Fanowski Resident Evil - Szukam chętnych!

Nieoficjalne edycje, mody i inne dodatki
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Fanowski Resident Evil - Szukam chętnych!

Post autor: carcass87 »

Widzę, że to forum umarło, a kilku ludzi próbowało już zrobić coś na własną rękę, ale wszystko ucichło.

Pomyślałem, że może by spróbować jeszcze raz?

Ja od jakiegoś czasu uczę się Unity. Póki co ze mnie żółtodziób, ale coś tam zrobić potrafię - a stworzenie własnego Residenta byłoby dla mnie idealnym pretekstem to dalszej nauki silnika i programowania.

Po krótce - programuję w C# (język używany w Unity), znam silnik Unity tak w miarę dobrze (choć od kilku nowych wersji jestem lekko do tyłu - co z chęcią nadrobię), więc mógłbym odpowiadać za warstwę programistyczną / gameplayową / mechanikę itp.

Dodatkowo zajmuję się hobbistycznie obróbką audio - szczególnie jestem w stanie tworzyć muzykę. Jeśli chodzi o dźwięki - nie bardzo, ale może ktoś będzie potrafił :)

Przydałby się przede wszystkim ktoś ogarniający grafikę 3d - postaci, assety, animacja (włącznie z rigiem i skinowaniem - wiadomo).

Mamy na forum takich ludzi?

Oczywiście do współpracy zapraszam także mistrzów od scenariuszów, level designu itp itp :)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Fanowski Resident Evil - Szukam chętnych!

Post autor: Recoil »

carcass87 pisze: pt 08 lut, 2019 Widzę, że to forum umarło...
Takie słowa po tym jak się odrodziło, dostało nowy silnik, zarejestrowało się ładnych kilku użytkowników, a przy każdym niemal logowaniu jest kilkanaście nowych postów? Trochę słabe wyczucie czasu :pff6: :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: Fanowski Resident Evil - Szukam chętnych!

Post autor: carcass87 »

Bardziej chodziło mi o to konkretne podforum :) ostatnie posty z 2017 ;-)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Fanowski Resident Evil - Szukam chętnych!

Post autor: Recoil »

Są i takie, gdzie ostatni post jest z 2010. To nie świadczy o "umarciu" :smiech3: forum. Po prostu zainteresowanie przeniosło się w inne miejsce. Teraz akurat na RE2 (2019). Ale temat nie o tym. Moja wina że offtopuję. Pomysł zacny, może ktoś go podejmie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Unofficial Resident Evil”