Komiksy Resident Evil

Prosto z Capcomu :)
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

A znacie komiks The Walking Dead? jeżeli nie to bardzo polecam! ma swoj klimat!
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ma ktos jeszcze komiksy z linkow podanych w tym watku? Sznurki sa juz, niestety, nieaktywne... Przynajmniej te, ktore zdazylem teraz sprawdzic idac od poczatku tematu.

Tylko nie hentaie! Hentaiami nie jestem zainteresowany (przynajmniej komiks Code Veronica jest na MWRC. YAY!).
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
franc_uz
Posty: 79
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: z pod mostu

Post autor: franc_uz »

Ej dajcie utrudnienie wejścia do hentaiów bo nie mogę się powstrzymać ;p! A NA POWAŻNIE! mały brachol zaczął mi gmerać gdy byłem w kuchnii się napić ,a jak wróciłem :zmiesz6: :szok3: musiałem skoczyć i resetować bo bym inaczej nie zdążył, a mamuśka była w pokoju tylko nie zwróciła uwagi na monitor!
Dzienx za komiksy :rad2:

Barry: Następnym razem radze odłączyć internet tak abyś nie miał "przypału", oraz abyś nie odczuwał potrzeby podzielenia się tym faktem z nami. Następnym razem za takie info będzie OST.

Spoko Barry już skończę z tymi "dopiskami" , a potrzeby podzielenia się faktem NIE ODCZUWAŁEM :rad7: ,piszę tylko co ciekawego się zdarzyło :smiech1:
Ostatnio zmieniony ndz 09 mar, 2008 przez franc_uz, łącznie zmieniany 2 razy.
r3sid3nt 3vil j3st th3 b3st!! :D
Awatar użytkownika
Onkelz
Posty: 10
Rejestracja: wt 01 kwie, 2008
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Onkelz »

Najbardziej przypadły mi do gustu mangi niż te amerykańskie komiksy (Leon moim zdaniem wygląda jak jakiś koks a niektórzy przeciwnicy lub historie żenada:/).

Posiada ktoś może skany nawet po koreańsku BIOHAZARD 3 LAST ESCAPE?
Byłbym wdzięczny :)

Zamieszczam link do mangi RE : http://game.pchome.net/bio/biodm/index.htm :)
Ostatnio zmieniony ndz 11 maja, 2008 przez Onkelz, łącznie zmieniany 1 raz.
"That which does not destroy us,makes us stronger" F. Nietzche
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Resident evil 5 ( komiksy )

Post autor: Xardas99 »

Z okazji wydania Resident Evil 5 DC Comics wyda dwa komiksy bazujące na tej produkcji. Pierwszy z nich to sześcioczęściowa seria opowiadająca o tym, co się działo przed fabułą gry i dlaczego Chris w zasadzie pojechał do Afryki. Premiera w USA 11 marca.

Drugi komiks, to nieco większy rarytas. Pełny tytuł to Resident Evil: Fire and Ice i ma zostać wydrukowane jedynie 5 tysięcy sztuk. Na 256 stronach ta czteroodcinkowa seria przedstawi nam zmagania S.T.A.R.S z Umbrellą i ich wirusem. Premiera 25 marca, oczywiście również nie u nas

kopiowane z http://polygamia.pl

http://img185.imageshack.us/my.php?imag ... 60xvh6.jpg

Na samą myśl o takim komiksie ślinka mi cieknie. Z wypiekami na twarzy wyczekuje na premierę. I mam nadzieję że dowiem się w końcu co do cholery Chris robi w tej Afryce.

PS. Jeśli istnieje podobny temat to proszę o usunioęcie tego.

