Zwierzyniec

Resident Evil Zero

Ulubiony połykacz ołowiu

Zombie
34
40%
Cerberus (piesek)
4
5%
Eliminator (małpa)
8
9%
Pająk
0
Brak głosów
Lurker (żaba)
2
2%
Wrony
0
Brak głosów
Hunter
13
15%
Leech (pijawka)
0
Brak głosów
Stinger (skorpion)
2
2%
Caterpillar (Centurion - duży owad)
4
5%
Plauge Crawler (karaluchy)
1
1%
Prototype Tyrant
9
11%
Humanoid Leech (Leechman)
4
5%
Bat (nietoperze)
0
Brak głosów
Giant Bat (duży nietoperz)
0
Brak głosów
Queen Leech - Form 1
2
2%
Queen Leech - Form 2
2
2%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
Silver Shadow
Posty: 3
Rejestracja: ndz 01 lip, 2007
Lokalizacja: Włocławek

Zwierzyniec

Post autor: Silver Shadow »

Moj pierwszy temat :D...chlip ;(..no ale do rzeczy.

Przeciwnicy w RE0 to jedno wielkie zoo .Przerośnięte i śmierdzące orangutany, żabcie z apetytem, stonoga która mogła by przywdziać porządne "pumiacze", robale którym Raid nie straszny, a na samym końcu Leech Queen, typowy przykład ,że samica uderza do głowy i przejmuje nad nami kontrole :P( tak, tak drogie panie , potraficie to z nami zrobić :P )

Wszystkie te potworki to niezłe pomysły na urozmaicenie armii Nip (nieumarłych i przygłupich :P ).Ciekaw jestem , która z tych nowości przypadła wam do gustu :)

Moj faworyt: Eliminator :D - skutek nocnych igraszek znekrofilowanego King Konga. Szybkie „to to” i faaaajnie wyskakuje :P
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Silver Shadow, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

według ankiety to najwięcej ołowiu połyka pierwsza forma Qeen Leech, w końcu trzeba użyć światła do jego/jej? pokonania :rad6:

A ta na serio:

Zdecydowanie klasyk, czyli Huntery, później małpy czyli Eliminatory nie ma to jak je w locie z Shotguna strącać ;)
Ostatnio zmieniony pn 07 lip, 2008 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Huntery i zombi kucharz z lodówki hehe
Ostatnio zmieniony czw 05 lip, 2007 przez Nemesis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Mnie do gustu najbardziej przypadł Tyrant, bo nieźle on tam wyglada, zdecydowanie najlepiej z wszystkich części.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
PiotrB
Posty: 28
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: PiotrB »

Mi zdecydowanie najbardziej się podoba prototyp Tyranta, a oprócz niego oczywiście Huntery, które wydają niesamowite dźwięki.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Zawsze i wszędzie ZOMBIE to zdecydowany nr. 1. I jak w każdej niemal części Huntery. Leechmany... Upierdliwi goście - omijać szerokim łukiem - nie przepadam. Ubolewam natomiast nad brakiem Lickerów... :(
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Stonoga fajna (i to bardzo ;)




NEMESIS US: Garrador, zwracam Ci po raz drugi uwagę, pisz bardziej treściwe posty, uzasadniaj swoje wypowiedzi, dalsze tego typu posty z Twojej strony będą usuwane.
Ostatnio zmieniony śr 26 gru, 2007 przez Garrador, łącznie zmieniany 3 razy.
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Najbardziej spodobały mi się Eliminatory :) Zawsze kojarzyły mi się z Hunterami, trochę mniejsze i włochate tylko :rad12: Jednak jeśli chodzi o trudność to zombie zbudowane z pijawek (nigdy nie pamiętam jak to się dokładnie zwało :) ) zdecydowanie wygrywają, żeby chociaż jednego zabić trzeba się trochę pomęczyć.

Edit:
Dzięki ;)
Ostatnio zmieniony śr 26 gru, 2007 przez FurryPiter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

zombie zbudowane z pijawek (nigdy nie pamiętam jak to się dokładnie zwało
To sie nazywało bodajże "leechman" :rad11:
Ostatnio zmieniony śr 26 gru, 2007 przez AdaM555, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Leechman ;) Tak, potrafia dać się we znaki, zwłaszcza w wąskich korytarzach. W innym przypadku ratuję się ucieczką. Oczywiście koktajl jest wskazany, jednak jest to wyjątkowo "nieprecyzyjna" i powolna broń.

Rozśmieszył mnie za to ten żabopodobny stwór przy "wodospadzie". Jest to jedyny raz kiedy go widziałem. Spodziewałem się, że będzie tego więcej.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Recoil pisze:Leechman ;) Tak, potrafia dać się we znaki, zwłaszcza w wąskich korytarzach. W innym przypadku ratuję się ucieczką. Oczywiście koktajl jest wskazany, jednak jest to wyjątkowo "nieprecyzyjna" i powolna broń.

Rozśmieszył mnie za to ten żabopodobny stwór przy "wodospadzie". Jest to jedyny raz kiedy go widziałem. Spodziewałem się, że będzie tego więcej.

Dokladnie, przed kazdym Leechmanem uciekalem - walka z nimi jest zdecydowanie nie na miejscu (po co sie meczyc - za duzo zachodu, a straty energii moga byc znaczne). Co do zabki - oj usmialem sie niezle (pozniej nie bylo mi do smiechu), gdy dorwala mi swoim jezorem i zjadla :D Nie mamy zadnych szans jak nas zlapie - od razu ekran koncowy nam sie ukaze, wiec radze uwazac na nia...


PS.1. Dodaje sonde :)
PS.2. Dokladne opisy wszystkich przeciwnikow znajdziecie oczywiscie na MWRC --> http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE0/RE0.php?n=Przeci
Ostatnio zmieniony czw 27 gru, 2007 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Owszem, ale jest pewien bardzo wąski korytarz w rezydencji Marcus'a i tam faktycznie, jeśli Leechman zdoła nas złapać to ciężko mu uciec, nawet ze statusem "Fine". Walka z nimi pochłania mnóswto naboi, a kiedy już Leechman ma zginąć to jeszcze pęka i może zranić naszą postać, choć wówczas można ucie do lokacji obok. :rad10:
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Nie ma co, Zombie to najlepsi połykacze ołowiu. Można ładować ładować i nigdy się to nie nudzi :)
Stay Punk
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jasne, że można. Szczerze mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się wtedy, żeby mnie chociażby drasnęła... Albo ją ignorowałem i biegłem dalej zostawiając ją w tyle, albo po prostu strzelałem parę razy z shotguna. Oberwałem wtedy raz czy dwa jęzorem, ale bez uszczerbku na zdrowiu.

OK, ale zmieniamy temat z "ulubionych" na "sposoby eliminacji i uników". Wróćmy do tematu.
Ostatnio zmieniony ndz 30 gru, 2007 przez Recoil, łącznie zmieniany 2 razy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

W tej części najbardziej polubiłam zombaczki (i na nich głos oddałam), , bo cała reszta jest starzenie wkórzająca
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Trzeba przyznać, że w RE Zero są najlepsze zombiaki, jeśli chodzi o wygląd, najbardziej przerażające i zróżnicowane. :rad10:
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oj tak, kiedy poraz pierwszy zobaczyłem ich wygląd z miejsca bardzo mi się spodobał, szczególnie w pociagu i w podziemiach Rezydencji
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”