Kolekcjoner...

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Deus Ex pisze:Hmm, ciekawe czy właściciel tej kolekcji, na którą składają się egzemplarze wyłącznie jednej gry sprawi sobie odświeżoną wersję RE4, zapewne tak ;):
Cóż, rozumiem tego fana bo sama jestem zakochana w RE4 ale moja kolekcja liczy tylko 6 egzemplarzy. Jeżeli skuszę się na wersję HD to będę miała siedem :rad12:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Czy ktoś z was planuje zakup Resident Evil Revival Collection Box? Jutro wstępnie będę wiedział, czy uda mi się ją sprowadzić z Japonii. Zestaw jest naprawdę konkretny, tylko ta blokada regionalna na RE1, RE2 i RE3... No cóż, trzeba będzie jeszcze poszperać w sieci za dodatkowymi informacjami.
Ostatnio zmieniony czw 01 wrz, 2011 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja planowałem sprowadzać ale po głębszym i dłuższym przemyśleniu to oprócz świetnie zaprojektowanego pudełka i płytek to ten zestaw nic mi nie oferuje czego nie mam (nawet w wersjach kolekcjonerskich) :pff2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

Szkoda ze nie wydają tego w US/EU tak to na pewno bym kupił... co do wersji elektronicznej to szkoda gadać o wiele bardziej wole mieć pudełko ;].
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Avalar Raziel pisze:co do wersji elektronicznej to szkoda gadać o wiele bardziej wole mieć pudełko ;].
Zawsze lepiej mieć pudełko z płytką i to jeszcze w wydaniu kolekcjonerskim. Tylko że Capcom zapomniał, że seria ma fanów na całym świecie.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Oto kolejny niezły kolekcjoner. Jak widać lubi bardziej zabawki niżeli płyty etc. ;)

http://www.shezis-collection.com/Reside ... 20Evil.htm
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Niektóre Zippo to marzenie (ja mam tylko dwie a koleś mnóstwo). Złote Lugery to bajer na ścianę ale i tak air soft bym skolekcjonował. Niech gościu sklepik otworzy bo zapalarek np. ma od groma.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

WESKER-DL pisze:Niektóre Zippo to marzenie (ja mam tylko dwie a koleś mnóstwo). Złote Lugery to bajer na ścianę ale i tak air soft bym skolekcjonował. Niech gościu sklepik otworzy bo zapalarek np. ma od groma.
Jak widać, takie gadżety są dostępne wyłącznie w KKW.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

B@rt pisze:Jak widać, takie gadżety są dostępne wyłącznie w KKW.
KKW to teren Biohazardu więc nie dziwmy się, że najlepsze zabawki wydawane są właśnie tam :(

Owy, przedstawiany przeze mnie kolekcjoner pochodzi z Szwajcarii. Udowodnił więc tym samym, że można zdobyć wszelakie zabawki ze świata RE jeśli się chce. Ciekawe tylko jaką cene za to zapłacił :/
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

bodek pisze:Ciekawe tylko jaką cene za to zapłacił :/
Sądzę, że cena nie była niska i pewnie przygniotła by każdego fana serii w naszym kraju. Jednak z drugiej strony, to kolekcja też ma swoją wartość.
Ostatnio zmieniony śr 07 wrz, 2011 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ale tu chodzi, bardziej o wynajdywaniu prywatnych kolekcji fanów niż wstawianie linków do aukcji. ;D

A co do wszystkich kolekcji tutaj zebranych, to należy się podziw. Zebrać tyle rzeczy z jednej serii gier. Sam bym chętnie kilka Zippo skolekcjonował.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

Przynajmniej patrząc na te aukcje można sobie uzmysłowić ile pojedyncza Zippo może teraz kosztować ,a uzbierać kolekcje to naprawdę coś :) jedynie zostaje pozazdrościć.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Avalar Raziel pisze:Przynajmniej patrząc na te aukcje można sobie uzmysłowić ile pojedyncza Zippo może teraz kosztować, a uzbierać kolekcje to naprawdę coś :) jedynie zostaje pozazdrościć.
Albo, można samemu zrobić sobie taką Zippo. Może nie będzie tak super wypaśna jak oryginalna, ale trochę samozaparcia i można zaprojektować majstersztyk za dziesięciokrotnie niższą cenę. Laik nie odróżni oryginału od samodzielnej roboty, ba śmiem twierdzić, że nawet na niektórych z tych aukcji mogą trafić się podróbki...

