RE Fan Movies by SlayerPL

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

RE Fan Movies by SlayerPL

Post autor: Slayer »

Cześć, no więc założyłem temacik :rad3:

Zrobiłem pierwszą część filmiku. Oto Link do filmu

Powiedzcie mi (jeżeli chociaż ktoś obejrzy albo zaglądnie do tego tematu) czy opłaca mi się robić drugą część i czy w ogóle pierwsza część to ścierwo, ok?

Do głosów postaci używałem programiku zmieniającego głos. :mg:

A i jeszcze jedno, oglądajcie w wysokiej rozdzielczości.
Ostatnio zmieniony wt 21 kwie, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

W niektórych momentach jest naprawdę dobrze zsynchronizowana muzyka (w 1:56 Ada naciska spust Grapple Guna i w tym momencie wjeżdża mocny riff - nie wiem, czy to zamierzony efekt czy przypadek, ale ten szczegół nacieszył moje serducho), ale jako całość wypada przeciętnie. Na Twoim miejscu zająłbym się tworzeniem GMV (co może Ci pójść sprawnie, biorąc pod uwagę to, że momenty z podkładem muzycznym są w tym filmiku najlepsze) i odpuścił sobie Ivony, Zośki i inne takie. Spróbuj tak: weź ten filmik, wywal z niego ścieżkę dźwiękową, a podstaw jakąś muzykę. Zobacz, co wyjdzie, podziel się tym z nami i wtedy okaże się, czy tworzenie GMV jest Twoim powołaniem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Ale GMV w sensie że co to jest GMV?
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

GMV, czyli Game Music Video - urywki z gry (filmiki, gameplaye, cokolwiek) z podłożoną muzyką jakiegoś zespołu. Tak jak istnieją AMV (anime music videos), tak obok tego są też GMV. Po prostu kleisz filmik, starasz się, żeby było jakieś synchro muzyki z tym, co widać na ekranie i... to tyle. Obadaj YouTube, znajdziesz tego całe tony ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej rozumiem , no to na pewno by było dla mnie wygodniejsze do robienia. Ale ma być w takim GMV jedna piosenka czy może być mieszanka?

Edit- Ale w ogóle ten filmik mój najnowszy lepszy od tamtego czy nie?
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

SlayerPL pisze:Ale ma być w takim GMV jedna piosenka czy może być mieszanka?
Najlepiej jest dostosować się pod jeden track - wtedy zachowujesz spójność klimatu, która w takim czymś jest niezmiernie ważna. Widz musi czuć, że jest to przemyślane, a nie na zasadzie "a, to tu se dokleje Peje siejejeje". Przy jednym tracku skupiasz się tylko i wyłącznie na nim i pod niego dostosowujesz całość, więc jest to moim zdaniem lepsze niż zlepek 30-40 sekund 10 różnych kawałków ;)
SlayerPL pisze:Edit- Ale w ogóle ten filmik mój najnowszy lepszy od tamtego czy nie?
Moim zdaniem lepszy - w YouTube'owej skali ocen masz u mnie 4 gwiazdki na zachętę ;)
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

YAY! Dzięki :)

Edit- To zabieram się do pracy. To będzie taka seria tych GMV'ów. Dzięki Bzdursky za pomysł
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Moim zdanie praca kamer jest fatalne, jeżeli chodzi o aktorów/kostiumy/charakteryzacja również jest to zrobione nie profesjonalnie. Pała siadaj.


Bardzo podał się mi scena w której Leon we śnie spada... i umiera. <cut> pomysł.

