Odgadujemy to co nie odgadnięte!

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Odgadujemy to co nie odgadnięte!

Post autor: Diadem »

Może na początek słówko wstępu...

Temat ten jest pierwszym moim tematem założonym na forum MWRC:RE HQ. Jego celem było rozśmieszyć czytelnika, pokazując fana serii Resident Evil w krzywym zwierciadle taniego telewizyjnego show. Niestety osobie, użytkownikowi tego forum do dziś, którego dotyczyło to moje "opowiadanko" ;) nie spodobało się niestety, zostało ostro ocenzurowane, a potem usunięte przez MiGoo na moją własną prośbę, gdyż po cenzurze wyglądało na "okaleczone" :/
Dziś robiąc porządki na komputerze odnalazłem je w wersji oryginalnej, ale aby nie powtarzać historii wrzucam je ponownie w wersji deczko zmienionej :D

No to jedziemy...


Witamy w programie... "Odgadujemy to co nieodgadnięte". Przed państwem prowadzący program Diadem.
Przywitajcie go oklaskami [brawa]

Dziękuję, dziękuję... Witam państwa serdecznie. Dziś znowu wspólnie razem odgadniemy to co nieodgadnięte.
Czekam na państwa telefony z trudnym pytaniami...

[drrrinnnn] Oho mamy już pierwszy telefon. Halllllo, proszę nam się przedstawić.

[you] z [xxxxx xxxx]

Witamy pana [you] i prosimy o pytanie...

Po pierwsze chciałbym pozdrowić moją mamę, mojego tatę, wujka, dziadka itd. itp. A teraz pytanie.
Chciałbym się dowiedzieć "Jaki rozmiar stanika nosi Claire?"

Ho ho jakie odważne pytanie, panie [you]. No, no głodnemu chleb na myśli ;) Może nam pan zdradzić swój wiek?

Mam XX lat

Dobrze, więc z pełnoletnością nie ma problemu :) Ciekawe tylko co na to pana dziewczyna, ha ha, którą z tego miejsca gorąco pozdrawiamy [brawa] :)
A wracając do tematu, niewątpliwie pytanie jest trudne, idealne do naszego programu. A może nam pan zdradzić skąd pomysł i dlaczego Claire?

Pytam, ponieważ gram w Resident Evil od trzeciego roku życia, w wieku pięciu lat byłem
mistrzem podwórka, w wieku sześciu lat powiatu i jeszcze znam osobiście twórców gry i jeszcze...

No może już wystarczy tych szczegółów z pana niesamowitego życia [you] :) Proszę tylko powiedzieć dlaczego Claire?

Claire... Claire dlatego, że jest taka łaaaaaaadna... i taka, taka, niedostęęęępna...

Tak, tak znamy te szczegóły z życia panny Claire. Niejaki Leon S. Kennedy i Steve Burnsaid'e próbowali ją swego czasu "oswoić" ha ha, ale ich próby spełzły na niczym ;)
Claire jest twarda jak skała. Kiedyś miała nawet propozycję pozowania do "Plejboja" wydawanego przez korporacje Umbrella, firmę, która jest również sponsorem naszego programu [brawa], ale również odmówiła :(

Teraz mała przerwa na reklamę dla naszego sponsora...
[delikatny kobiecy głosik]To my, twoja korporacja Umbrella :) Jesteśmy zawsze przy Tobie, by rozwiązywać twoje problemy życia codziennego.
Poszukujemy obecnie obiektów doświadczalnych... eeee to znaczy nowych pracowników naukowych do naszej nowo otwartej fabryki szczoteczek do zębów w Polsce.
Zapewniamy wysokie zarobki i pracę w przyjaznym otoczeniu :) Chętnych prosimy o telefon pod numer: sześć, sześć, sześć. :)
Pamiętaj, nasza korporacja rozwiązuje wszelkie problemy. Z nami nigdy nie zginiesz :)

Dziękujemy za reklamę [brawa]. Mam tu jeszcze coś bardzo ważnego do przekazania. Jest to oświadczenie pana Ozwella E. Spencera prezesa korporacji Umbrella, które teraz odczytam.
"Jako prezes korporacji Umbrella, chciałbym stanowczo zdementować plotki, jakie pojawiły się po incydencie w mieście Raccoon City. Wszelkie oskarżenia, w szczególności
niejakiej Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda jakoby nasza korporacja prowadziła eksperymenty na ludziach są absolutnie bezpodstawne!! I podkreślam z całą stanowczością, że korporacja Umbrella w swoich fabrykach nie prowadzi nawet eksperymentów na zwierzętach, a co dopiero na ludziach!

