Resident Evil: Cold Blood

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Resident Evil: Cold Blood

Post autor: GameBoy »

Jest to modyfikacja do Half-Life. Z tego co wyczytałem na tej stronie, można grać Chrisem i jeszcze na dodatek w trybie cooperative. Gra wymaga oryginalnego Half-Life'a z Steamem.
Cold Blood is an online story driven coop mod based in the Resident Evil universe. You'll come across many areas from the games, plus a few original areas you'll have never seen before. Using weapons you thought you'd never use, you'll dispatch over ten different kinds of monsters from Hunters to Giant Spiders to our favorite deadites, zombies.
Fajnie, są zombie, huntery, pająki, lokacje znane z serii RE i jeszcze kilka nowych
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Filmik

Nie najgorszy ten mod, chociaż jak widziałem inny filmik, to trochę dźwięki wydawane przez bronie były dosyć słabe :|
Awatar użytkownika
balbin
Posty: 46
Rejestracja: pt 04 maja, 2007
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: balbin »

pisałem o tym modzie w dziele half life mod i podałem linki do dodatkowej mapy ale nie którzy nie czytają dokładnie forum :P

[ Dodano: 08 Sty 2008 17:09 ]
Co do moda pisałem o nim ale dobrze będzie jak zostanie ten temat otwarty będzie coś nowego o nim będzie sie tu pisało a jeśli ktoś jest zainteresowany podam stronkę gdzie można ściągnąć moda bete1 i bete2 inne pliki typu filmiki i dodatki http://www.moddb.com/mods/5471/resident ... blood/news
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2008 przez balbin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Onkelz
Posty: 10
Rejestracja: wt 01 kwie, 2008
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Onkelz »

Gra ktoś może w RE:CB? Mógłby ktoś założyć jakiś serwer dla polskich graczy lub chociaż sie umówić na partyjkę :)
"That which does not destroy us,makes us stronger" F. Nietzche
Nemesis1111
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 lis, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nemesis1111 »

:okulary4: OK
Stworzyłem Grupę w steam o nazwie Resident evil: cold blod [PL].
Na prośbę stworzę tymczasowy serwer.
Ale nie wiem czy nie trzeba AMX i dodać grę do steam. :okulary3:


PS. Nie zapomnij podać mi od której do której ma być serwer. :okulary3: :okulary4:

[ Dodano: 28 Lis 2009 12:02 ]
:okulary3: http://steamcommunity.com/groups/recb_pl :okulary3:
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

Czyżby z MW2 robili CS'a?
Przy okazji jak już przy MW jesteśmy to mi się bardziej podobał pierwszy MW. Z powodu klimatu oraz mojej prywatnej lubości do S.A.S.'u (trening w którym wyciągnąłem czas 22.05s oraz prolog wymiatają)
Let's split up.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”