Kalendarz z Shevą Alomar

Prosto z Capcomu :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Kalendarz z Shevą Alomar

Post autor: WESKER-DL »

Modelka Karen Dyer, która wcieliła się w postać Shevy Alomar znanej z Resident Evil 5 wydała własny kalendarz. Dla Fanów Resident'a idealny dodatek zupełnie za darmo. Kalendarz można pobrać w linku poniżej, polecam.

http://www.karendyer.net/sheva_calendar.html
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

W sumie spoko fotki, fajnie że są tu nawiązania do RE5, chociaż w stroju Sheeva'y wolałbym zobaczyć tą niewiastę:

http://media.stars.ign.com/media/001/00 ... 91540.html

zbyt....seksowne..........nie mogę....przestać......patrzeć.....Argh!

Khem, no w każdym razie wracając do kalendarza to miły dodatek :)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Nie bijcie ;) ale dla mnie ta kobita jest paskudna :/
No dobra, przesadziłem. Jest paskudna jak na modelkę...
Nie powiesiłbym tego kalendarza na ścianie, nawet gdyby była nago i zasłaniała się tylko karabinem ;)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

O wiele bardziej podoba mi się dziewucha wrzucona przez nemesisdestro :rad5: Niestety, ale kobita na kalendarzu nie spełnia norm Unii Europejskiej. Na Kajmany z nią ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Zgadzam się z Diademem i Bzdurasem - panienka o wiele lepiej wygląda w grze niż tutaj. Ale prawda ogólnie jest taka, że postacie niby to "wzorowane na" wyglądają zupełnie inaczej. Aktor grający Chrisa nie jest w rzeczywistości takim miśkiem, a Excella to w real life ładna dziewczyna, niemniej aż tak pojemnych płuc nie ma :P Lepszy byłby kalendarz z użyciem normalnych wallpapers dostępnych za darmo w sieci. W paincie można sobie takiego zmontowac :) Ale ja wolę mój z wilkami.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Saladyn pisze:Zgadzam się z Diademem i Bzdurasem - panienka o wiele lepiej wygląda w grze niż tutaj. Ale prawda ogólnie jest taka, że postacie niby to "wzorowane na" wyglądają zupełnie inaczej. Aktor grający Chrisa nie jest w rzeczywistości takim miśkiem, a Excella to w real life ładna dziewczyna, niemniej aż tak pojemnych płuc nie ma :P
Oczywiście, ale tutaj chodzi o wygląd - po co brać do sesji zdjęciowych voice actor'ów? Nie lepiej poszukać dziewki, która wyglądem bardziej przypomina bohaterów gry? Przecież kalendarz jest przedmiotem na który się patrzy, przemawiać do mnie raczej nie będzie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ale wygląd postaci wzorowano własnie na tych "aktorach". Chris ma twarz tego aktora, ale jest on bardziej "mikry". Wiem, że cała sylwetka Krzysia to chory dowcip, bo wygląda nienaturalnie jak małpa. Ale to już gdybania. Niektórzy nigdy nie zaakceptowali Jolie jako Lary Croft widząc doskonała kandydatkę z pokazówek Eidosa - Rhonę Mitrę.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Saladyn pisze:Niektórzy nigdy nie zaakceptowali Jolie jako Lary Croft widząc doskonała kandydatkę z pokazówek Eidosa - Rhonę Mitrę.
To była kobitka... :oops:
Saladyn pisze:Ale wygląd postaci wzorowano własnie na tych "aktorach".
I dlatego ten kalendarz to IMO mały niewypał.
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

nemesisdestro pisze:W sumie spoko fotki, fajnie że są tu nawiązania do RE5, chociaż w stroju Sheeva'y wolałbym zobaczyć tą niewiastę:

http://media.stars.ign.com/media/001/00 ... 91540.html

zbyt....seksowne..........nie mogę....przestać......patrzeć.....Argh!

Khem, no w każdym razie wracając do kalendarza to miły dodatek :)
Rasiści ;) a tak na serio faktycznie do tej Panienki nie ma co porwnania kalendarzowa, są różne gusta ale również przyznaje że do najpiękniejszych osób Ona nie należy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

I ja jeżeli można to dodam że Sheva wygląda 10 razy lepiej w grze :rad12: .Czasami jak patrze na ten kalendarz to mam wrażenie że ona ma z 45 lat :smiech6: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Nakami
Posty: 42
Rejestracja: czw 06 sie, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Nakami »

Jak patrzałam to
Oh my god?! Co za KOBIETA. Nie nie chce takiego kalendarza :/ mogliby inną modelkę dać :D a nie tę babę ;P

Bzdursky: ostatnie upomnienie: bez takich wyrażeń proszę. Następny raz nie zawaham się użyć warna, zwłaszcza, że masa Twoich postów jest pokolorowana przez różnych moderatorów.
Poniosło mnie słownictwo ale już się staram po prostu ja tu początkująca jestem :)
Ostatnio zmieniony pt 07 sie, 2009 przez Nakami, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Nie zabijcie mnie ale nie podoba mi się ten kalendarz
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Nikt cię nie będzie mordował - masz prawo do swojego zdania. Przynajmniej możesz się kalendarzem cieszyc B)
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Nie dość że kobita taka jakaś dziwna to jeszcze design taki jakiś do chrzanu :/
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W życiu bym nie powiedział, że ta dziewczyna jest realnym odpowiednikiem Sheva'y Alomar.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Może w Maju trochę przypomina ale w lipcu za nic :rad5:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Zgodzę się z większością i napiszę, że ta pani jest po prostu paskudna :pff6: . Nawet gdyby mi chcieli zapłacić za powieszenie tego kalendarza na ścianie, to bym się nie zgodził :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Ona powinna do tej sesji paradować w worku po kartoflach na głowie bo patrzeć nie idzie :P.
Jak na modelkę to jest paskudna przyznam racje, lecz można przyuważyć szpetniejsze baby nie ukrywam. Jednak mogli wybrać jakaś ładniejszą modelkę bo to jest lekkie przegięcie, ja również takiego kalendarza nie powiesiłabym na ścianie, za bardzo sobie cenie moje oczy :D
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
QuadraxiS
Posty: 192
Rejestracja: śr 09 gru, 2009
Lokalizacja: Terra Incognita

Post autor: QuadraxiS »

Kalendarz jest cieniutki jak D węża.Dziewczyna w miarę ładna,ale chyba wszyscy spodziewali się czegoś innego.Na dodatek to wygląda trochę jak kalendarz z lasencją dla 12-latków.Prawie nie patrzy w kamerę ma mały biust i wygląda trochę za poważnie.
OCENA:Trzy z dwoma.
Never get into argument with an idiot,because they'll bring you down to their level and then beat you with experience.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ha... zagadka rozwiązana.


Kalendarz przedstawia Karen Dyer w strojach Shevy. Pracowała ona jako model mo-cap dla tej postaci. Tymczasem wygląd w sensie twarzy jaką znamy z gry wzorowany był na zupełnie innej pani: Michelle Van Der Water.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”