BioHazard Nightmare

Prosto z Capcomu :)
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

BioHazard Nightmare

Post autor: bodek »

Biohazard Nightmare atrakcja CAPCOMu położonego w mieście Osaka, Japonia.
Atrakcja oparta na zasadzie nawiedzonego domu pozwala wejść do nawiedzonego domu podobnego do tego z serii i wcielić się w skórę naszych bohaterów i przeżyć to co oni przeżyli. Oczywiście dostaniemy odpowiedni sprzęt ze świata RE aby przetrwać.

Zwiedzanie rozpoczyna się w willi a kończy w laboratorium (gdzie ja to widziałem :D )

Ciekawostką jest to że aktorzy grający zombie (podobno) nie mieli prawa dotykać ''zwiedzających''. Mogli tylko ich ścigać.

Filmik YT
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Widać, że wszyscy fajnie się bawią :) Na pierwszy rzut oka wydaje się to mało straszne, bo co może być strasznego w gościu noszącym maskę zombie. Gdy jednak ten zombie wyskoczy szybko gdzieś zza rogu, albo pojawi się znienacka w oknie to faktycznie można dostać zawału ;)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No nie mogę, ale to jest super! Chciałbym tak wejść i poczuć się jak w Rezydencji Spencera (wiem że dokładnie to samo by nie było , ale i tak świetne). Szkoda tylko że jak zawsze takie coś TYLKO w Japoni :( :( . Gdyby było w Polsce, odrazu bym jechał... :smiech5: (ale nie będzie :( )
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Świetne poprostu świetne ale ten park chyba się trochę inaczej nazywał, a mianowicie Biohazard 4-D Horror ;)

PS: A nie faktycznie na filmiku widać że, nazywa się Nightmare, chyba mam przestarzała gazetę :D
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Po prostu kiedyś istniało juz takie miejsce, ale zostało zamknięte. Może tamto nazywało się BH 4-D Jedno jest pewne - o ile tamto było wierną repliką rezydencji, o tyle to po prostu jest jakieś pomieszczenie pełne gumowych zombie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Recoil, no tak, nie jest to dokładna replika. Ale czy byś się nie skusił i tam weszedł? Na pewno byś miał CHOCIAŻ troche frajdy. Bo w Polsce takie coś się nie zdarza (szkoda :( )
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

O atrakcji "Biohazard Nightmare" pisało już z dobre kilkanaście lat temu w Playstation Magazyn (chyba numer z początku 1998 roku). Fajnie byłoby odwiedzić rezydencję na wzór tej z RE1, zwłaszcza, że ponoć można było symulować strzelania do zombiaków. :rad12:
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Dokładnie jeszcze informacja ta była w "Total PlayStation Horror", które posiadam ;)
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Swoją drogą fajnie by było,gdyby zombiaki mogły nas próbować pogryźć (oczywiście do granicy rozsądku,bez wypruwania flaków tylko po prostu symulacja ugryzienia).
Jeśli chodzi o coś takiego w Polsce,jakby się zebrało kilkanaście osób gotowych wykonać replikę Rezydencji Ozwella Spencera to bym chętnie pomogła,ale niestety nikt z taką inicjatywą raczej nie wyjdzie,a szkoda.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Jill Valentine , no ja też bym pomógł ale to nie jest takie łatwe. Środki, mieszkanie na czas budowy, prowiant, działeczka, reklama, no i to co już pisałem PIENIĄDZE. Kilka osób nie dało by rady, no chyba że ze sponsorem, ale nie ma co gdybać...
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”