Kolekcjoner...

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Kolekcjoner...

Post autor: Diadem »

Aż trudno uwierzyć, że można zebrać tyle materiałów o Resident Evil/Biohazard :szok4:
5000 dolarów??!! Jeżeli to nie jest żart to koleś naprawdę musi być zakręcony :rad6:
http://assemblergames.com/forums/showthread.php?t=6753
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Opadła... mi... szczena... Też tak chcę mieć :( Koleś ma szacun, na moim łączu 512kb te zdjęcia ładują się już 5 minutę...
Obrazek
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Oglądając to wszystko zastanawiałem się kto przegiął bardziej pałę, Capcom wydając to wszystko, czy ten koleś kupując to wszystko.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

Po co mu to wszystko żeby się chwalić że jest największym fanem residenta czy co dla mnie ten gościu oszalał pewnie nawet nie Przeczytał tego wszystkiego

PS:
Skąd ma niby Bete Residenta 2
Ostatnio zmieniony sob 21 mar, 2009 przez Czarek199410, łącznie zmieniany 4 razy.
Gotta Whole lot of love
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Poprostu nie mam słów na to

Nie wiedziałem że Capcom wydał aż tyle rzeczy związanych z serią RE :megaeek:


PS: Co do RE4 Special Edition na GCN (ten w różowym pudełku) to niedawno widziałem go na Ebayu, jego cena wynosiła 150$ !!
Ostatnio zmieniony sob 21 mar, 2009 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 1 raz.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Na 9 stronie bodajże...
http://img213.imageshack.us/img213/7853/snb11775aa4.jpg
Pięknie rozłożone xD
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

freakin' crazy.......cała masa tego stuff'u z RE, czuję się tym trochę przytłoczony xD
skąd ci fani znajdują tyle rzeczy....? swoją drogą niezła kolekcja konsol, ile tam jest gamecube'ów i padów kolekcjonerskich od RE4......urrrr crazy

A co do kolekcji na początku tematu - ludzie to wcale nie jest kolekcja. To jakieś muzeum jest :smiech2:
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Po co mu to wszystko żeby się chwalić że jest największym fanem residenta czy co dla mnie ten gościu oszalał pewnie nawet nie Przeczytał tego wszystkiego
A skąd ta pewność? Gdybyś miał taką kolekcję to byś pewnie wrzucał zdjęcia szybciej niż ten gość. Ma to się pochwalił, no jego sprawa. Jeden zbiera znaczki, a on obrał sobie za cel serię RE.
Obrazek
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Bzdursky pisze:
Po co mu to wszystko żeby się chwalić że jest największym fanem residenta czy co dla mnie ten gościu oszalał pewnie nawet nie Przeczytał tego wszystkiego
A skąd ta pewność? Gdybyś miał taką kolekcję to byś pewnie wrzucał zdjęcia szybciej niż ten gość. Ma to się pochwalił, no jego sprawa. Jeden zbiera znaczki, a on obrał sobie za cel serię RE.
Mhm, poza tym, nie zakupił tego wszystkiego w jeden dzień ^^
Miał sporo czasu żeby nie raz przejrzeć te wszystkie cuda :D
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez FurryPiter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ile ja bym dał za taką kolekcję. :rad12: Podziw.
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Jeszcze nie wierze że ma 2 GCNy ciemnozielone !!

Teraz to normalnie padlem......
Ostatnio zmieniony ndz 22 mar, 2009 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Po co mu to wszystko żeby się chwalić że jest największym fanem residenta czy co dla mnie ten gościu oszalał pewnie nawet nie Przeczytał tego wszystkiego
Prawdziwy fan którego TO kręci nie żałuje kasy na rożne różniste pierdółki z serii którą bardzo lubi.
nemesisdestro pisze:skąd ci fani znajdują tyle rzeczy....?
Magia stary, magia :P
NEMESIS US pisze:Ile ja bym dał za taką kolekcję.
Nic nie stoi Ci na przeszkodzie aby zrobić swoją własną kolekcję ;)


