RE Fan Movies by SlayerPL

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

I dobrze zrobisz. Masz rękę do GMV ale nie do własnych animacji.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Ale mi chodziło całkowicie , nawet do GMV, bo YT już mnie denerwuje z tym banowaniem, Google Video mnie nie przekonało a Wrzuta tak samo.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Spróbuj dawać remixy tych piosenek - do tego nie powinni sie przyczepić. Jak mniemam piosenki których użyłes naruszają prawo autorksie - a remix takowego nie posiada:)

P.S Oczywiście remixy mniej znanych DJ (czy jak ich tam nazwiecie) nie umieszczone na żadnym singlu/albumie:)
Ostatnio zmieniony pn 16 mar, 2009 przez AdaM555, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Tak, piosenki które używałem naruszyły prawa autorskie. NO ale zastosuję sie do porady i zaraz po napisaniu prasówki (jeżeli dzisiaj zdąże) to zabiorę się do roboty za GMV , a tamte których nie mogliście oglądać puścimy po prostu w niepamięć... :) Dobrze że mi poradziłeś bo bym chyba zawiesił swoją 'pseudo' działalność :D
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Mam nadzieję, że to pomoże. Takie zabiegi działają przy internetowych stacjach radiowych, orginalne piosenki jeżeli masz orginalny nośnik i wykupioną jakąś licencje - remixy - hulaj dusza ile wlezie:) Przynajmniej tak mowił kumpel który się tym zajmuje;)
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No a więc tak, mam zrobiony nowy GMV ale uznałem że nie będe go wrzucał bo powtarza się kilka scen z moich poprzednich gmv'ów.

Chcę Wam dzisiaj pokazać mój już stary filmik.
Wiem że dla większości będzie on pathetic* (mam nadzieję że dobrze napisałem ;) ) ale mimo to go wrzucę :smut3:

TRAILER

FINAL

Wiem wiem, po prostu dziecinnie żałosny filmik, i wiem wiem że niepotrzebnie dodałem tytuł The REsident Of Evil (zachowałem się jak dziecko neo :pff6: ) no ale wtedy jeszcze byłem nie świadomy że to zły pomysł. A więc moja pytanie jest takie, co bym mógł poprawić? I co jest źle zrobione ?

Nie oszczędzajcie sobie begatywnej krytyki, ponieważ sam wiem że ten film na nią zasługuje




*= żałosny


Edit- To mój 200-tny post <jupi> :smiech5:

Edit2- Oczywiście mnie tam nie ma, bo trzymam kamerę.
Ostatnio zmieniony pn 06 kwie, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Nie chcę być nie miły ale powiedz Ty mi czemu służyć mają takie produkcje? Te GMV można było obejrzeć ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia po co cos takiego. Mi takie cos się w ogóle nie widzi. Ot takie moje zdanie :P

PS. Co to była za broń że miała taki odrzut? ;) Ręczna armata normalnie. Dobrze że Ci ręki nie oderwało :rad6:
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Ojojojojojoj...... Jest tragicznie xD Ekhm,
SlayerPL pisze:co bym mógł poprawić?
Yyyy... Usuń ten filmik ze wszystkich możliwych źródeł, dla pewności spal kamerę ;]
SlayerPL pisze:I co jest źle zrobione ?

Wszystko ;) Co by nie być gołosłownym, rozłożę to na czynniki pierwsze:
Aktorzy: Wiadomo, dzieci, dorosłych nie zatrudnisz, ale moglibyście przynajmniej zmienić ciuchy (zabójca w skarpetkach...) i trochę bardziej wczuć się w role.
Kamera: Ujdzie, ale scena "pościgu" mnie rozśmieszyła ;]
Fabuła: Jest takowa? ;p Bo to raczej fabuła na poziomie nie jest: Bez żadnego wstępu, wchodzi koleś bez imienia, bez powodu, do domu dziewczyny bez imienia, bez jakiejkolwiek historii, i "Pan Zabójca" nie wiadomo czemu strzela dwa razy do "Pani Ofiary", po czym odchodzi popatrzeć przez okno, Pani Ofiara wstaje [!] zabiera Panu Zabójcy pistolet, zabija go, Pan Zabójca wstaje, ganiają się po domu by na koniec się przewrócić i zakończyć film. Hehe ;]
Lokacja: Domek, pokój dziewczynki grozy nie budzą...
Tytuł: Dlaczego "The Resident of Evil"? Nie wiem dlaczego to tutaj wrzuciłeś,w końcu z Residentem za dużo wspólnego nie ma ;]