W naszych zakładach w Raccoon produkowane były tylko prezerwatywy i proszek do prania, czyli produkty całkowicie nieszkodliwe. Nie wiem jak ktoś mógł pomyśleć, aby przy produkcji prezerwatyw robić eksperymenty na ludziach...
Co się zaś tyczy wybuchu w Raccoon i zniszczenia tego miasta, było to spowodowane sabotażem w tamtejszej elektrowni jądrowej i nie jest wykluczone, że to właśnie Jill Valentine i Chris Redfield są sprawcami tej awarii i tragicznej masakry!! W tej chwili obie osoby są przez nas poszukiwane... to znaczy policja ich poszukuje. Ja ze swej strony mogę państwa zapewnić, że moja korporacja dołoży wszelkich starań, aby teren po zniszczonym Raccoon został właściwie zabezpieczony."

Tak, proszę państwa, wszyscy znamy tragiczną historię Raccoon City, ale cóż życie toczy się dalej, ha ha :D Raccoon już nie ma, za to jest nasz program do którego teraz wracamy.
Przypomnijmy, że [you] zapytał o rozmiar stanika panny Claire Redfield. Jak już wspominałem Claire odmówiła nawet pozowania do "Plajboja", a oficjalnym powód brzmiał, cytuję:
"Nie chcę, aby moja adoptowana córka Sherry, oglądała swoją matkę z gołą pupą" :)

A ja myślę, po prostu, że za mało chcieli jej zapłacić, w końcu w dzisiejszych czasach wszystko można kupić, to tylko kwestia ceny, ha ha :)

Dobrze, więc przystępujemy do rozwiązania zagadki.
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że rozmiar stanika składa się jak gdyby z dwóch części. Wiedział pan o tym panie [you]?

Nie, nie wiedziałem, ja jestem bardzo nieśmiały i jeszcze nie kupowałem bielizny mojej dziewczynie...

Ho ho, nie ma się czego wstydzić, w końcu czy to stanik, czy skarpetki i to ciuch i to ciuch, hahaha :)

Więc przybliżę trochę zasady rozmiaru staników...
Pierwsza część składa się z litery, która oznacza tzw. wielkość miseczki, czyli obwód mierzony na biuście. Mamy tutaj następujące opcje:

A - A może coś z tego jeszcze kiedyś będzie...
B - Bardzo mało wiadać
C - Coś już jest
D - Dużo większe
E - Ekstremalnie wielkie
F - Fantastischen!!!

Oraz z liczby która oznacza obwód, i tu uwaga, tym razem pod biustem!!!

No skoro już znamy zasady teraz czas na jakieś konkretne przeanalizowanie fotek panny Claire

http://www.animexpansion.com/Art/Revolv ... volver.jpg

Ooo, przepraszam, zaszła chyba jakaś pomyłka. To oczywiście nie było zdjęcie panny Redfield tylko "twórczość" jakiejś jej rywalki, ha zapewne Ady Wong z którą Claire stale rywalizuje o miano najpiękniejszej w Resident Evil

http://static.flickr.com/59/191490148_a07eb0c794_o.jpg

Nie, no znowu awaria. Potrzebujemy fotki z widokiem z przodu!!

http://www.residenteviluncut.com/newclaire.jpg

To jest za mała fotka i mało szczegółowa!!

http://www.joblo.com/newsimages1/ali-larter2.jpg
http://www.zonaheroes.com/photos/400/467/001_small.jpg

Ooooo to właśnie chodziło :) Patrząc na te fotki, możemy się podjąć oceny biustu panny Claire.

Zaczynamy od literki. No opcja A i B zdecydowanie odpada, opcje E i F mimo wszystko również odpadają. Pozostaje C i D.
Wybór jest trudny. Zadecydują o tym nasi widzowie na widowni oddając głosy za pomocą naszego systemu. Jeżeli myślicie, że C prosimy o wciśnięcie przycisku oznaczonego jako "D", a jeżeli myślicie, że D wciśnijcie na swoich panelach przycisk "C". No skoro wszystko jest jasne, przystępujemy do głosowania.

