Misja Hunka (w gta sa)

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Misja Hunka (w gta sa)

Post autor: Patriko6b »

Witam!
Chciałbym zrobić scenkę z Resident Evil 2 w GTA SA, a mianowicie tą w której HUNK szturmuje labolatorium aby zdobyć próbkę wirusa G. Mam już skiny komandosów tylko brakuje mi skinu zmutowanego birkina (nie moge znaleźć, wiem tylko że istnieje bo widziałem na jednym filmiku). Kręcić będe w SAMP. Ten który chciałby wystąpić pisać na moje gg:10486816
Potrzebuje minimum 2 osoby tzw. ja będe hunk :rad12: ten który zgłosi się pierwszy będzie moim "towarzyszem" (HUNK był wtedy ze swoim kolegą ;] ) a trzecia osoba bedzie grała birkina normalnego i zmutowanego (albo jak nie zdobęde birkina mutanta to zmienię scenario że zaatakuje Mr. X, wiem głupi pomysł, ale sie zobaczy). Mój "towarzysz" zagra także ze mną dwóch innych członków (którzy w tej scence usłyszeli strzały i chciali im pomóc). Oczywiście jak zgłosi się więcej osób to każdy dostanie rolę czyli że zmutowanego birkina i normalnego bedą grały różne osoby to samo z tymi dwoma innymi komandosami.
Pozdrawiam i liczę że plan wypali.

EDIT1: Zmiana planu potrzebuje 3 osób. Zapomniałem że w tej scenie jest jeszcze Anetthe ;] Ale jak będą 2 osoby to będzie dobrze (ja nią zagram po wyjściu Hunka z próbkami xD Ale trzeba znowu znaleźć jej skina, jak nie znajde to tą scenke wymarzę ;/ )

Bzdursky: a przecinki już wakacje mają?
Ostatnio zmieniony wt 15 cze, 2010 przez Patriko6b, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”