Recoil: Bluzgi (nawet te kropkowane) są łamaniem regulaminu. Na razie upomnienie.
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki hehe :) Trochę siedziałem nad obmyślaniem scenario i w ogóle. Dzięki pinek , koniec OT

Edit- Bzdursky czyli tej mini serii już nie kontynuować? Bo chciałem też zrobić drugą część i połowa by była z RE 4 i druga połowa z Re Remake.
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

A ja się pytam gdzie mój tekst :), ogólnie filmik dobry, ale ten głos leona :/. Troszeczkę przeróbki by się przydało, za gruby on jest dla mnie. Według mnie przydało by się też troszeczkę ciężych tekstów, i więcej humoru, nawet horror powinien czasami wywołać grymas uśmiechu na twarzy, takie moje zdanie.
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez RoboticFreeze, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

SlayerPL pisze:Edit- Bzdursky czyli tej mini serii już nie kontynuować? Bo chciałem też zrobić drugą część i połowa by była z RE 4 i druga połowa z Re Remake.
Tu już rób, jak Ci w duszy gra - ja żadną wyrocznią nie jestem, jedynie podpowiadałem Ci to, co ja sam bym z chęcią zobaczył z pozycji widza ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Cóż, ten i poprzedni są niebo i ziemia :D Popracuj nad swoim głosem, jest lepszy od Jacka ale włóż w niego więcej entuzjazmu i eksperymentuj z mikserem póki nie uzyskasz głosu przynajmniej pasującego do Leona ;] Daruj sobie teksty w stylu "A masz" jeśli nie będzie to "AAAAA MASZ!!!" z pełną energią albo "spieprzaj dziadu", żeby było ciut więcej humoru ;] Jakieś lepiej dobrane teksty do danych sytuacji np. zatrzymać się na chwilę przed shotgun'em i powiedzieć "Łał, kto normalny trzyma shotgana w domu? a niby tacy zacofani" albo coś w tym guście, dla rozładowania sytuacji ;] I jeszcze jedno- głos Ady, dobrze, gdyby był cieńszy niż męski, ale nie piszczący. Dałbym 3,5 ale jest tylko 3. Jak to skorygujesz, dam Ci w pełni zasłużone 5. Do roboty! ;)
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Średnio.... ale plus za apocalyptice przy akcji z Adą;)
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

hmm...co mi się podobało: jest całkiem fajna muzyka, ładnie wkomponowałeś obraz do niej, ale dialogi...emmm to już mi się zdecydowanie nie podobało, ogółem: 4 za wysiłek ale sądzę że bardziej byś się spełniał przy gmv, jak już pisał Bzdursky, aniżeli silił się na jakieś dialogi, które niestety brzmią strasznie dziwnie ( zarówno jeśli chodzi o treść jak i brzmienie głosów ) i wcale nie zachęcają do dalszego oglądania. Jednakże pomysłu nie można Tobie odmówić, ładnie. Gratuluje i czekam na dalsze Twoje prace :)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

ogólnie filmik dobry

Dzięki za opinię :) RoboticFreeze
A ja się pytam gdzie mój tekst
hehe sorry ale, no tak wyszło :rad10:
żadną wyrocznią nie jestem
no wiem wiem, tak tylko pytałem

Mam zamiar już za kilka dni wrzucić następny ;)


Edit- Dzięki wszystkim za opinie! Każda opinia i rada jest ważna , żeby wiedzieć co poprawić lub zmienić. Naprawdę Wielkie Dzięki!

Edit 2 - Już skończyłem jedno GMV (cały dzień dzisiaj na tym spędziłem :D Ale ja lubie filmiki robić to szybko zleciało :D)
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

No to gdzie jest link.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Czekamy ;]
Mam pytanie to Ty grasz? Jeśli tak to czym nagrywasz swoje gameplay'e (jeśli grasz na konsoli)? Też bym zmontował coś z Resident'a ale mam tylko na PS2.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Slayer, zmontuj może jakiś klip dedykowany konkretnej postaci z serii, dopasuj odpowiednią muzykę, momenty i zmontuj. Spróbuj. :rad12:
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Filmik o niebo lepszy od poprzedniego. Muzyka fajna. lepiej się prezentuje niż jakieś umcyk umcyk. Ale głosy postaci....tragedia. Za mało emocji i humoru w tekstach. Popraw dialogi i ich wykonanie to będzie super.

Ja na zachętę daje 2+ :P
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Głos mnie rozwala (niezależnie od wydarzeń jest taki sam - cichy, niewyraźny i monotonny), a same dialogi nie są zbyt ciekawe. Podkład muzyczny trochę się rwie czasami, mam wrażenie że słyszę momenty, w których wyłączaja się poszczególne kawałki ścieżki audio.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”