Resident Evil FPS - projekt gry

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Accoun
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 lip, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Accoun »

Screeny? Filmik? Mój gruchot nie uciągnie nic z FPSC...
Awatar użytkownika
Gnapek
Posty: 28
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gnapek »

Ostatnio zmieniony sob 16 paź, 2010 przez Gnapek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Rozumiem że to są screeny z twojego RE tak ?
Co do screena z menu. Wszystko ok tylko napis "Game Menu" zmienił bym za logo RE. Co do screenu drugiego i trzeciego. Pomieszczenie jest klaustrofobiczne tzn. sufit. Jest za niski jak na tak duży pokój. Tekstury są w porządku. Obiekty poustawiane są "tak żeby były" bez jakiejś szczególnej koncepcji (takie odniosłem wrażenie) Jeżeli stoi duża szafa, to niech koło niej stoi np. rozbite lustro, na przeciwko szafy duże łóżko na którym leżą rozwalone ciuchy z tej szafy, a po drugiej stronie np. biurko z kosmetyczką czy telewizor itd. Oświetlenie jest zbyt jasne, dodał bym trochę mroku, a najlepiej by było jakby było tam zuupeeełnie ciemno a główny bohater używał latarki. Poza tym w tym pomieszczeniu nie ma okien -_-"
To tylko moja mała sugestia :D XD
Accoun
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 lip, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Accoun »

Dziękuję.

Do uwag powyżej (i chyba nie z jego, on tylko screeny dał):
Po pierwsze - zmniejszyć bloom.
Po drugie - czemu światło jest na środku, skoro po lewej masz lampę? (i może czemu takie mocne, skoro jest ich tak mało?)
Jak na razie, nie ma też chyba custom contentu. Ale to, co jest nie wygląda najgorzej (Zombie od Bonda1?. Swoją drogą, nigdy nie byłem fanem jego stylu - zbyt "czysty" w porównaniu do np. Jona).
Nie jestem także pewien co do tego, czy ten pokój nie jest przypadkiem zbyt duży.

Co nie zmienia faktu, że życzę autorowi sukcesu, a co!
Ostatnio zmieniony sob 16 paź, 2010 przez Accoun, łącznie zmieniany 2 razy.
adrianb
Posty: 9
Rejestracja: wt 12 paź, 2010
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adrianb »

To była tylko prezentacja! wszystko jest jeszcze do dopracowania, więc nie piszcie że złe światła, bloom, czy pokój a tym bardziej MENU (po kiego grzyba mam robić menu dla projektu 1 pokoju?), bo to wszystko oczywiście jeszcze się zmieni. Narazie pracuje nad skryptami, potem zajmę się takimi rzeczami.

Mimo to, cieszę się że jest zainteresowanie tym projektem.
Ostatnio zmieniony sob 16 paź, 2010 przez adrianb, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Nie musisz się od razu oburzać :pff3: :szok2:
Wszyscy jesteśmy tu po to żeby pomagać sobie nawzajem i wszyscy chcemy dobrze -_-"
A rady powinieneś wziąć do siebie, i poprawić to o czym pisaliśmy. Ale jeżeli tak się oburzasz to zawsze można ominąć temat szerokim łukiem i w ogóle się nie wypowiadać, proste...
adrianb
Posty: 9
Rejestracja: wt 12 paź, 2010
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adrianb »

Nie burze się. Może po prostu zabrzmiało to ostro (ale nie miało), zależy od interpretacji. To co wypisaliście to już mam od dawna zaplanowane, tylko że ten pokój robiłem na szybko, tak żeby tylko pokazać na czym projekt stoi.

pzdr

w przyszłym tygodniu postaram się zrobić już w pełni dopracowane ''demko'' z kilkoma lokacjami
Ostatnio zmieniony sob 16 paź, 2010 przez adrianb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

adrianb, Naucz się przyjmować wszelką krytykę. Błędy wychwycone wcześniej procentują na samej końcówce projektu. Im więcej wychwycisz teraz tym mniej będzie do poprawy już przy finale. Taka jest zasada w każdej dziedzinie.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Seba_Kraków
Posty: 48
Rejestracja: pn 26 lip, 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Seba_Kraków »

Ściągnąłem sobie ten level i muszę powiedzieć że jest ciekawa, niektóre czynności są bardzo dobre np.Przeładowanie, szkoda że to zombie nie zabija bo chciałbym zobaczyć naszą facjatę a tu się nie da Podsumowywując:

[Plusy]
-Zapowiada się interesująco
-Ciekawa grafika
-Muzyka w tle :rad3:
-Modele Broni
-Przeładowanie

[Minusy]
-Zombie które nie chce nas zabić

Mam nadzieję tak jak reszta że to wypali i podrzucisz nam coś na święta (jakaś betka ? :rad10: )
Straight Edge Means: I'm Better than You
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Jakieś wieści ? :smiech1:
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

pobralem demko, i jestem mile zaskoczony ^^ Bardzo chetnie zagralbym w calosc jesli owa kiedys powstanie : ). Juz myslalem ze bedzie mala zagadka z tym sejfikiem xD

Nawet moglbym sie przylaczyc do sklejania fabuly : ) I konkretnych lokacji w jakich miala by sie dziac akcja naszego nowego fanowskiego Re xD
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Byłem chwilę nieobecny, a tu proszę, kolejny projekt ;) - życzę powodzenie przy jego tworzeniu i mam nadzieję, że nie stchórzysz i doprowadzisz projekt do końca. Grafika nawet ładnie się prezentuje, mam nadzieję, że klimat również i RE FPS nas zaskoczy czymś oryginalnym.
Ostatnio zmieniony czw 28 paź, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
adrianb
Posty: 9
Rejestracja: wt 12 paź, 2010
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adrianb »

Projekt został wznowiony miesiąc temu po tym jak znalazłem osoby do pomocy i prace idą pełną parą. Narazie nic nie pokazuje, mogę ujawnić tylko że mamy pełną fabułę i 2 dopracowane poziomy (ok. 6 lokacji czyli bodaj 40 pomieszczeń i kilka miastowych ulic). W planach jest 5 poziomów.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw 07 kwie, 2011 przez adrianb, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Coż za miła informacja ;) Powodzenia.




PS. Sztum pozdrawia Malbork ;)
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Gdybyś szukał designera to wiesz gdzie moje PM się znajduje :)
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Reman
Posty: 44
Rejestracja: wt 26 lip, 2011
Lokalizacja: Południe

Post autor: Reman »

Możecie wrzucić jeszcze raz na przeklej bo pisze,że usunięty przez admina
:placz1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”