Recoil: Myślę, że jak napiszesz "do cholery" to nic złego się nie stanie ;)
Ostatnio zmieniony pt 30 sty, 2009 przez Xardas99, łącznie zmieniany 3 razy.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Do tej pory wszystkie komiksy z serii RE były po prostu srednie (te z RE Zero to tragedia na maksa zarówno fabularnie jak i graficznie) ale moze tym razem wyjdzie cos ciekawego...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie, ale może mi się wydaje że był już komiks RE: Fire and Ice prawda?

http://ecx.images-amazon.com/images/I/5 ... AA240_.jpg

Chciałem znaleźć ten komiks by wam pokazać, o którym mówiłem, ale nie udało mi, się w każdym razie to powyżej przedstawia okładkę właśnie z niego, z tego co pamiętam to historyjka zaczynała się od walki specjalnego oddziału z zombie...cyrkowcami zombie....tak czy siak ciekaw jestem o co chodzi z tą zbieżnością tytułów, jednakże o wiele bardziej interesuje mnie preledium do RE5 :) mam tylko nadzieję że nie zostanie to jakoś udziwnione, jak to czasami bywa z tymi zbyt swobodnymi podejściami do tematu i faktycznie będzie pasowało do uniwersum RE.
Ostatnio zmieniony śr 28 sty, 2009 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Post autor: Xardas99 »

Resident evil Fire nad Ice będzie miał premierę 25 marca i wydrukują go tylko 5 tysięcy sztuk :smut3: . Składać się będzie z 256 stron i przedstawia walkę S.T.A.R.S z Umbrelą.
Ostatnio zmieniony pt 30 sty, 2009 przez Xardas99, łącznie zmieniany 3 razy.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Xardas99 pisze:Resident evil Fire nad Ice będzie miał premierę 25 marca i wydrukują go tylko 5 tysięcy sztuk :smut3: .
I tak zdecydowana wiekszosć ludzi zassa ten komiks z neta (tak jak było to w przypadku BH Archives mimo ze z dostaniem tej pozycj jest o wiele mniej problemów niż z omawianym tu komiksem). No chyba że znów pojawią sie komiksy na allegro po kosmicznych cenkach...
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Komiksy fajne tylko szkoda że nie są sprzedawane w Polsce :(
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Onkelz pisze:Najbardziej przypadły mi do gustu mangi niż te amerykańskie komiksy (Leon moim zdaniem wygląda jak jakiś koks a niektórzy przeciwnicy lub historie żenada:/).

Posiada ktoś może skany nawet po koreańsku BIOHAZARD 3 LAST ESCAPE?
Byłbym wdzięczny :)

Zamieszczam link do mangi RE : http://game.pchome.net/bio/biodm/index.htm :)
Na tej samej stronie do której link dał Onkelz znaleźć można komiks BioHazard 0 (6 zeszytów). Niestety w języku chińskim, ale samo oglądanie pozwoli na dopowiedzenie sobie tekstu ;) Bardzo ciekawy moim zdaniem, bo oprócz RE 0, są tam fragmenty z RE: Remake. Komiksy nie są zaliczane do fabuły serii, ale nie przeszkodzi zobaczyć jak na przykład wyglądała Lisa Trevor przed eksperymentami na niej.
http://game.pchome.net/bio/bio0dm/index.htm

P.S.
Strona czasami wolno działa lub nie chce się wczytać :/

P.S. 2
Zauważyłem, że część linków w poprzednich postach wygasła. W wolnej chwili pousuwam stare posty. Gdyby ktoś miał jakieś komiksy dotyczące RE może śmiało wrzucać. Za rzeczy, które są praktycznie w Polsce niedostępne nie będziemy karać ostrzeżeniami.
Ostatnio zmieniony czw 30 kwie, 2009 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Strona będąca ucztą dla czytelników komiksów Resident Evil.
http://ultimate-re.com/media/telecharge ... /index.php

Do obejrzenia komiksy:
1. Resident Evil (5 zeszytów)
2. Resident Evil: Fire and Ice (4 zeszyty)
3. Resident Evil: Code: Veronica (4 zeszyty)
4. Biohazard The Umbrella Chronicles - Prelude to The Fall (2 zeszyty)
5. Resident Evil 5 (3 zeszyty)
6. Biohazard 3 (24 zeszyty)
7. Biohazard 0 (6 zeszytów)
8. Biohazard 2 (43 zeszyty)
9. Biohazard: Code: Veronica (18 zeszytów)
10. Biohazard 3 (Extra) (9 zeszytów)

Hasło do otwarcia plików brzmi: "http://ultimate-re.com"

Zgodnie z prawem, trzeba posiadać oryginalny komiks, aby móc pobrać kopię.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Ale dla takiego Fana Resident Evil, jak ja, to każdy komiks mojej ukochanej serii, nawet po koreańsku czy mongolsku :smiech6: jest warty grzechu. Wielkie dzięki za wstawienie owych linków. Już mi ślinka cieknie na myśl o tych komiksach :p
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Wiem, że jestem złym i brzydkim piratem.

