RE4 (PC) celownik jak na Wii - moja przerobka

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

RE4 (PC) celownik jak na Wii - moja przerobka

Post autor: Arc »

Jakby ktoś chciał celownik z wii to mam dla Was niespodziankę :)
Trochę ostatnio się bawię w różne tego typu rzeczy a więc, wszędzie widziałem tylko białe celowniki coś jak to i podobne -> + ...do RE4 więc przerobiłem celownik z jednego z modów, dodałem kolor i działa :D tylko jest pewien problem, celownik pokazuje się tylko gdy celujemy w coś co można ustrzelić jak np. spinele czy naturalnie przeciwnicy. Tak jak z laserem, kropeczka działa na tej samej zasadzie. Jeśli kogoś by zadowalało takie rozwiązanie to może istnieje sposób by np. dać normalnie laser (gdy nie wycelowany w jakiś target) + połączyć z celownikiem z wii gdy już jest na celu. O dziwo wydaje mi się to łatwiejsze w wykonaniu niż stałe kółko.
Na pewno jakoś się da, nie takie rzeczy ludzie robią w tych modach :)

Tutaj macie link i opis w środku.
http://www.mediafire.com/file/0hq1pcw8z ... r.zip/file

Zawartość spakowanego archiwum wypakować do głównego katalogu z grą (tam gdzie game.exe). Czyli katalog "etc" ma być w głównym.

Jeśli nie ten dział to przepraszam i proszę przenieść bo nie mam pojęcia gdzie to umieścić.
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: RE4 (PC) celownik jak na Wii - moja przerobka

Post autor: PSKING »

Pamiętam jak to przez lata słyszałem o tym, że wersja Wii jest tą najlepszą, właśnie przez celowanie. Zagrałem w końcu chwilę, chyba jeszcze w tym roku, i ogrywając sam początek muszę przyznać...mam gdzieś taki rodzaj sterowania. Można mnie nazwać malkontentem, ale gdy pomyślę o graniu w House of the Dead 3, to tutaj nie chce mi się męczyć. Wybieram pada(co ciekawe, przez tą wersje i Re5 na PS3 dostało sterowanie ruchowe, które jeszcze bardziej by mi się pewnie nie podobało).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”