Resident Evil Operation San Andreas - Pomoc?

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Resident Evil Operation San Andreas - Pomoc?

Post autor: SyLaR »

Witam...
Od dwóch lat pracuję nad totalną przeróbką GTA San Andreas na Resident Evil, Miało to już z 30 różnych tytułów aż ostatecznie nazywam to Resident Evil : Operation San Andreas.
Co do samego modu, wcielamy się w Jill Valentine (model łądnie wykończyłem oraz dodałem w pełni jej głos do gry, co jest dość długą pracą), między innymi misje będą podobne do tych z Re2,3 Re ORC. Spotkamy takie postacie jak Carlos, Nicholai, Leon, Claire, Barry czy też Wesker. Stoczymy walkę z Nemesisem, Birkinem czy Mr.X-em.
Piszę do was z jedną prośbą, chcę stworzyć misję w której brało by udział to forum, czyli możecie podrzucić jakąś fabułę misji. Misja nazywa się "Jill Sandwich", w niej będzie pomagał nam Barry Burton, przypominam też że chodzimy Jill.
Jeżeli macie jakieś pomysły to podzielcie się nimi.
Możecie pisać dialogi i fabułę, na koniec dodam was w jakiś creditsach czy coś;)
Oraz jako pierwsi będziecie mogli przetestować moda.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Nie podałeś żadnych szczegółów, więc trochę ciężko to wymyślić. To ma być jedna z początkowych misji, czy jedna z dalszych ujawniająca jakieś sekrety z fabuły tego moda. O czym jest ten mod dokładnie. Jednym z elementów tego zadania jak się domyślam ma być "Jill sandwich". Chyba, że chcesz ogólniki takie jak: Jill z Barrym odnajdują laboratorium Umbrelli (co za niespodzianka). Przemierzają je po drodze walcząc z kreaturami, a na koniec scenariusza scena z re1/remake z zapadającym się sufitem :)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dimitri pisze:Nie podałeś żadnych szczegółów, więc trochę ciężko to wymyślić. To ma być jedna z początkowych misji, czy jedna z dalszych ujawniająca jakieś sekrety z fabuły tego moda. O czym jest ten mod dokładnie. Jednym z elementów tego zadania jak się domyślam ma być "Jill sandwich". Chyba, że chcesz ogólniki takie jak: Jill z Barrym odnajdują laboratorium Umbrelli (co za niespodzianka). Przemierzają je po drodze walcząc z kreaturami, a na koniec scenariusza scena z re1/remake z zapadającym się sufitem :)
Opadający sufit to nie na GTA;p Mod ogólnie ma być o apokalipsie w San Andreas, całe miasto zarażone przez wirusy od A do Z. Misje powiazane z grami z serii, jak na przykład walka na dachu z Tyrantem, pomaga nam Barry itp. Ta misja "Jill Sandwich" ma być taką sekretną dodatkową:) To wy macie wymyślić fabułę a ja postaram się ją urzeczywistnić, oczywiście nie przesadzajcie bo będę ją robił z 2 lata;p To ma być nie za krótka, nie za długa misja. Do dyspozycji są trzy miasta, Dwa takie zwykłe i jedno pustynne niczym Las Vegas z Zagłady:) Ja tam miałem początkowo plan by trzeba było sandłicza wykraść z bazy Umbrelli ale nie wiem czy to by dobre było.
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Jak na dodatkową ukrytą misję to dobry pomysł :) Po to-fu nic mnie nie zdziwi ;) Coś tam się kiedyś pogrywałem w gta, ale to było dawno i nie pamiętam co tam jest możliwe :)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dimitri pisze:Jak na dodatkową ukrytą misję to dobry pomysł :) Po to-fu nic mnie nie zdziwi ;) Coś tam się kiedyś pogrywałem w gta, ale to było dawno i nie pamiętam co tam jest możliwe :)
Pora sobie przypomnieć;) Teraz w multiplayerze nawet serwery resident evil są:P
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Niestety już nie mam tej gry. Ale pracuj dalej. Fabułę wymyślisz. Ja niestety jakoś nie mam pomysłu. :)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dobra, może ktoś inny się pokusi i coś wymyśli;) Niedługo wrzucę na youtuba jakieś filmiki