[Chwila napięcia]

Tak, proszę państwa mamy już wynik. Zwyciężyła opcja C! czyli Coś już widać [brawa] :)
No połowa zagadki za nami.

Teraz druga część składająca się z liczby. Znamy z bardzo dobrze poinformowanego źródła, (którego zdradzić nie mogę :)) obwód pasa panny Claire. Wynosi on 60 cm, czyli ideał [prowadzący program się rozmarzył] Znając miseczkę oraz obwód pasa można oszacować obwód pod biustem wykorzystując słynną tabelę rozmiarów staników:

http://europejscy.dione.cc/tabela.htm
{link wygasł, nie udało mi się go odświeżyć :(( - przyp. aut.}

Po krótkiej analizie można stwierdzić że idealnie pasował będzie rozmiar 70. Tak więc ostateczny wynik to...... 70 C!

No i jak panie [you] zaspokoił pan swoją ciekawość?

Tak, aż się wzruszyłem, myślałem że nigdy się tego nie dowiem... [prawie płacze]

Proszę się nie wzruszać za bardzo, wzruszy się pan dopiero wtedy, gdy trzeba będzie zapłacić rachunek za telefon do naszego programu, hahaha ;)

A ja już państwu dziękuję i zapraszam na kolejny program z cyklu "ODGADUJEMY TO CO NIEODGADNIĘTE"

Do zobaczenia!!! [brawa]
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ha ha ha, dobre :D no ja też się rozmarzyłem.... :P w każdym razie pomysł naprawdę fajny, szkoda że za pierwszym razem nie chwycił bo w gruncie rzeczy można się naprawdę nieźle uśmiać :D
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Wszystko powiem żonie!
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Świetna parodia, która dobrze oddaje jak tandetne i głupkowate są dzisiejsze teleturnieje, tok-szoły itd.
Diadem pisze:Temat ten jest pierwszym moim tematem założonym na forum MWRC:RE HQ. Jego celem było rozśmieszyć czytelnika, pokazując fana serii Resident Evil w krzywym zwierciadle taniego telewizyjnego show. Niestety osobie, użytkownikowi tego forum do dziś, którego dotyczyło to moje "opowiadanko" ;) nie spodobało się niestety, zostało ostro ocenzurowane, a potem usunięte przez MiGoo na moją własną prośbę, gdyż po cenzurze wyglądało na "okaleczone" :/
Dziś robiąc porządki na komputerze odnalazłem je w wersji oryginalnej, ale aby nie powtarzać historii wrzucam je ponownie w wersji deczko zmienionej :D
Ciekawe kim była tamta osoba - ja nie widzę tu nic, co mogłoby kogokolwiek obrazić. Przynajmniej kogoś kto zna pojęcie satyry...

PS Zawsze chciałem być bohaterem jakiegoś opowiadania :okulary3: :smiech1:

A ciekawość zaspokojona, jak najbardziej, chyba nawet mogę z forum odejść [w tym miejscu ogromne brawa] ;)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

O ja, no to teraz pojechałeś ostro :D Ciekawe ile osób odnajdzie kruczek ;)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Bzduras, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Kurde to było genialne,prawie pękłem ze śmiechu :D.A na początku jak widziałem Arek to myślałem że to o mnie :smiech2: .Będzie następna część ? :D.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
nemesis20010
Posty: 21
Rejestracja: sob 20 gru, 2008
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: nemesis20010 »

hehe Dobrze to wymyśliłeś, a rachunek za telefon był masakryczny :rad10:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Cieszę się, że wam się podobało. Czasami jednak warto zachować coś co się napisało dawno temu :D
Deus Ex pisze:Ciekawe kim była tamta osoba - ja nie widzę tu nic, co mogłoby kogokolwiek obrazić
To już pozostanie moją tajemnicą, tajemnicą zainteresowanego oraz tych co od bardzo dawna są na forum (chociaż wątpię, żeby to pamiętali, bo temat wisiał na tapecie dzień, czy dwa).
Bzdursky pisze:O ja, no to teraz pojechałeś ostro :D Ciekawe ile osób odnajdzie kruczek ;)
Pewnie sporo, ale pewnie nie każdy od razu :P
Arek pisze:Będzie następna część ? :D .
Gdy pisałem to pierwszy raz to taki był zamysł, aby "teleturniej" miał kilka odsłon. Teraz nie będę go już kontynuował. Nie mam tyle czasu :/
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Hahaha, dobre. Nieźle się uśmiałem :rad10: .
Zgaduje, że każdy co to czyta widzi swój nick :rad12: ? Można wiedzieć jak to zrobiłeś :D?