Widziałem też taką mocno mniejszą kolekcję click click która zrobiła na mnie wrażenia, ta podana przez Diadema mnie zabiła :D Ja sam powolutku zbieram wszystko co się da mające związek z serią. Może kiedyś dam tu swoje zdjęcia ;)
Bzdursky pisze: te zdjęcia ładują się już 5 minutę...
które będą Ci się ładowały 15 minut :P :D
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Czarek199410 pisze:PS:
Skąd ma niby Bete Residenta 2
Nie należy mylić Resident Evil 2 beta 2 z Resident Evil 1,5.
To drugie jest niedostępne choć były już sygnały, że coś tam mogło "wyciec" z Capcomu. Jeżeli chodzi o Resident Evil 2 beta 2 to nie znam historii jak dostała się w ręce fanów, w każdym razie jest dostępna ;)
nemesisdestro pisze:ludzie to wcale nie jest kolekcja. To jakieś muzeum jest :smiech2:
To prawda. Mógłby normalnie wycieczki oprowadzać ;) Mnie najbardziej ciekawią te wszystkie książki i przewodniki. Przynajmniej połowa jest pewnie po japońsku niestety :(
Japońskiego nie znam, więc by się nie przydały, ale pooglądałbym przynajmniej :)
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Diadem pisze:Japońskiego nie znam, więc by się nie przydały, ale pooglądałbym przynajmniej :)
No problemo, mamy tutaj jednego takiego...
http://www.mwrc.pl/forum/profile.php?mo ... file&u=521
:okulary3:
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

Szkoda że w polsce nie mozna dostać niczego praktycznie z wydan kolekcjonerskich..... "Jak ja kocham nasza Polske" :P
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

bodek pisze: Nic nie stoi Ci na przeszkodzie aby zrobić swoją własną kolekcję ;)
Mam co nieco z serii, oprócz RE UC i Code Veronica Gun Survivor 2, ale pomyśl, gdyby można było mieć te wszystkie edycje kolekcjonerskie, w Polsce to nawet nie przejdzie, wszystko trzeba by było kupywać na eBay'u, a niektórzy sporo za takie coś wołają. Doliczając do tego spory koszt przesyłki np. z USA.
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Ten koleś przegrał życie. Czym innym jest bycie fanem i granie w Residenty, a nawet kolekcjonowanie takich dupereli, ale czym innym jest obłęd na punkcie serii, i maniakalne poszukiwanie wszystkiego z nią związanego. Ciekawe co on teraz będzie robił.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Zmieni się w Lickera ; )
sądzę że mógłby to spieniężyć ale raczej ma to dla niego ogromną wartość emocjonalną o kolekcjonerskiej już nie wspominając : )
Ale czasami miło jest mieć coś takiego związanego z czymś co lubisz. No ale to to jest na prawdę, dobry przypadek.
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ten koleś przegrał życie. Czym innym jest bycie fanem i granie w Residenty, a nawet kolekcjonowanie takich dupereli, ale czym innym jest obłęd na punkcie serii, i maniakalne poszukiwanie wszystkiego z nią związanego. Ciekawe co on teraz będzie robił.
Kasę na to skądś musi mieć, si? Zgaduję, że ma pracę albo dzianą rodzinę. W tym pierwszym wypadku ma co robić w życiu, w tym drugim nie musi się tym przejmować :P
Obrazek
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Dot50Cal z forum the-horror.com/forum także ma pokaźną kolekcję :rad12:
http://www.the-horror.com/forums/attach ... 1187899920


Edit: Ale gafa. Przecież to ten sam gościu :smiech2: Ale chociaż zdjęcie inne ;)
Jego kolekcja była także publikowana w jakiejś gazecie
http://www.the-horror.com/forums/attach ... 1187899960

Zobaczcie na to --> http://s3.zapodaj.net/79413447.jpg.html
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”