[ Dodano: 09 Sie 2012 07:24 ]
No i pierwszy trailer mojej pracy http://www.youtube.com/watch?v=bKRyxJHMCC8
Widać na nim pieski, lizaczki i wiele więcej;]
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Mod zapowiada się całkiem fajnie :) Spodobał mi się szczególnie motyw z maszyną do pisania jako zapis gry , tyrantami i pieskami. Co do fabuły to radziłbym umieścić akcje na jakimś terenie zabudowanym budynkami , barami i sklepami do których będzie można wejść (najlepiej centrum Los Santos , bądź San Fierro w GTA). Miło będzie też ujrzeć drobne zagadki , pamiętniki niektórych postaci itd.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Przem723 pisze:Mod zapowiada się całkiem fajnie :) Spodobał mi się szczególnie motyw z maszyną do pisania jako zapis gry , tyrantami i pieskami. Co do fabuły to radziłbym umieścić akcje na jakimś terenie zabudowanym budynkami , barami i sklepami do których będzie można wejść (najlepiej centrum Los Santos , bądź San Fierro w GTA). Miło będzie też ujrzeć drobne zagadki , pamiętniki niektórych postaci itd.
W miastach bedzie sie od zombie roilo, co do misji w nich to pomaganie UBCS oraz ucieczki przed Nemkiem:P zagadki i pamietniki, no moze wcisnę;)
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Mod zapowiada się świetnie szczególnie spodobał mi sie komisariat,kiedy zamierzasz wydać bo jestem strasznie ciekaw. :)
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2012 przez DeeAy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

DeeAy pisze:Mod zapowiada się świetnie szczególnie spodobał mi sie komisariat,kiedy zamierzasz wydać bo jestem strasznie ciekaw. :)
Jeszcze nie wiem;) Ale wkrótce, najgorsze będzie wrzucić to w neta;p
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Jakieś nowości na temat moda? Bo już zaczynam sie obawiać że DEAD :rad3:
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

DeeAy pisze:Jakieś nowości na temat moda? Bo już zaczynam sie obawiać że DEAD :rad3:
Ta, zamieniłem już każdego mieszkańca w zombie, rozmieściłem pieski i przyjaciół ze STARS i RPD. Teraz tylko Lickery, Tyranty, Nemesis w paru miejscach, Brad.

Oraz nasz kochany tryb Mercenaries
z 6 postaciami
Postac(Kostium)

Hunk(Re:ORC)
Carlos(Re:ORC)
Nicholai(Re:ORC)
Mikhail(Remake)
Claire(Re:CVX)

co do szóstej pozostawiam wam do wyboru a powiem że możecie wybrać, z pośród tych:
-Leon (RPD)
-DeeAy(ORC)
-PartyGirl(ORC)
-Ada(Re2)
-Barry(remake)
-Brad(remake)
-Chris(CVX)
-Wesker(STARS)
-Piers(BSAA)
-Jake(EDONIA)
-Jill(STARS)
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

A ci przyjaciele z R.P.D. to Leon i Kevin czy funkcjonariusze z RE:Outbreak,aha i czy miasto ma być puste czy będą obiekty typu blokady na drogach,zniszczone pojazdy itp?.Powodzenia w pracach :rad7:
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

DeeAy pisze:A ci przyjaciele z R.P.D. to Leon i Kevin czy funkcjonariusze z RE:Outbreak,aha i czy miasto ma być puste czy będą obiekty typu blokady na drogach,zniszczone pojazdy itp?.Powodzenia w pracach :rad7:
Leon pojawi się tylko w jednej misji dodatkowej, gdzie wraz z Claire będzie uprowadzony przez Delta Team USS (Lupo,Bertha,Beltway i inni)
Kevin pojawi się też raz, w misji dodatkowej.
A przyjaciele z RPD to zwyczajni policjanci z nalepkami RPD będą.
Co do blokad to nie ma sprawy, ale zniszczone pojazdy odpadają bo bugi się pojawiają.

[ Dodano: 10 Sty 2013 06:22 ]
Od dziś info na temat moda będziecie dostawać na http://www.sylargta.blogspot.pl .
Na tę chwilę udostępniłem tylko 2 skiny Jill w dwóch kostiumach. Mam zamiar zrobić przebieralnie w grze, będzie tam można wybrać jeden z 5 kostiumów Jill Nemesis, STARS, Special z Remake, Metal i jeszcze jedna ale szukam w sieci modelu...może ktoś z was ma ten oto mod http://z6.invisionfree.com/Resident_Evi ... opic=18868, chciałem przekonwertować model tej Jill.
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”