RE Fan Movies by SlayerPL

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki Wszystkim za opinie. :smiech6:

Zrobiłem (tak jak dwie osoby radziły) GMV'a. Jest to mój pierwszy także pewnie będzie zawierał wiele błędów. No ale nie mnie to oceniać. :smiech7:

Link ===>>> Klik!

Czekam na opinie...
Ostatnio zmieniony pn 02 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Nie jest źle całość jest dobrze zsynchronizowana z muzyką. Tylko nie pasowały na początku te przeskoko między Adą i Clarie(i w tych momentach troche za dużo akcji jak na spokojniejszą część utworu) i U3(ale to już moja opinia). Ale potem wyszło super(od tego zwolnienia). Dobrze ci radzili że powinieneś zająć się GMV bo jak na pierwsze video jest super.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No no no ładnie naprawdę porządnie zrobiony filmik, świetny :up:
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki! :rad10: Naprawdę jest fajnie usłyszeć jak komuś się podoba, to mnie motywuje do dalszej pracy. DZIĘKI NAPRAWDĘ! :rad13:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Obejrzałem w końcu. Pierwszy Twój film to nic specjalnego, dialogi koszmarne :/

Drugi film znacznie lepszy. Brakuje mu jeszcze dużo do najlepszych produkcji tego typu, ale jeżeli to pierwszy Twój filmik tego typu to jestem pod wrażeniem.
Spodobało mi się w nim umieszczenie scen z RE:Degeneration i synchronizacja obrazu z muzyką.
Na minus zaliczam... muzykę. Requiem for a dream to jest już strasznie objechany kawałek, wykorzystany w wielu filmikach i trochę się już znudził moim zdaniem.
Ponadto wybór scen... zaburzyłeś znacznie proporcje. Z Remake widzimy tylko pościg piesków z STARS i właściwie tylko tyle, natomiast RE4 jest na każdym kroku.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki za opinię, a co do tego że RE 4 jest w głównej roli, wynikało ponieważ najwięcej materiałów mam z tej części. A co do muzyki, to wiem że oklepane ale mi ten kawałek (w duszy gra) ;D
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Widzę, że wziąłeś sobie do serca moje rady co do synchronizacji dźwięku i obrazu - mimo kilku wpadek (U3) jest pozytywnie. Jeśli bym nie wiedział, że to Twoje pierwsze GMV to dałbym 4, ale jak na pierwszy raz - dałeś radę, chłopaku ;) 5 gwiazdek i uścisk dłoni prezesa + komętka (hihih, ale jestem krejzi ^^ ) na YouTubie powinny wystarczyć za nagrodę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki , kurcze ale fajnie że się ogólnie podoba (chyba mogę tak stwierdzić? )
Czyli postanowione po tych komentarzach (dzięki Bzdursky za komenta i ocenę na YT) stwierdziłem iż GMV to moje PowołaniE. Jeszcze raz THX dla wszystkich :)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

No problemo - twórz, dziel się tym z innymi i rozwijaj się. Najważniejsze to mieć hobby i dobrze się z nim czuć ;) Aha, taka malutka rada na koniec - gdy wstawiasz coś na YouTube, to w tytule dawaj nazwę gry oraz utworu (np. Resident Evil 6 - Twoja Stara Nie Ma Kolan), zazwyczaj ludzie własnie tak szukają GMVek wartych obejrzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej , to jak bym mógł przekształcić dotychczasowy tytuł?

Edit - Zmieniłem na takie coś :

Resident Evil : 1 ReMake , 3 : Nemesis , 4 , Code Veronica , Degeneration - Musical

, jednakże nie wiem czy tytuł taki ważny?
Ostatnio zmieniony wt 03 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Musical nie dodawaj bo wszyscy łączą to z ShadowLeggym(czy jakoś tak), jeśli już to music video. No i od tytułu ważniejsze są dobrze dobrane tagi i szczęście.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Oł rajt, czyli zmieniam i dodaję na końcu music video , ok?

Edit- ShadowLeggy to dziewczyna :D
Ostatnio zmieniony wt 03 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ja bym zmienił na Resident Evil - Requiem for a Dream GMV, ale to taka drobna sugestia żula spod monopola (Necraria wie, o co chodzi ;) ). Lubisz ptaki? Wspomóż sępa na winko ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej , zmieniłem.

Teraz zaczynam się zbierać do roboty nad nowym GMV. Wiem że się ten jeszcze nie przyjął ale nie mogę się powstrzymać :P Obmyślam plan i w ogóle. Jak już coś ruszy to dam znać...
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Fajny jeśli chodzi o wykonanie, nie wiem o co chodzi z tym U3, mi się podobało, chociaż w momencie skręcania karku powinno być jakieś "bum". Od 3:50 do 4:00 powinna być jakaś akcjaa. Wolałbym inną muzykę, żeby można było władować w to więcej powera, ja chce AKCJI! ;p Fajnie wyglądały te przyciemnienia obrazu, ale efekt byłby lepszy, gdyby razem z tym wycinać chwilkę, byłaby dynamika. Bardzo dobrze, jako iż nie jesteś wyrobiony w tym fachu, masz 5!
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzisiaj coś mnie natchnęło i postanowiłem po próbować zrobienia animacji, coś w stylu Shadow Leggy. Tyle że nie musical ale film. Mam coś zrobionego (siedziałem 2 godziny) jednak nie będę wrzucał tego na YT bo sobie chyba wstydu narobię tylko, a i jeszcze jedno, mam już zrobiony nowy GMV ale narazie nie wrzucam go na YT bo pewnie znowu mi dźwięk zbanują i zastanawiam się gdzie mógłbym wrzucać filmy zamiast YT...
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Video Google albo Wrzuta ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej wrzuciłem tą animację, czekam na Wasze opinie, jeśli następną bym robił to pewnie bym się bardziej postarał , no ale zobaczymy. Jestem gotowy na Wasze (pewnie negatywne w większości) komentarze ;)
klik
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Szczerze? Bardzo, bardzo słabiutko...
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar, 2009 przez Jakem Gozdek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

hehe no właśnie tak myślałem :D Chyba dam sobie spokój z robieniem fanowskich filmików bo nie za dobrze mi to wychodzi :)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”