Resident Evil: Marhawa Desire

Prosto z Capcomu :)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Tak.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

4 numery, a nie przypadkiem 5??

3 bardzo dobry, chyba najlepszy, krwawy, ostry i nawet lekko przygnębiający, gdy wszyscy dookoła... i w końcu w 4 od początku będzie Chris i Piers :rad10:. Fajnie zaskoczenie z tą uczennicą, która okazała się mocno walnięta...
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

O ile dobrze się orientuje jakoś w tym tygodniu powinien wyjść 4 tom ( bodajże 22)
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

No i jak czytał ktoś, bo ja chciałem zakupić, ale niestety w Empiku nie było...
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

4 tomik fajny akcja wreszcie nabiera tępa ten tomik należy jednak do Merah, fajnie wypada Pierce. Chris w sumie niewiele się popisuje w czwartym tomie i akcja kończy się oczywiście w momencie w którym pozostaje poczucie braku. Chciałbym dostać 5 tomik w swoje łapska

Spoilert alert
Spoiler!
edit 5.12.2013
Ostatni tom pozostawia niedosyt wszytko dzieje się tak szybko, choć było kilka zwrotów akcji które mnie zaskoczyły, końcowy epilog jest nawet fajniejszy niż ucieczka agentów BSSA z Marhavy. Spodziewałem się u Ricka jakiejś przemiany ala Punisher a on pozostał soba tyle ze kupił aparat... moze przeoczyłem ale poza samym virusem i postaci w kapturze nie widzę żadnych powiązań z re 6 ale ja zawsze wolno kojarzyłem
Ostatnio zmieniony czw 05 gru, 2013 przez Dreddenoth, łącznie zmieniany 1 raz.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Tak sobie czekam na 5 tom, więc postanowiłem sprawdzić datę premiery. Wychodzi na to że komiks trafi do sprzedażny na dniach(grudzień 2013). Pora wybrać się do kiosku / Empiku?

Oficjalna strona wydawcy J.P.F. - http://jpf.com.pl/index.php?content=con ... il&log=nie
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Ja na J.P.F zamawiałem i szybko przyszło, w lokalnym empiku nie widziałem Marhava desire w ogóle, wiec polecam zamówić z neta bo można się nachodzić
Ostatnio zmieniony ndz 08 gru, 2013 przez Dreddenoth, łącznie zmieniany 1 raz.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Byłem przed chwilą w Empiku. Tom 5 jest już dostępny. :)

Edit

Przeczytałem 5ty tom, ale spodziewałem się czegoś innego... Jakie są wasze wrażenia? :)
Ostatnio zmieniony wt 10 gru, 2013 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Nie wiem kto był odpowiedzialny za fabułe tej mangi ale tak CAPCOM powinien poprowadzić następną część.Gramy jako ktoś nowy,brak doświadczenia i problem sprawia nam grupka zombie.A ktoś tak dopakowany jak np.Chris ma role drugoplanową i pojawia się po ponad połowie opowieści.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Kurczę, człowiek skończył po trzecim tomie... Trza nad robić, a ten rok będzie obfitował w dobre komiksy...
Ostatnio zmieniony pn 19 sty, 2015 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Nawet nie wiesz jak mnie szlak trafił gdy zakupiłem tomy od 2 do 5 :smiech1:
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

W końcu tom 4 zawitał pod moje skrzydła! Przedostatni tom to czystka akcja i do tego bardzo fajnie ukazana. Mamy starcia z bossami, trochę o nowej osóbce z BSAA Merah... Czyta się to wszystko bardzo przyjemnie. Wkrótce biorę ostatni tom.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

A zaraz po tym RE6 :smiech3: ...Nie no serio,osobiście tak nie zrobiłem ale jeżeli grałeś to zrozumiesz,jeśli nie a chcesz kontynuować fabułe to zagrasz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

RE 6 już daaawno ograne :smiech5:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”