RE Fan Movies by SlayerPL

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hmm podoba mi się ze względów wizualnych, filtry, nałożenia obrazów itp, widać że nie jest to takie po prostu wrzucanie scenek jedna po drugiej i to się chwali :up: co do muzyki.....to nie jestem do niej przekonany, może po prostu dlatego że nie lubię tego typu muzyki? , w każdym razie jest to całkiem fajny filmik :) :up:
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej skończyłem drugi filmik, jest krótszy, około 2 minut. I inna muzyka. Zapraszam do obejrzenia i skomentowania tutaj albo na Youtube . Czekam na opinie:

http://www.youtube.com/watch?v=hn7ilWB8Nk8
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Wiesz co powiem ci tak,filmik bardzo fajnie zmontowany muzyka dobrana świetnie,jednak jedna rzecz mi nie pasowała.Jak dla mnie cały ten filmik przypominał mi bardziej trailer RE Degeneration a nie fanowską produkcje :D.Tak czy inaczej filmik podobał mi się naprawdę :).
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Cześć.

Z powodu wszechobecnego entuzjazmu (nie dziwię się) z faktu iż zbliża się 2 Zlot MWRC, postanowiłem stworzyć własną wersję Zwiastunu Tego Zlotu.


http://www.youtube.com/watch?v=hVnh2U8DTo8
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Hehe, fajny ten klip ;). Z jednej strony szkoda, że jest on w rzeczywistości kalką oryginału, z drugiej strony prezentuje się dobrze. Co prawda pojawiają się tylko TDC i Degeneration ale podobało mi się :).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Właśnie ostatnio przypadkowo natknąłem się na niego i nie miałem pojęcia kto zrobił 2 zwiastun,teraz moje domysły dobiegły końca :P.Ta wersja zwiastuna też jest fajna,końcówka z tym ujęciem mogła by być trochę dłuższa oraz moim zdaniem w tym miejscu mogłaby być przez chwilę jakaś spokojniejsza muzyka,ale to tylko takie moje widzimisię,tak jest ok ;).
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dobrałeś dobrą muzykę ale zgadzam się z opinią Deus'a, za mało tutaj było innych Res'ów, chociaż Darkside Chronicles będzie jedną z głównych atrakcji na naszym zlocie. Mimo wszystko trailer mi się podobał.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

O filmiku dowiedziałem się dopiero dziś, Panie Slayer o takich manewrach powinno się powiadomić organizatorów, w szczególności Mnie (zwiastun).

Idea mi się podoba, bo fajnie że zaangażowałeś się w to i chcesz promować w ten sposób Zlot, ale powinnieneś informować o takich rzeczach, wszak nieraz nie mam czasu wejść do każdego działu forum.

Druga sprawa, że jeżeli skontaktowałbyś się ze mną to mógłbym dodać do promocji Twój filmik, razem z poprzednim jako alternatywa wykonana przez Fana. Zarównu tu na forum jak i u naszych patronatów vide Konsolowisko.pl.

PS. Zagadaj na GG

PS2. Ok, wszystko wyjaśnione i ustalone, a wersje alternatywną dodaje do odpowiedniego działu :rad10:
Ostatnio zmieniony sob 12 gru, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Skończyłem już fan-filmik o RE : A (ten do którego szukałem muzyki).

Oto efekt, zapraszam do oglądania : http://www.youtube.com/watch?v=BPyJ-2kQkvc
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Hmm... Nice... Fajny montaż... Świetna muzyka... Naprawdę niekiedy świetnie wkomponowana w akcje... Szczególnie spodobał Mi się motyw walki Claire z Executionerem... Te zwolnienia akcji w połączeniu z takim epicką brzmiącym utworem dały fajowski efekt... Ogólnie filmik wygląda jakby Afterlife miał być zwieńczeniem filmowej serii RE... Good Job Slayer... :rate10:
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Ładnie, ładnie, choć spowolniłeś jeszcze bardziej matrixowe sceny, to jednak całość prezentuje się ciekawie... Szczególnie podoba mi się kreacja Weskera, ten aktor gra go świetnie, choć bez matrixa się obyć nie mogło niestety...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Wielkie Dzięki za wasze opinie :D
Fajnie że ten filmik nie jest Fail'em (mam nadzieję)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

No nie jest, rzekłbym nawet, że jest przynajmniej dobry, jeśli nie bardzo dobry ;) Mimo wszystkich głosów polecających ciężką muzykę do filmu pojechałeś w trochę inną stronę i... I bardzo dobrze, bo ogląda się to z prawdziwą przyjemnością ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Z okazji że w piątek jest Resident Evil : Zagłada na Polsacie, zrobiłem filmik o Alice pt.: "My name is Alice" :
http://www.youtube.com/watch?v=T-_PrLgTWW4
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Epickość pierwszych minut jak i całej reszty mnie osłupiła i sprawi że jak tylko znajdę czas dodam to do ulubionych. Tak na marginesie podasz nazwę utworu?
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

J.Krauser ten utwór to coś od "Two steps from hell" , dokładnie tytułu nie pamiętam....

A to mój nowy filmik o RE : A http://www.youtube.com/watch?v=-mn7DcFejeU do muzyki Madonny - Die another Day...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Kod: Zaznacz cały

Konto użytkownika McRobon zostało usunięte z powodu licznych roszczeń zgłoszonych przez osoby trzecie dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika. 
Oj panie Slayer, coś pan tam wykombinował :rad10: .
Chyba trzeba będzie się przerzucić na tworzenie własnych ścieżek do klipów.

Szkoda, że zablokowali - było tam kilka fajnych klipów.
Ostatnio zmieniony pt 22 paź, 2010 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No tak, niestety, przyznam szczerze że wstrząsnęła mną ta wiadomość bo wiele trudu i pracy włożyłem w to konto :(
Pozostały mi dwie opcje:
1) dosyć żałosna, ale może bym się jakoś odwołał do ich decyzji i wysłał maila czy coś że np. ktoś mi się włamał do konta, jednakże wiem iż YT ma gdzieś takie listy/maile ponieważ mają zapewne tysiące, takich spraw.

2) to założenie drugiego konta, niestety tak bardzo przywiązałem siędo tamtego nicku iż innego nie mogę sobie znaleźć bo ten mam wszędzie , nie tylko na YT (znaczy się miałem tam :( ) .
Pomyślałem, może zrobię nowe konto pod swoim imieniem i nazwiskiem? Co o tym myślicie? Czy nie jest to głupi pomysł?
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Daj samo imię. Nazwisko daruj, bo nie wiadomo na co/kogo trafisz w necie (albo ja jestem zbyt przezorny). Slayer nie mogłoby być? Swoją drogą dziwię się że jeszcze kont z innych krajów nie blokują za coś takiego.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

3 już filmik na nowym koncie : http://www.youtube.com/watch?v=_bGg2yL9KeM (trwa 42 sekundy, także więc nie zmarnuje Wam wiele życia) Njoy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”