Revideos.net

Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Revideos.net

Post autor: Capcom »

Zaczęło się skromnie.W okolicach grudnia 2005 nagrałem pierwszy swój film z rozgrywki online REOF2,z gry,którą od ponad pół roku wtedy byłem zawładnięty.Do dziś to pamiętam.Po utworzeniu tegoż filmu,a potem rozreklamowaniu go po kilku znanych mi forach internetowych i ujrzeniu magicznej liczby ponad 30 pobrań (film był na Rapidshare) myślałem,że osiągnąłem sukces.

Dziś revideos to setki filmów i godzin nagrań,rozbudowany serwis,z którego każdy fan może w dogodnym mu momencie bezpośrednio z przeglądarki dodawać swoje filmy,a te pojawią się na stronie.To artykuły i recenzje,Wasze sondy i statystki,a przede wszystkim miejsce w sieci coraz bardziej zauważalne przez ludzi,którzy w swoim profilu jako zainteresowania mają wpisane "Resident Evil".

Wraz z Revideos Team serdecznie zapraszamy do odwiedzania tego jedynego na skalę światową,bo jedynego takiego serwisu poświęconego w zupełności filmom z gameplay - u tej niesamowitej serii, a wraz z zaproszeniem,mamy nadzieję,że razem będziemy tworzyć coś wyjątkowego,a efekty naszej pracy wyrosną na miarę MWRC RE: HQ czy GameOnly...

Link: www.revideos.net
Ostatnio zmieniony sob 13 paź, 2012 przez Capcom, łącznie zmieniany 4 razy.
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oprócz wszystkich aktualności które nie opłacałao się tu zarzucać takich jak nowe filmiki, Evil TV ma wój ekskluzywny dział teraz musze coś naskrobać. Połączyliśmy sie z Speeddemons Archive ahh znajomości ;) takze co jakis czas bedzie coraz więcej filmików z tego dosć popularnego serwisu a w przyszłości kto wie, coraz więcej i będziemy puchnąć, pozatym nowe aktualności, w tym o RE: UC również do zobaczenia, niedługo Felieton o Speedrunach, czyli jak to się je.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Stronka jest naprawde wporządku, wiele ciekawych filmików z serii RE, ciekawy pomysł...ogólnie bardzo duży +
Stay Punk
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Strona jest dobra, a na forum rzadko kto odpisuje, mam nadzieję że w niedługim czasie forum się rozkręci.

Link: www.revideos.net/forum
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Jest to jedna z moich ulubionych stron. Wiele interesujących filmików, dzięki temu mogłem choć trochę poznać te części, w które nie grałem i może już nigdy nie zagram.
Angela pisze:a na forum rzadko kto odpisuje, mam nadzieję że w niedługim czasie forum się rozkręci.
Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, bo tematy które założyłaś nie mają właściwie nic wspólnego z tematyką serwisu - IMO tematy powinny dotyczy gameplay'ów, wideosolucji, programów do nagrywania filmów, metod nagrywania filmów z konsol, porad co do nagrywania itd.
To forum nawet nie ma regulaminu i wymaga moim zdaniem gruntownego przeredagowania. Taki zasłużony serwis zasługuje na forum z prawdziwego zdarzenia :).

BTW, tajemnicą są dla mnie kryteria wyboru osób odpowiedzialnych za forum. Cóż, jak to mówią, "jaki pan taki kram".

Zacznijcie od napisania regulaminu. A potem będzie lepiej :).
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Stronę revideos cenię, ale pomysł z forum był chyba nie najlepszy :/
Moim zdaniem dwa duże fora o Resident Evil w Polsce to jest już maksimum możliwości. Więcej tego typu for, "rynek" już nie przyjmie.
Zamysł był pewnie taki, żeby przyciągnąć użytkowników i zrobić im fajne miejsce do rozmów o grze, ale forum się nie rozwinęło i co tu będę dużo ukrywał... Forum wygląda obciachowo i nie wróżę mu nic dobrego :/

A stronie życzę jak najlepiej. Capcom zapowiada od dłuższego czasu aktualizację i już nie mogę się doczekać :)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Diadem pisze:Stronę revideos cenię, ale pomysł z forum był chyba nie najlepszy :/
Moim zdaniem dwa duże fora o Resident Evil w Polsce to jest już maksimum możliwości. Więcej tego typu for, "rynek" już nie przyjmie.
Zamysł był pewnie taki, żeby przyciągnąć użytkowników i zrobić im fajne miejsce do rozmów o grze, ale forum się nie rozwinęło i co tu będę dużo ukrywał... Forum wygląda obciachowo i nie wróżę mu nic dobrego :/

A stronie życzę jak najlepiej. Capcom zapowiada od dłuższego czasu aktualizację i już nie mogę się doczekać :)
Wiesz, pomysł z forum nie jest zły ale mogliby tam dykutować ludzie zajmujący się tym co robi Capcom. Czyli wąska grupka ludzi dyskutująca o gameplay'ach itd.
Nie ma sensu tam zakładać tematów w stylu "ulubiony przeciwnik".

A jak ktoś chce pogadać o fabule, przeciwnikach, zapraszamy na MWRC.

Takie moje zdanie ;).
Zablokowany

Wróć do „Polskie”