Komiksy Resident Evil

Prosto z Capcomu :)
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Czy ja powiedziałem, że chcę oglądać nagiego Leona?
Jasne... Amerykańskie unikaty w Empiku? :smiech1:
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

ee tfu w Ultimie...,a co do unikatowych to chyba nie bardzo,zwykłe komiksy.... i tyle..
unikatowe to są spidermany z 1962. :rad7:
STARSSss.......
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Spider-Man to szajs w porównaniu do naszej ukochanej sagi przecież :smiech3: . I nie są to zwykłe komiksy, mieć wersję oryginalną, czyli nie na twardzielu to zaszczyt!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ostatnio na Allegro były do kupienia, kilka świeżych egzemplarzy komiksów :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

Juz kiedyś gdzies pisałem ,ze swego czasu udało mi się kupić oryginalny komiks RE w małym sklepiku z grami konsolowymi i gadżetami.
Poszukam go, zeskanuje i tu wlepie.
Komiks zawiera 3 historyjki. Jedna jest już chyba kolejną cześcia z kilku i pojawiają się w niej Chris, Barry i Jill. Łaża po dziwnej posiadłości bodaj w Bawarii (przebywają tam w ramach podróży związanych z walką z Umbrella) i generalnie bardzo to przypomina pierwszą częśc gry. Pod koniec jest walka z dziwnym Tyrantopodobnym stworem powstałym z połączenia dwóch blixniaków.
Druga historyjka to pokazanie tego jak virus rozchodził się po Raccoon. Akcja dzieje się w małym barze. Całość kończy się w momencie gdy do lokalu wchodzi Claire (jak w intrze do RE2). Ostatnia historia zdecydowanie najlepsza pod względem rysunków (na prawde wspaniała robota) i scenariuszu. May studencik, typowy okularnik nie jest zbyt lubiany w szkole (ma tylko jedną przyjaciółke) lecz w ukryciu prowadzi genialne badania. Jest ciągle maltretowany przez szkolnych "kolegów". Pewnego razu zostaje tak ponizony ,ze przysięga zemstę. Z laboratorium Umbrelli wykrada virusa i go sobie aplikuje. To co się potem dzieje to kwintesencja serii RE :D krótki ale dobitny komiks :D
Na końcu sa jeszcze listy od czytelników, rysunki czytalników a nawet foty zrobiony w klimatach RE (na przykład koles przebrany za Leona).
Tak jak pisałem postaram się w tygodniu zeskanować całość i wkleić dla Was :)
President Evil....
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

To zeskanuj. Prawdopodobnie jest to któryś z Official Book Magazine :smiech7: .
Wesker - Dark Life pisze:Ostatnio na Allegro były do kupienia, kilka świeżych egzemplarzy komiksów :smiech6:
Maciek, gdybym wcześniej wiedział już by ich nie było xD .
Ostatnio zmieniony wt 10 kwie, 2007 przez Dark Prince, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jak się pojawią to od razu podam linka w odpowiednim temacie i od razu do Ciebie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Hien pisze: Tak jak pisałem postaram się w tygodniu zeskanować całość i wkleić dla Was :)
To wklejaj chłopie, bo fanem RE jestem, a fanem komiksów także. Więc komiks RE to dla mnie poezja (niekoniecznie dobry) :rad2: .
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

To nie takie proste bo skanera nie mam w domu. Komiks znalazłem więc teraz musze wpaść do ojca do pracy i tam zeskanować. Na pewno prędzej czy później skany się tu pojawią :)
President Evil....
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

No to czekamy z niecierpliwoscia :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hien pisze:To nie takie proste bo skanera nie mam w domu. Komiks znalazłem więc teraz musze wpaść do ojca do pracy i tam zeskanować. Na pewno prędzej czy później skany się tu pojawią :)
No no, staraj się i zapodaj jak najszybciej skany ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

No to ja już zacieram ręce :smiech1: .

...

Nie ma ktoś czasem na twardzielu kontynuacji "30 dni nocy" ("30 days of night"), czyli "Mroczne dni" ("Dark days")?

Glos z tostera: A mozna nie zmieniac tematu?
A można się nie czepiać? To było przy okazji...
Glos z tostera: Nie mozna :P Za to mi placa :P
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Dark Prince, łącznie zmieniany 4 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Spider-Man to szajs w porównaniu do naszej ukochanej sagi przecież
no wiesz co stary obraziłeś serie na której bazowało moje dzieciństwo :zlosc8:
to były czasy, to klasyk, kwintesencja komiksu made in usa zło kontra dobro, ok
z pewnością czasy się zmieniły i teraz czytelnik komiksów (którym już bynajmniej nie jestem, a przynajmniej nie tak jak kiedyś) wymaga czegoś więcej niż zwykłą nawalankę facetów w trykotach ale tu chodzi o rozrywkę. Obecnie przeglądam od czasu do czasu komiksy RE i faktycznie, chyba najlepszym jaki widziałem póki co jest RE:CV bo to dobra historia i dobra gra przed wszystkim oraz dobre przeniesienie na komiks pod każdym względem a co tłumaczenia to bym się nie czepiał bo to upierdliwa robota jest, sam próbowałem to nic łatwego....
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

No ładne. Czyżby Hien opuścił to forum, bojąc się naszej reakcji na to, że wcale takowego komiksu nie posiada? Nic nie sugeruję, ale smaka narobił...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

O ile dobrze kojarzę, to komiks, o którym Hien pisał, to zeszyt nr 5 oficjalych (pff... dzięki za taki oficjalny :P) komiksów RE. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to mogę wrzucić.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

No to wrzuć i to z całego serca proszę :D . Mimo, że słaby, jednak chcę taki w mojej kolekcji.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

Chłopaki nie bijcie! wróciłem!
Miałem totalny zawał sprzętu (nie pierwszej młodości z resztą) ale nie rzucam słów na wiatr! Dzisiaj wieczorem skany tu będą chocbym miał się zesrać!

pozdrawiam i jeszcze raz wielkie sorry!

[ Dodano: Wto Maj 15, 2007 1:51 ]
no prawie się uda, skany są tak ciężkie ,ze całości na raz nie dam rady więc rzucam pierwszą część (opowiadanie) w 2 partach a jutro dorzuce reszte :)

PART 1

http://www.sendspace.com/file/sui7dn

PART 2

http://www.sendspace.com/file/cq3k3f

pozdro!
Ostatnio zmieniony wt 15 maja, 2007 przez Hien, łącznie zmieniany 1 raz.
President Evil....
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Jedna rada, jak będzie uploadował inne to zmniejsz je o 50% i zapisz jeszcze raz jako jpg ( jak to wypróbowałem u siebie to okładke komiksu zmniejszyło z prawie 8 emga do 614 kilo)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Leon S. Kennedy pisze:Jedna rada, jak będzie uploadował inne to zmniejsz je o 50% i zapisz jeszcze raz jako jpg ( jak to wypróbowałem u siebie to okładke komiksu zmniejszyło z prawie 8 emga do 614 kilo)
To samo w mniejszej wadze :rad11:

Część 1 (z 43.2 do 3.75 MB)

Część 2 (z 50.5 do 4.34 MB)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ooooo! wielkie dzięki! :rad12:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”