Daj mroczną lokację z zombie i ludźmi strzelającymi do nich (tylko żeby był dźwięk i błysk przy wystrzale) i wtedy spróbuj to tutaj wrzucić ok?
Nie jestem złośliwy ;]
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Co Wy gadacie? To coś ma potencjał. Dość już jest w necie tych całych gmv'ów - aż bokiem wychodzą. Chłopak ma 15 lat a stosuje techniki reżyserskie, których brakuje niekiedy nawet profesjonalnym reżyserom. Ja wiem, że brak scenariusza, absurdalny tytuł, gra aktorska leży i kwiczy (w końcu aktorzy też mają po 15 lat pewnie, więc co mają umieć grac?) ale sam sposób kręcenia jest rewelacyjny. Ujęcia między kamerami zmieniają się dynamicznie, tu obserwuje z boku, tu z oczu bohatera - dla mnie bomba. Najbardziej podobał mi się motyw właśnie ujęcia kamery z perspektywy oczu tego gościa, jak chował się za kwiatkami - piękne ;D

Powiem tak - jak w wieku 15 lat masz takie pomysły, to kieruj swym życiem tak, by wylądować na łódzkiej filmówce. Doszlifujesz się, a potem już tylko Holywood ;)

Niepokoi mnie natomiast fakt, że w takim wieku kręcisz sceny, gdzie chłopak strzela dziewczynie z giwery w twarz, i vice versa. Nie mówie, żebyś kręcił o muminkach, ale...
Ostatnio zmieniony pn 06 kwie, 2009 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Jakem Gozdek pisze:Wszystko Co by nie być gołosłownym, rozłożę to na czynniki pierwsze:
Aktorzy: Wiadomo, dzieci, dorosłych nie zatrudnisz, ale moglibyście przynajmniej zmienić ciuchy (zabójca w skarpetkach...) i trochę bardziej wczuć się w role.
Kamera: Ujdzie, ale scena "pościgu" mnie rozśmieszyła ;]
Fabuła: Jest takowa? ;p Bo to raczej fabuła na poziomie nie jest: Bez żadnego wstępu, wchodzi koleś bez imienia, bez powodu, do domu dziewczyny bez imienia, bez jakiejkolwiek historii, i "Pan Zabójca" nie wiadomo czemu strzela dwa razy do "Pani Ofiary", po czym odchodzi popatrzeć przez okno, Pani Ofiara wstaje [!] zabiera Panu Zabójcy pistolet, zabija go, Pan Zabójca wstaje, ganiają się po domu by na koniec się przewrócić i zakończyć film. Hehe ;]
Lokacja: Domek, pokój dziewczynki grozy nie budzą...
Dzięki za opinię, powiem szczerze że się uśmiałem, Ten pseudo filmik był zrobiony dlatego że mnie i mojej kuzynce i kuzynowi nudziło się , bo starsi byli na 40-stce a my poszliśmy do domu bo było drętwo. A w domu nagraliśmy filmik. Nagrywaliśmy go o godzinie 3 rano :D:D Nie miałem nawet zamiaru go wrzucać, ale wrzuciłem ;)


A i dzięki Recoil za odziwo pozytywną opinię, takie coś motywuje do dalszej pracy , myślałem żę będa same negatywne.
Recoil pisze:Powiem tak - jak w wieku 15 lat masz takie pomysły, to kieruj swym życiem tak, by wylądować na łódzkiej filmówce. Doszlifujesz się, a potem już tylko Holywood
No właśnie chciałbym żeby mi się tak życie potoczyło :)


A co do następnego zlotu, wiem żę daaaaaaalleekko do niego ale fajnie by było jakbyśmy (mam nadzieję że na nim będe, zależy od miejscówki) nagrali właśnie jakś filmik, nawet jakiś dłuższy, o klimacie horroru...
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Niepokoi mnie natomiast fakt, że w takim wieku kręcisz sceny, gdzie chłopak strzela dziewczynie z giwery w twarz, i vice versa. Nie mówie, żebyś kręcił o muminkach, ale...
I gra w RE - grę dozwoloną od lat 18 :P

Tak jak Recoil i Gozdek (co mi się z tym Bodkiem ubzdurało - nie wiem :( ) - reżyseria wyśmienita jak na amatorską produkcję, motnaż bardzo dobry, ale strona merytoryczna leży i kwiczy. Przyjedź z kamerą, to Ci zrobię taki szoł z zombiakami, że Romerowi gały z powiek wyjdą ;)
Ostatnio zmieniony pn 06 kwie, 2009 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Recoil pisze:Niepokoi mnie natomiast fakt, że w takim wieku kręcisz sceny, gdzie chłopak strzela dziewczynie z giwery w twarz, i vice versa. Nie mówie, żebyś kręcił o muminkach, ale...
ale... brakuje rozbryzgu krwi :smiech3: Daj spokój Recoil, ja rozumiem taką gadkę do 12-latka, ale 15 to już nie dziecko. Chociaż drastyczność i znieczulica na takie akty to temat-ocean, nie zgłębiajmy się w niego.
Ekhm, a więc tutaj jest moje pytanie: Co z tym panem zrobić? Jeśli mówisz, że ma potencjał (może potrafisz to dostrzec, więc zaufajmy temu), to podrzućmy chłopakowi jakiś scenariusz, może program do edytowania filmu, niechaj się rozwinie. Tylko taka rada dla Ciebie Slayer- zaangażuj inne osoby, może masz ciut starszych kolegów, no a jak nie, to wyciśnij z tych aktorzyn ile się da ;p No i najważniejsze- niech to będzie o RESIDENT EVIL :rad12:

Edit:
Bzdursky pisze:I gra w RE - grę dozwoloną od lat 18 :P
O ;p
Ostatnio zmieniony pn 06 kwie, 2009 przez Jakem Gozdek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Filmik nie za wysokich lotów, ale jak wynika z tłumaczenia "reżysera", spontaniczny i to sporo tłumaczy ;)
Na przykład to:
Jakem Gozdek pisze:moglibyście przynajmniej zmienić ciuchy
Ja wiem, że aktorki w filmach grozy powinny (nie powinny? :P ) nosić czerwoną kieckę Ady i wysokie obcasy, a faceci mieć mundur komandosa, ale nie przesadzajmy...

Fabuła tego filmiku była tragiczna. Tak naprawdę tu nie było żadnej fabuły :/ Postrzelali do siebie nie wiedzieć dlaczego i koniec.
Jak na dzieci gra nie była taka zła. Praca kamery dobra, podobały mi się upadki ofiar po strzałach w zwolnionym tempie. Dźwięk do bani.

No i faktycznie to nie było o Resident Evil. Takie filmy to raczej do działu Hobby...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Hmmm
Najpierw zabrałem się za trailer- i muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych trailerów jaki widziałem. Oglądając go nie miałem wrażenia, że widziałem wszystko co najlepsze w filmie. Trzymał mnie w napięciu, ktoś się skrada (szedł prawie jak zombie), ktoś leży/śpi no i potem ktoś kogoś zabija. Byłem przygotowany na przedni filmik amatorski.

Sam film rozczarował mnie totalnie. Więcej nie napisze.

Możesz mi powiedzieć, czemu jak ktoś do kogoś strzela, to ten ktoś potem wstaje? I czemu oni na końcu się tam obalają? Jakiś nowy wirus :zmiesz9: K-virus :rad12:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Moj temat troche ucichl, ale mam powod aby cos tu napisac, mianowicie wypowiedz:
Jedu Alomar pisze: Shevą jest gorzej, no chyba że weźmiemy pod uwagę strój szamanki który pomimo tego że jest strasznie sexy

Zmotywowala mnie do zrobienia filmiku o Shev'ie Alomar. Zapraszam do obejrzenia, fajnie by bylo jakby mi ktos napisal czy mu sie podobalo czy nie.

Tytul: Sexy Sheva Alomar Game Music Video

Link: http://www.youtube.com/watch?v=1dFxHCimO0w

PS- Mam nowy kanal na YT , takze niech nazwa Was nie zmyli.

Ps- Jesli YT przyczepi sie o prawa autorskie to wrzuce na wrzute



[ Dodano: 21 Lip 2009 18:34 ] Cytat:
Ja pisze:fajnie by bylo jakby mi ktos napisal czy mu sie podobalo czy nie


Najwyrazniej nikomu sie nie podobalo , no dobra, moze nastepnym razem
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hmm co mogę powiedzieć....klasyczna muzyka :D no i...Miss Sheeva, what a lovely outfit you are wearin' :rad5: , tak poza tym hmm trochę trudno mi się wypowiedzieć, gdyż zawsze z trudnością przychodzi mi ocena mix'ów z gier :/ ale nie jest najgorzej, spoko, działaj dalej, ale staraj się nie ograniczać do samych cut-scenek, rozumiem że specyfika muzyki nie dawała większego pola do popisu, ale wiesz jak to jest, jakieś urozmaicenie ;)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dobra, a więc wyprodukowałem kolejny filmik. Tym razem sklejony i zmontowany w Sony Vegas'ie i mam nadzieję że nie tak nudny jak poprzednie. Jest to moje pierwsze użycie tego programu (miałem go kiedyś ale przerzuciłem się na WMM) ale teraz już koniec z WMM.
Filmik jest o RE : D

http://www.youtube.com/watch?v=JXmGj27oDhY

Przypominam poraz drugi, McRobon to moje nowe konto.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Nie wiem, jak to się ma do warstwy muzycznej*, ale montaż jest spoko ;)



*hint: znów pucy pucy, przez co wyciszyłem głośniki - nie mogę zdzierżyć tej muzyki :rad5:
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki że montaż jest spoko :D A co do muzyki, to mam chęć zrobić ponownie GMV do Requiem for a Dream, bo teraz mam lepsze możliwości i można to wykorzystać :D Dzięki Bzdursky za opinię :D
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ty lepiej weź na warsztat "Master of Puppets" Metallici, do tego kawałka można by (przy odrobinie cierpliwości, pomyślunku i umiejętności) zrobić naprawdę kawał dynamicznego filmiku.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”