Killing Floor - mapki z Resident Evil.

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Killing Floor - mapki z Resident Evil.

Post autor: MrREVILPL »

Witam wszystkich. Nie wiedziałem jaki dać tytuł tego tematu więc zdam się na moderatorów i może dadzą ciekawszy ;).

PS: Jak zły dział proszę przenieść.

Mianowicie o co mi chodzi? Otóż większość osób kojarzy na pewno co to za gra Killing Floor. Jest to gra przeznaczona na rozgrywkę w sieci z przyjaciółmi. Walczymy z kilkoma odmianami mutantów, zdobywamy kasę oraz poziom i musimy odeprzeć ataki przeciwników przez określony okres czasu (rundy).

Ostatnimi czasy jako wielki fan zarówno filmu jak i gry postanowiłem poszperać i wyszukać ciekawe mapki do Killinga. Ku mojemu zaskoczeniu znalazłem ciekawą mapę przedstawiającą filmowe laboratorium tzw. "The Hive". Jakie zaskoczenie i uśmiech na twarzy wywołała u mnie zabawa z tym poziomem. Podstawowo na mapach stworzonych przez twórców, odpieramy fale przeciwników. Tutaj jednak przeżywamy to samo co członkowie oddziału z filmu Resident Evil. Oszczędzamy, amunicję, zmierzamy się z mutantami, nawet unikamy laserów jak w filmie. Mapka jest świetna i klimatyczna. Mamy muzykę znaną z filmu oraz kilka ciekawostek. Jedynym minusem tej mapy jest brak zakończenia (możliwe, że wersja tej mapki jest przestarzała i nie dokończona jednak na samym końcu po pokonaniu bossa nic się nie dzieje).

Jak większość osób na forum zauważyła (albo kojarzy ;)) ostatnio dużo zajmuje się kręceniem filmików na YT. Postanowiłem również nakręcić gameplay z tej mapki do Killing Floor. Najlepiej będzie jak sami zobaczycie jak to wychodzi w praniu, a jeśli Wam się spodoba możecie spokojnie pobrać mapkę.

PS: Grę możecie kupić na steam lub na allegroszu. Mapka jest za darmola do pobrania, full legal.

PS2: Podczas nagrywania filmików pojawiały się słowa niezbyt kulturalne (lecz rzadko) bo jak to bywa pod wpływem emocji czasem się zdarza ;).

The Hive cz. 1.

The Hive cz. 2.

The Hive cz. 3.
Ostatnio zmieniony pn 08 sie, 2011 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Osobiście nie przepadam za grami przez sieć, ale wygląda fajnie i klimatycznie :rad10: . Jedynie to wpisywanie kodów jest wkurzające :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”