Deus Ex: Na forum dostępna jest opcja [ you ] (pisane bez spacji) - po wpisaniu tego wyrażenia każdy widzi w jego miejsce swój nick. Przykładowo, ja widzę "Deus Ex", Ty widzisz "Szakal", a ktoś kto nie ma u nas konta zobaczy "Gośc"

Dobre :D.
Ostatnio zmieniony pt 28 sie, 2009 przez Szakal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Ja tylko potwierdze to co piszą inni - świetna robota. Kurcze, udało ci się wymyślić coś naprawde orginalnego i ciekawego, no a przede wszystkim śmiesznego :smiech1: .
Mam nadzieję że jak znajdziesz więcej czasu, to zobaczymy kolejne odcinki.
Ps: Na początku czytając tekst myślałem że do studia dodzwonił sie... prawdziwy zombie :rad12:
Big Daddy jest zły...
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Świetne!!!! ale nie pamiętam kiedy dzwoniłem xD

[ Dodano: 29 Sie 2009 01:28 ]
sorry za błąd xD

Necraria: Staraj się używać opcji "edytuj", a nie pisz posta pod postem.
Ostatnio zmieniony wt 10 lip, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No muszę przyznać ciekawa historia :D A z tego powodu że główną jej postacią jest Claire to tym bardziej mi się podoba to opowiadanie :smiech1:

Opowiadanie bardzo śmieszne :smiech1: najbardziej rozśmieszył mnie tekst na końcu reklamy Umbrelli :
Z nami nigdy nie zginiesz
:smiech3:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Widzę że fajnie się zabawialiście gdy mnie nie było na forum .....
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez wiking011, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

Niezły pomysł, myślałem, że pisałaś to i używałaś nicku a nie tej opcji i od razu po zobaczeniu mej ksywki i pytania miałem banana na twarzy przez całe opowiadanie :rad1: , oby było tego więcej!

Recoil: Chciałbym wszystkim delikatnie zasugerować, że temat nie służy do rozpływania się nad opcją "you".
Ostatnio zmieniony sob 29 sie, 2009 przez RoboticFreeze, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Chciałbym tylko dodać, że nie mam dziewczyny a o rozmiarach stanika wiedziałem.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Hehe, fajny pomysł i zabawne przedstawienie.

Diadem na początku pomyślałem, że chcesz, dziwnym trafem poprawić mi humor. Potem doszedłem to wniosku, że to opcja [ju], ale i tak humor poprawil mi sie i to diametralnie :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

Super :D poprostu miażdży system xD smialem sie od początku do konca :P :D JAkby takie teleturnieje byly zamiast Milionerow to tvn byłby najchetniej ogladana stacja w polsce ;p
Awatar użytkownika
ogurki
Posty: 68
Rejestracja: śr 07 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ogurki »

Heh nieźle się uśmiałem
ponieważ gram w Resident Evil od trzeciego roku życia, w wieku pięciu lat byłem
mistrzem podwórka, w wieku sześciu lat powiatu i jeszcze znam osobiście twórców gry i jeszcze...
świetny pomysł ^^
شممشؤا شم شنلاش
Awatar użytkownika
Kimiko
Posty: 52
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kimiko »

Super :D Na początku patrzę, a tu mój nick to jeszcze bardziej się uśmiałam. Dopiero potem się skapnęłam, że to opcja ju...
Stwórz coś więcej pod takim gatunkiem ! Będzie śmiesznie ! :rad12:
Ostatnio zmieniony wt 24 lis, 2009 przez Kimiko, łącznie zmieniany 1 raz.
" Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania" - Sztuka wojny, Sun Zi
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Łasy ! Hahahahah leżę :D
Ostatnio zmieniony pt 05 lut, 2010 przez Łasy, łącznie zmieniany 1 raz.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”