Komiksy Resident Evil

Prosto z Capcomu :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Wczoraj wpadł mi w ręce komiks o tematyce RE z gatunku hentai :smiech6: mogę go wstawić ale nie wiem czy mogę ???(w końcu są tu osoby niepełnoletnie) :rad11:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oznacz go na niebieskim tle oraz ostrzeż jeżeli zawiera erotyczne sceny (jeżeli to Full hardkor to odpada)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

A więc raczej go nie będę wstawiał :rad11:
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Możesz podac tytuł tego hentajca ? Bo juz kilka sie przewijało przez mój dysk twardy i nie wiem czy warto :D
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Hm...
to zdaje się być okładka i tytuł
komiks jest czarno-biały.
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Tych hetai jest więcej niż myślałem. Na pierwsze natknołem się w linku w tym temacie, potem kilka przewineło mi się przez twardy ale tego nie widziałem.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Barry pisze:Hm...
to zdaje się być okładka i tytuł
komiks jest czarno-biały.
ee widziałem to, straszny szajs :D

ogólnei to prócz paru hentajowych artów RE nie ma nic do oglądania , same zboczki pokroju lickera posuwającego claire...ludzie to maja nieźle posrane we łbach -_-
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Eee tego nie mam :smiech3: poproszę na PW :smiech7:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Macie 5 części komiksu "Resident evil"
Część 1 Okładka
Część 2 Okładka
Część 3
Część 4
Część 5

Komiksy są zapisane w plikach .CBR otworzyć je możesz za pomocą programu CDisplay
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Barry pisze:Macie 5 części komiksu "Resident evil"
dzięki barry , świetna robota.. :rad6:,szukałem od dłuższego czasu.. :2thumbs:
Ostatnio zmieniony pt 03 sie, 2007 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

super sparawa Dzieki Barry, komiksy pojechane swietne rysunki! Boże jak ja zazdroszcze ludziom ze umieja tak rysowac!!!
sorka za oftop zna ktos jakies strony z komiksami do sciagniecia?(skany) ale zeby dzialaly jak te komiksy resident evil?
Ostatnio zmieniony pn 06 sie, 2007 przez kindred, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Dobra robota Barry, wielkie dzięki za te komiksy
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A czy kiedykolwiek było one wydawane w Polsce?
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Chyba nii :/
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

na 100% oficjalnie nie były wydane
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Kiedyś (chyba ze 2 lata temu) wydawnictwo Dobre Komiksy (wydali Street Fightera i Silent Hill ,,dying inside'') interesowało się wydaniem komiksów z serii Residenta. niestety w głosowaniu przegrał on z tego co pamietam z X menami. Nie wiem jak sie obecnie ma sprawa..
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Dobry Komiks już nie wychodzi (teraz komiksy, które nie zeszły, można co jakiś czas zobaczyć dołączone do Play czy innych czasopism wydawanych przez to samo wydawnictwo).
Zresztą, naprawdę, komiksy RE (te od Wildstorm) nie są niczym ciekawym :/ Przeciętna amerykańska kreska (czyli każda kobieta to biuściasta laska z wielkimi oczyma i ustami, a każdy facet to napakowany macho) i debilne historyjki (fabuła, jak Jill i Barry polowali na wilkołaka na jakimś uniwersytecie mnie zabiła...). Dodatkowo sposób, w jaki potraktowali RE2... przemilczmy.

Co już pisałem, o wiele bardziej podobają mi się te chińskie mangi. O ile bowiem historyjki wciąż są głupie (kto widział Biohazard 0, wie, o czym mówię ^^) i potrafią zdarzyć się przypadki typu Steve wgryzający się w klatkę piersiową Huntera, to jednak a. była przynajmniej ciekawa kreska (niektóre kadry są naprawdę świetnie zrobione) i b. przynajmniej autorzy starali się co najwyżej wzbogacać fabułę (BH3 czy BHCV) a nie ją obcinać (RE2).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

I właśnie dlatego staram się znaleść mange , ale to niestety jest trudne(mam tylko BH:CV). Owszem amerykańskie są słabe ale ja traktuje je jako ciekawostke.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Mangi BH3 nie dostaniesz nigdzie poza Chinami, gdyż w przeciwieństwie do mangi Code Veronica, nigdy nie została wydana poza tym krajem.
A Biohazard 0 -- tym się nawet nie przejmuj. Jedyne, co to ma wspólnego z grą to: Rebeka, Billy, pociąg, skorpion i Lisa (chociaż użyta w zupełnie inny sposób, niż w REmake) - cała reszta wygląda, jakby scenarzysta najpierw opierał się na dostępnych dawno temu materiałach dot. RE Zero (czyli tylko pociąg do walki ze skorpionem), a później się naćpał i zaczął tworzyć coś... W jednej scenie Billy nawet zdziera z Rebeki bluzkę o_O
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

To już rzeczywiście jest dziwne, mógłby zrobić tak jak to jest z CV. Praktycznie cała fabua gry tylko troche ubarwiona(rzeczona już walka z hunterem albo halucynacje steava). Ale to już przegięcie ale trudno nadal będe polował na BH3.
Edit. Znalazłęm że są jeszcze 2 komiksy BH a mianowicie BH2 i BHX(ten to dopiero przegięcie sądząc po okładkach)
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2007 przez Leon S. Kennedy, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficjalne dodatki”