Kiedyś opracowałem taki obrazek z motywem Made in Heaven na grawer. Jednak chciałem go maksymalnie dopieścić i z braku czasu projekt porzuciłem. Może kiedyś się do tego wróci ;)
Mnie taka zapalniczka cieszyłaby nie mniej niż oryginalna i zamiast trzymać ją w pudełku na półce mógłbym codziennie z niej korzystać, nosząc przy sobie :rad9:
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Diadem pisze:Kiedyś opracowałem taki obrazek z motywem Made in Heaven na grawer. Jednak chciałem go maksymalnie dopieścić i z braku czasu projekt porzuciłem. Może kiedyś się do tego wróci ;)
Mnie taka zapalniczka cieszyłaby nie mniej niż oryginalna i zamiast trzymać ją w pudełku na półce mógłbym codziennie z niej korzystać, nosząc przy sobie :rad9:
Czasem można na konwencie trafić taką zapalniczkę z logiem UMB lub S.T.A.R.S. Ja swoją kupiłem za 45 zł na Asuconie XII w Katowicach. Tak więc, zapalniczka ma 5 lat i nadal się trzyma i daje ognia. ^^
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

http://www.residentevilcollectors.com/pg/photos/world/

Zdjęcia kolekcji kilku osób ;) Całkiem przyjemne dla oka.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Taka świeża kolekcja z RE, wygląda znakomicie.

---

Przyszło w ubiegły czwartek, po całym miesiącu oczekiwań. ^^

http://img854.imageshack.us/img854/9817/46292451.jpg
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Kolekcjoner...

Post autor: Arc »

Może nie są pokazane kolekcje ale gadżety i różne wydania z kolekcji jednego gościa z yt.

https://www.youtube.com/watch?v=b3tqFsGEQQk

Pierwszy gadżecik przyjemny ale bardziej bym z tego co pokazał nam autor filmiku wolał japońskie wydanie RE na Sege Saturn :)
Z moich informacji i spisanych danych sprzedaży poszczególnych części wynika, że sprzedało się zaledwie 170 tyś. egzemplarzy wersji na Saturna. Więc śmiało można zaliczyć Saturnowe Residenty do białych kruków.

Tam na końcu filmiku widać, że leży kartridż do NESa. Myślałem, że pochwali się wydaniem "Sweet Home" na NESa :)



https://www.youtube.com/watch?v=vHJl80iHihg

Residentowy padzik do Xbox One.
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Kolekcjoner...

Post autor: WESKER-DL »

Ja poluje na nowe vinyle choć na razie wersje deluxe nie można zapreorderować :/
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Kolekcjoner...

Post autor: Arc »

^ Można wiedzieć jakie vinyle? Chodzi o muzykę z Residenta? Nie mam kompletnie pojęcia o co Ci chodziło teraz :) Czy ogólnie zbierasz winyle? Jak tak to mam jeden z czasów młodości zespołu Black Metalowego Marduk. Prezent od dziewczyny. Wspaniały art z przodu płyty autorstwa Timo Ketola - fińskiego grafika muzycznego. Vinyl oprawiłem w antyramie na tle czarnego brystolu i powiesiłem na ścianie, w takiej kompozycji prezentował się znakomicie - już nie chodzi o muzykę ale ten cover art na vinylu.
Tak wygląda: https://www.discogs.com/release/574256- ... gel/images
Front płyty prezentuje się klimatycznie nie ma co :)
Niestety antyrama spadła i się potłukła i teraz płyta sobie dumnie stoi na półce ;)

Teraz wolę dużo lżejsze klimaty i muzykę pop z lat 80' oraz klasycznego rocka 60'-80' oraz muzy instrumentalnej itp. (polecam Vangelis, zwłaszcza album "Voices" i piąty utwór "Ask the Mountains" ale niestety nie mam kiedy słuchać, nawet mi się nie chce, przeważnie słucham przy okazji jak coś, gdzieś leci. Sam rzadko wrzucę CD do odtwarzacza.

Ostatnio mi siedzi w głowie motyw z RE: Revelations, części pierwszej. Niby nieskomplikowany, a oddaje ten "serialowy klimat" tych dwóch gier Revelations. Nie ukrywam, że zagrałbym w jeszcze jedną (hehe conajmniej) odsłonę ale już bez towarzyszącej postaci i serialowej koncepcji.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”