Resident Evil 2 PC skin Elza Walker

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
Awatar użytkownika
Remi_GD
Posty: 28
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Resident Evil 2 PC skin Elza Walker

Post autor: Remi_GD »

Kochani, mam do Was ogromną prośbę. W swoich poszukiwaniach różnych skin'ów do RE2 natrafiłem na coś takiego Res2
Ponieważ, z tego co widzę, prezentowany tam skin Elzy Walker wygląda identycznie, jak oryginał, bardzo mi zależy na wrzuceniu go do swojej gry, ale w paczce, do której pobrania link znajduje się w opisie w/w video, jest wiele różnych plików (to najprawdopodobniej cały mod, ale pewności nie mam). Nie używam Windows'a, więc nie mam jak przejrzeć tych plików. Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić, który plik/które pliki w tej paczce to skin Elzy Walker i dać mi znać? Jak mówiłem, nie chcę zmieniać wszystkiego w swojej grze, a jedynie skin. Gość, który to wrzucił, niestety nie opisał, który plik za co odpowiada. Wielkie dzięki z góry za pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2017 przez Remi_GD, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Pliki odpowiadające za model Claire (w twoim wypadku Elzy) to PL01 (oryginał), PL03 (oryginał z sidepackiem), PL05 (bez kamizelki), PL07 (bez kamizelki z sidepackiem) i PL09 (dodatkowy strój). Znajdziesz je w folderze "PLD" na dysku Claire (PL1).
Awatar użytkownika
Remi_GD
Posty: 28
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Remi_GD »

TheMitu97 pisze:Pliki odpowiadające za model Claire (w twoim wypadku Elzy) to PL01 (oryginał), PL03 (oryginał z sidepackiem), PL05 (bez kamizelki), PL07 (bez kamizelki z sidepackiem) i PL09 (dodatkowy strój). Znajdziesz je w folderze "PLD" na dysku Claire (PL1).
Dzięki wielkie. :) Znalazłem i zamieniłem. Wszystko działa idealnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”