Ale

Czy też macie taki problem, że do Biohazard 3 wszystko się ładnie ściąga (Télécharger) a od Biohazard 0 już nie mogę ściągać (A venir!)??
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Ja też mam taki problem, więc jest nas już dwóch :smiech2: . Ale szczerze powiedziawszy to chyba nie ma zbyt wiele do stracenia, bo czytałem choćby komiks Biohazard Zero i jakoś nie przypadł mi do gustu, że nie wspomnę o tym motywie z sadomaso, bo to już była kompletna żenada, nie wiem jak pozostałe komiksy, postaram się znaleźć linki do nich, to podeślę. Ogólnie mnie najbardziej z tych wszystkich dostępnych komiksów o Resident Evil, podobały się dwa, a mianowicie: Biohazard 3 The Last Escape (chyba nic nowego :smiech1: ) oraz Code Veronica. Podobają mi się za wszystko, za piękną kreskę (widać że przy tych komiksach nie pracował byle kto), za niesamowitą zgodność z oryginałem ( Code Veronica), mistrzowskie przedstawienie postaci w różnych sytuacjach i ogólnie to chciałoby się mieć taki komiks w rękach ( ale to chyba niemożliwe :placz1: ). Bardzo podobały mi się też ciekawe motywy w Biohazard 3 The Last Escape, chodzi mi tu o przedstawienie Nemesisa z innej perspektywy ( smutnej), jego ciągłą walkę z Birkinem (praktycznie przez całą serię Ci dwaj jakoś się nie lubią), ukazanie współpracy pomiędzy bohaterami Biohazard 2 i 3, Carlos którego chyba nie sposób nie polubić za jego ciągłe porażki, gdy znajduje się w dwuznacznej sytuacji z Jill :smiech2: oraz za samą Jill która jest po prostu przesłodka (zwłaszcza w przebieralni) i sprawia że jeszcze bardziej kocham tą postać :cuinlove: . No ale rozpisałem się porządnie, więc będę kończył, dodam tylko że łza się kręci w oku że nie można mieć tych komiksów (pal licho język w jakim są napisane).
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Tak swoją drogą o ile dobrze pamiętam to kompletny komiks RE: Code Veronica jest dostępny na mwrc i to przetłumaczony ;) w każdym razie wielkie dzięki za znalezienie tego, Diadem, od dawna chciałem dorwać w swe ręce Last Escape :)
Ostatnio zmieniony śr 03 mar, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Ja mam cała serie komiksów (RE 1-5, Fire and ice i Code Veronica.)
ładnie zeskanowaną i spolszczoną przeze mnie i mojego chłopaka.
Jeśli ktoś byłby chętny mogę podrzucić rary. Proszę mnie nie być za łamanie praw autorskich xD

Ogólnie to jeszcze jedna sprawa, wiele historii z komiksów ma nie dokończony watek.
Wiecie może czy kontynuacje do tego mogę znaleźć w książkach z serii RE albo coś tam?
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Sas pisze:Ja mam cała serie komiksów ([...] Code Veronica.)
Komiks Code Veronica w Polskiej wersji językowej, dostępny jest na głównej stronie MWRC ;)
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Szkoda że, nie wiedziałam o tym wcześniej, bym zaoszczędziła sporo czasu na tłumaczenie.
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Sas pisze:a mam cała serie komiksów (RE 1-5, Fire and ice i Code Veronica.)
ładnie zeskanowaną i spolszczoną przeze mnie i mojego chłopaka.
Jeśli ktoś byłby chętny mogę podrzucić rary. Proszę mnie nie być za łamanie praw autorskich xD

Ogólnie to jeszcze jedna sprawa, wiele historii z komiksów ma nie dokończony watek.
Wiecie może czy kontynuacje do tego mogę znaleźć w książkach z serii RE albo coś tam?
Wrzucaj, zobacze, jak umiesz angielski, a przyokazji przeczytam co nieco
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”