żebyś sam mógł poodkrywać co nieco ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

1. Głupio się spytam: jakie liczby?

2. Znalazłem drugi sposób na powrót do OT :okulary3: .

3. Mam jeszcze takie pytanie. W OT znalazłem zamkniętą na zamek szyfrowy walizkę, ale nie znalazłem kodu. Kiedy okazało się, że nie jest mi do niczego potrzebna to rzuciłem ją po prostu na podłogę i zapomniałem o niej. Teraz jednak po powrocie do OT znów się do niej zabrałem. Pytanie: jak ją otworzyć? Pytam, bo albo nie znalazłem notatki z kodem do niej, albo co bardziej prawdopodobne znalazłem notkę, ale jest ona tak samo zakręcona jak ta o "dzieciach" :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

1. Wczytaj się w tekst, a wskazówki oznaczone są innym kolorem.
3. Jeśli dobrze pamiętam to szyfr jest na samej walizce. Obejrzyj ją z każdej strony.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Heh, a ja głupi cały czas myślałem, że chodzi o zupełnie inną notatkę. Myślałem, że chodzi o
LABORATORY MANAGER'S DIARY :smiech5: . Ale ze mnie tępak... A chodziło o LEECH GROWTH RECORDS. Kurcze dobry jestem nie ma co :rad12: . A ja się zastanawiałem jak Wy geniusze wydobyliście tą kombinację z tamtej notatki :rad6: .
Ostatnio zmieniony śr 15 kwie, 2009 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”