Resident Evil EA Shooting Bar

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Resident Evil EA Shooting Bar

Post autor: Deus Ex »

Popatrzcie w jakich barach można się zabawić w Japonii:

http://www.youtube.com/watch?v=lywDbIV-eKw

http://tokyoscum.blogspot.com/2011/05/e ... g-bar.html

Nie wiem czy spożycie czegokolwiek z tego baru byłoby w 100% bezpieczne, ale szkoda, że takie fajne rzeczy dzieją się daleko od nas ;).
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Ja tam chcę... ;(

Kurde, może w Polsce otworzymy pierwszy bar dla graczy? :D
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Kiedyś nawet myślałem o tym, czy otworzenie takiej placówki w Polsce miałoby rację bytu...

Początkowo pomysł wydawał się fajny, myślałem na przykład o czymś w rodzaju przebieralni gdzie każdy mógłby się przebrać w kostium swojej ulubionej postaci z residenta i zrobić sobie fotkę, obejrzeć w większym gronie filmy RE, pograć we wszystkie części na udostępnionych konsolach, zdobyć jakieś gadżety typu zapalniczki itp.

Na dłuższą metę to by jednak nie wypaliło. Resident Evil jest już wypaloną serią gier, a Polska to nie Japonia. Fani Residenta mieszczą się na jednym forum, nawet gdyby wszyscy przyszli do takiego lokalu to i tak interes by się nie utrzymał.

Czy "zwykli" ludzie chodziliby do takiego baru, by zjeść "Jill sandwich"? Myślę, że nie bardzo. Nie wszyscy lubią konsumować posiłki w lokalu gdzie na ścianach wiszą plakaty z żywymi trupami z których wypływają flaki.

Aby zdobyć ciekawe gadżety do wystroju, trzeba by mieć kontakt w Japonii. Praktycznie wszystko trzeba by było stamtąd sprowadzić, że o kosztach licencji nie wspomnę.

Interes miałby szansę powodzenia gdyby dotyczył ogólnie tematu survival horroru, a nie tylko RE, ale sądzę, że i tak byłoby ciężko. Baaaardzo ciężko. Można tylko o czymś takim pomarzyć lub jechać do Japonii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”