Resident Evil Pwanchi

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Resident Evil Pwanchi

Post autor: MrREVILPL »

Nie mam pojęcia czy ktoś dawał już taki temat bo nie mogłem znaleźć więc założyłem nowy.

Mam pięć filmików przedstawiających pierwszą część Resident Evil. Filmiki mają bardzo dużą dawkę humoru i wiele nawiązań do innych części (Nemesis wymiata;) ). Jeśli ktoś nie oglądał polecam i to bardzo bo ubaw miałem co nie miara :D

http://www.newgrounds.com/portal/view/541029
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Haha świetne :D fajne wykonanie i niezłe teksty, muszę przyznać że spoko robota, dzięki za znalezienie, mocno mnie to rozbawiło :)
Ostatnio zmieniony pt 09 lip, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Hahaha, bardzo dobre wykonanie i śmieszne dialogi :smiech2: . Generalnie z parodii Residenta najbardziej przypadły mi do gustu filmiki autorstwa niejakiego Yeti112 na You Tube :smile:, ale tutaj też jest śmiesznie. Dzięki za wstawienie linka :rad13:
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Michał666666 pisze:Generalnie z parodii Residenta najbardziej przypadły mi do gustu filmiki autorstwa niejakiego Yeti112 na You Tube
Mnie także się to podobają jego filmiki. :)

Co do linku, to bardzo miło się to oglądało. :rad2:
Ostatnio zmieniony sob 10 lip, 2010 przez Angela, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://www.newgrounds.com/portal/view/554985

Dla uaktualnienia dodam że wyszła już ostatnia część tej historii - przyznam że finał z pompą, humor, nagłe zwroty akcji, smutek - jednym słowem epickość przez duże E.
To zmusza do myślenia że ktoś kto robi cały projekt dla zajawki, nawet tworząc wersję w krzywym zwierciadle potrafi zrobić coś lepszego niż wypociny Andersona ;)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Faktycznie mocne :D. Nie wszystko zrozumiałem, ale niektóre teksty naprawdę mnie rozwaliły.

Chris: "Koniec z tobą Enrico!"
Wesker: "Wesker!"

Wesker: "Kiedy już z tobą skończę, zajmę się twoją siostrą."
Chris: "Kim?"
Wesker: "Claire!"
Chris: "Aha, no tak. Wesker ty draniu!"

Chris: "Jill, skacz!"
Rebecca: "Ale ja jestem Rebecca."

Jill: "Gdzie jest Rebecca?"
Chris: "Brad ją zabił."
Brad: "Cholercia."
Złe oko moderacji czuwa.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Obejrzałem wszystkie po kolei i razem wyszło gdzieś z 50 minut lub może nawet trochę mniej. Ostatnia "cześć" oczywiście była najlepsza. Ukazanie w krzywym zwierciadle naszą ukochaną serię. Parę razy się uśmiałem :smiech3: .

Na końcu pisze Chris Redfield will return... czyli możemy się spodziewać kolejnych części ;D (czyżby CV). Chcę więcej :smiech1:
Ostatnio zmieniony sob 25 gru, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Seba_Kraków
Posty: 48
Rejestracja: pn 26 lip, 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Seba_Kraków »

Ja tak samo jak Chris93, wszyściutko po kolei, i mam nadzieje że będą kolejne części ale to pewnie po nowym roku, ale mniejsza o to. Filmy (filmiki) te mnie tak rozśmieszyły iż stwierdzam że to najlepsza animowana animacja i najśmieszniejsza jaką kiedykolwiek widziałem (tak, tak nawet ShadowLeggy się przy tym chowa ^^) Najlepszą częścią dla mnie była.... Pierwsza zresztą wszystko co pierwsze jest najlepsze (no może nie zawsze, ale jest). Postać Chrisa była najlepsza, no Nemesis też dawał radę tak samo jak Barry ale jednak inteligencja pana Redfield'a była fantastyczna. Hmm cóż to by było na tyle czekam na kolejną część :rad12:
Straight Edge Means: I'm Better than You
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Obejrzałem wszytkie po kolei świetne są, miło się ogladą dobra oprawa muzyczna :) (wątek miłosny Lisa Trevor - Wesker the best hahahha ) :smiech5:
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Na końcu pisze Chris Redfield will return... czyli możemy się spodziewać kolejnych części ;D (czyżby CV). Chcę więcej :smiech1:
No i doczekaliśmy się - to właśnie Code Ver... tzn. Code Pwanchi :D Parodia jest dłuższa (16 min. part 1) i bardziej śmieszna. Zapraszam do oglądania ;)

http://www.youtube.com/watch?v=S33zGS56ttQ
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hahaha świetne, nie mogę doczekać się reszty części :) sexywesky :P
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

http://www.youtube.com/watch?v=-lSAj1xvd0Q - Part 2 już dostępne ;).
nemesisdestro pisze: sexywesky :P
Dowiadujemy się ciekawej rzeczy :P.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Goście jak nic znają się na parodiowaniu :D. Ten głos Alfreda jest mi dobrze znany z innej parodi RE. Czekam na Part 3 :P.
Claire93 pisze:Dowiadujemy się ciekawej rzeczy .
But It's only half true :smiech2: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”