Jill's Nightmare

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Jill's Nightmare

Post autor: Chris93 »

Czym jest Jill's Nightmare? Nieoficjalną produkcją bazującą na naszej ukochanej serii dostępną poprzez sklep Google Play na Adroida za darmo.

Akcja gry rozgrywa się po wydarzeniach z RE3, w pierwszą noc, gdy Jill zasypia trafiamy do świata jej snu, a raczej koszmaru :P. W obecnej chwili na szczególną uwagę zasługuje muzyka, która doskonale jest znana fanom serii (ost z RE3), same dźwięki inwentarza, pojękiwania zombie, odgłosu przechodzenia przez drzwi - istna magia :D. Graficznie mamy do czynienia z grą bazującą na modelach postaci z Marvel vs. Capcom 2. Gameplay opiera się na eksploracji posiadłości, zbierania przedmiotów, łączenia ich oraz walką z przeciwnikami takimi jak zombie. Dostrzegłem też zainfekowane kruki. Grę zapisujemy w danym pomieszczeniu, gdzie oprócz możliwości zapisu (na styl maszyny do pisania - sami wpisujemy nazwę save'a) mamy dostęp do sklepu (kasę dostajemy za zabijanie przeciwników). Kupujemy tam broń i amunicję (mi jej ciągle o dziwo brakuje :P) oraz środki leczące. Oczywiście zwiedzając posiadłość natrafiamy i na te "dobra" ale jest i zdecydowanie za mało, więc wydajemy kasę w sklepie na zapasy hehe. Jak na razie mi się podaba i zabija czas w trakcie oczekiwania u lekarza :P. Zainteresowanych odsyłam do linka. Gra nic nie kosztuje, a warto jej dać szansę ;).


https://play.google.com/store/apps/deta ... mare&hl=pl
Ostatnio zmieniony pn 09 sty, 2017 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Pobrałem, pograłem ale jakoś mnie ta gra nie pociągnęła. Nie twierdzę że jest zła, jak na jakiś homebrew, to całkiem nieźle ktoś to ogarnął. Owszem, gra jest darmo (nie widziałem żadnych mikropłatności) ale reklam jest tyle, że przejście przez menu (opcje itd. to jakaś masakra). Mnie odrobinę przypomina Gaidena ale w wersji widzianego z boku. Ciekaw jestem co na to Capcom :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Widać że jest nowa, 10k pobrań.
I dlatego też jeszcze istnieje.
Jak Capcom się dowie to usunie(nie musi to nawet być dosłownie Capcom).
Kto chce pograć, niech ściąga puki czas, bo będzie za późno.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na iOS chyba nie ma :(
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Na iOS chyba nie ma :(
:) Przecież to gierka napisana przez jakiegoś fana. Równie dobrze mogłem ja takie coś wrzucić. Jak bardzo chcesz się pobawić pobierz emulator Androida :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Pobrałem, później zerknę co tam wysmażyli...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”